Serical

Ár:   850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: andyciccc, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A hajpakoló krém répaolaj kivonata vitaminokban gazdag, növényi olajtartalma kiváló hajápoló hatású. Használata lággyá, könnyen kezelhetővé teszi a hajat.

Kiszerelés: 1000 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

gabbav

2018. július 24.

A keratinos és a tejproteines változataival keverve alkotják a mesterhármast! Szuper jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 24.

juliara

2017. november 2.

Nagyon zsírosodó a hajam, 2 naponta hajat kell mosnom, ezért megörültem, mikor észrevettem, hogy ez a fajta Serical pakolás zsíros hajra való. (Eddig a Lattét használtam.) Sajnos azt kell mondjam, az én tényleg extrém gyorsan zsírosodó hajammal nem tudott mit kezdeni, viszont nagyon puhává és könnyen kifésülhetővé tette. Azonban ezt a feladatot a Latte is tökéletesen ellátta, ráadásul annak az illata is jobban tetszik, szóval azt hiszem, maradok inkább a Latténál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Lunalys

2016. október 11.

Nagyon nincs köze a répához, ami az illatát illeti. Inkább tömény hajfesték szaga van, ami régen belengte a fodrászatokat. Brutál nehéz kimosni, és úgy érzem hosszú távon sokkal szárazabbá tette hajam, mint volt. :( Nekem a Sericalnak a Latte és a Frutta verziója vált be nagyon az enyhén hullámos, vastagszálú, sötétbarna hajamra. Vele sajnos nem lettünk barátok, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Lexy96

2016. május 18.

Barátkozunk már 2 hónapja kb... sok mennyiség kevés pénzért de a kiszerelése nem praktikus, a kupak nem zár jól és nem tetszik, hogy bele kell nyúlkálni mert tele lesz hajszálakkal meg amúgy is.... lehet hogy egy üres samponos flakonba átkanalazok belőle és akkor kényelmesebb lesz a használata. A nagy tégely jó lesz tárolásra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Frumus

2016. január 13.

Szeretem használni, jó nagy kiszerelés jó áron. Illatra is tetszik, úgy érzem a hajamnak is jó, puhábbnak érzem utána a szálakat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

kattya

2013. augusztus 31.

Kozel 10 eve hasznalom a Fructis sampon + ez a balzsam parositast :) mert ami bevalik azt nem cserelem le. Igen kellett egy kis ido mig kitapasztaltam hogy meddig kell obliteni es hogy fejborre ne kenjek belole, mert nehezen lehet lehozni. De megerte a turelmet, korabban szinte barmilyen sampon utan erdes maradt a hajam, ez a balzsam viszont helyre teszi, lagy konnyen kezelheto lesz, es nem tudom ennek koszonheto-e vagy csak ilyen a hajam de van hogy 2-3 hetente kell csak mosni. Komolyan ez nem igenytelenseg, nincs ra gyakrabban szukseg es sztem ehhez, ha az ember haja/fejbore szepen raall hogy csak ezt hasznaljuk, ez a balzsan csak hozzajarul. Nem szabad valtogatni, vagy ha meg keressuk a tutit, akkor adni kell neki idot hogy kifejthesse hatasat, 1-2 alkalom nem mindig eleg..
Szoval, ez egy szupi balzsam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Szoval, ez egy szupi balzsam :)

Hugica

2013. augusztus 13.

Nem használom rendszeresen, de amikor nincs időm fodrászhoz menni, nálam nagy segítség, hogy kéznél van, mert könnyebben kezelhető lesz tőle a hajam és jó puha. Az egyik ismerősöm panaszkodott rá, hogy a használata után gyorsabban zsírosodik tőle a haja, de én ilyet nem vettem észre. Az ára és a mennyisége is teljesen jó. A baj vele annyi, hogy elég sokáig tart kimosni és az illatát is meg kell szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

snowf_white

2013. augusztus 5.

eddig csak a tejeset használtam, az jó volt, de nem ájultam el tőle. és meg kell mondanom először ettől se... az első 4-5 használatnál rettenetesen zsíros maradt a hajam tőle, és szerintem borzasztó az illata, olyan mint az olvasztott zsírkréta. mostmár a doboz felét elhasználtam és kezdek beleszeretni. rájöttem hogy nehezen kimosható ugyanis, és sose mostam ki jól a hajamból, ezért maradt a zsíros érzés. szerintem a sok elhasznált vízért kárpótol az eredmény, mert mostmár szépen csillog a hajam, puha(bár az egyébként is) és nem utolsó sorban könnyen ki tudom fésülni. eddig mindig hasznlnom kellett valamilyen kifésülőbalzsamot hogy ki tudjam fésülni, ezzel nem kell :) azt hiszem ez egy csodás barátság kezdete :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Victorique

2013. május 21.

4 hete használom, jelenleg az Alterra barackos-búzás samponjával. Eddig 2 napot alig bírt zsírosodás nélkül a hajam, most pedig akár 5 napot is kihúz. Ráadásul selymes, puha és fényes lett a hajam tőle.Engem meggyőzött, ha marad ez a jó hatása, akkor újra megvenném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 21.

n.nona

2013. március 3.

Amikor egy éve megvettem, és elkezdtem használni, már 1 éve nem voltam fodrásznál hajnövesztés miatt. Kb. 3-4 hónapig heti rendszerességgel használtam, mint pakolás (ha lusta voltam balzsamként), akkor javított a hajamon, még fodrász se mondta,hogy ideje lenne vágatni. (Havonta- 2 havonta festettem.) De lustaságom győzött és abbahagytam, rossz lett a helyzet és 5 centit muszáj volt vágatnom. :( Véleményem,hogy rendszeres használattal nagyon jól beválik. :)
Zsíros hajra ajánlották, de én soha nem kentem a fejbőrömre, így arról nem tudok nyilatkozni, de nem nehezítette el a hajam, és az illatával se volt gondom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.