Serical

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dobi, Módosítva: 2015. március 4.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Serical hajszerkezet újjáépítő hajpakoló krém keratinnal

Használatával a haj könnyen kifésülhetővé, lággyá és csillogóvá válik. Helyreállítja a haj eredeti fényét és erejét. Ideális kémiailag kezelt, igénybevett és göndör haj ápolására.

Yolandaa

2020. február 20.

Évek óta használom a búzás (zöld) társával felváltva (a tejproteines elhiszem, nagyon jó, de nem tudom, nekem felfordul az illatától a nyomrom), van hogy balzsamként használom csak, mert pakolásként sokkal hamarabb zsírosodik tőle a hajam. Sokáig elég, szerintem ár-érték arányban teljesen jó, mert teszi a dolgát, kevés is elég belőle, sima, kifésülhető lesz a haj, nem nehezíti el. Festett szőke hajam van, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Salanki16

2019. november 11.

Kicsit többet vártam.
Könnyen kezelhető lesz tőle a hajam, viszont nem vagyok elájulva tőle.
De árban nagyon jó és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Kicsit többet vártam.
Könnyen kezelhető lesz tőle a hajam, viszont nem vagyok elájulva tőle.
De árban nagyon jó és sokáig elég.

balazskrisztii

2018. december 14.

Kallos keratinos balzsamot akartam venni, de csak ilyen volt a boltban. Árban kb megegyeznek, a mennyiség is ugyanannyi. A hatásuk is hasonló, sokkal jobbak, mint a drogériás balzsamok. Dupla ennyiért is megérné

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

szirimiri

2018. szeptember 20.

Még nyár elején vettem. Valami atom jó ápolót kerestem a frissen felrakott póthajhoz. Barátnőmtől kaptam kölcsön, utána rohantam a fodrászkellékeshez, hátha van :D Azóta használom minden hajmosás után (heti 2x) A leges-legjobb, amit valaha is kipróbáltam. Azóta lekerült a 70cm póthaj, kicsivel váll alá érő szögegyenes középbarna hajam van. Sosem gubancolódott, de mióta használom kb tükörfényes, rettentően puha és jó tartású tőle. A póthaj zabálta a pakolást, így hamar a feléhez jutottam, most viszont már sokkal lassabban fogy. Nem elég rá az 5 csillag, tényleg szívből ajánlom <3 nem váltok másra. (mellesleg a fodrászkellékes néni azt mondta, hogy egyenesíti a hajat....lehet csak beképzelem, de tényleg van benne valami)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

gabbav

2018. július 24.

Szuper a hajnak. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 24.

Szuper a hajnak. Csak ajánlani tudom.

paranoidcat

2018. július 2.

Ud.: Szuper, szuper, szuper! Imádja a hajam, ez hozza rendbe, akármilyen ocsmányságot is követek el ellene. Az illata pedig mennyei. Azt hiszem több, mint 10 bödönt használtam már el - ez szerintem elmond mindent.

Göndör a hajam, hosszú, száraz és általában kezelhetetlen. A balzsamokkal mindig is az volt a problémám, hogy egy flakon elment egy hét alatt, mert nagyon sok kell a hajamra, hogy ki tudjam fésülni - így rászoktam arra, hogy nagy kiszerelésű pakolásokat használok helyettük. A fodrászkellékesben ezt ajánlották göndör hajra, és meglepett, hogy tényleg jó: könnyen kifésülhetővé teszi a hajam, puha lesz tőle, de mégis van tartása, nem nehezíti el. Egyelőre maradok ennél, mert nagyon gazdaságos, és mert eddig nagyon jól szuperál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Burya

2018. április 20.

Egészséges hajra is tökéletes balzsamként és pakolásként is, de én főként akkor használom, amikor hajszínt változtatok. 6 éve, mikor feketéből barna lettem, a szanaszét roncsolt hajamat ezzel tettem helyre, bár akkor én belekevertem két tojássárgát és olívaolajat is és hajmosás előtt egy órán át rajta hagytam a hajamon fólia alatt. MINDEN hajmosás előtt, kb. két hónapig. Utána elég volt hetente-kéthetente egyszer, olyan szépen magához tért a hajam. Most újra itt tartok, barnából lettem szőke, de már egy tojásos-olívás-keratinos pakolástól puhább lett a jelenleg seprű hajam. Ami még plusz pont, hogy a tejproteines társával ellentétben ennek nincs émelyítően édes szaga és nem is zsírosított, ráadásul a nagy kiszerelés ár-érték arányban a legjobb hajpakolás alap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Dorkica

2018. április 17.

Nem vagyok nagyon elájulva tőle, többet reméltem. 1-2 órát szoktam a hajamon hagyni, mivel a hajam nagyon töredezett és szőkített. Úgy érzem mintha inkább szárítaná a hajamat, nincs meg az a jó érzés utána. Az illata jó, de nem újravevős. Ebben az árkategóriában vannak sokkal jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Luckuska

2018. február 2.

Kallos Jázmin hajpakolása után vettem ezt meg, és azt kell mondjam, hogy van különbség, bár én balgatag, azt hittem, hogy ez is Kallos... megtévesztett a csomagolás. A lényeg, hogy két maroknyi kell belőle, hogy érezzem a hajamon, hogy talán ennyi elég lesz, míg a Schauma Golf balzsamjából két diónyi elég, így ez hiába tűnik olcsóbbnak (1L 1100FT), a hatása miatt árban ugyan annyira jön ki, vagy még olcsóbb, ha az 500 Ft-os 200ml Golfot veszem meg, hisz ugyan annyi ideje használom a kettőt hajmosásonként felváltva, és ennek a fele fogyott el, míg a Golfnak az 1/3 még az alján van. Nem lesz jelentősebben puha a hajam, és a töredezést sem tudtam vele nagyon megelőzni. Hatásban elég gyenge termék, így ehhez képest drágállom. Legközelebb jobban kinyitom a szemem, és oda figyelek, hogy mit veszek le a polcról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

TaZsa

2018. január 4.

A normál hajamra a leges legjobb pakolás amit valaha használtam! Mindig visszatérek számos neves és drága termék után is. Nagyon puha és sellymes lesz tőle a hajam a kifésülésnél szinte egyáltalán nem gubancolódik. Nagyon nagyon sokáig elég. Ha lehetne 10 csillagot adnék neki. IMÁDOM

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 4.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin