Serical

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dobi, Módosítva: 2015. március 4.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Serical hajszerkezet újjáépítő hajpakoló krém keratinnal

Használatával a haj könnyen kifésülhetővé, lággyá és csillogóvá válik. Helyreállítja a haj eredeti fényét és erejét. Ideális kémiailag kezelt, igénybevett és göndör haj ápolására.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

sziluetta

2021. június 8.

Most fogok a végére érni a doboznak, szerintem baromira megéri megvenni mert sokáig kitart. Alapvetően egy nagyon olcsó cucc, viszont szerintem hatásos. Nekem már a rákenés pillanatában selymes lesz tőle a hajam, ha hagyom is állni rajta pakolásként, akkor pedig pláne. Sose kellett használnom kifésülő sprayket, mert a serical és kallos pakolások kisimítják az összes gubancomat. Az illata szerintem kellemes, nem túl édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

Bridge29

2021. május 24.

Nagyon szeretem. Megszámolni sem tudom hányszor vettem már újra . Nagyon szép és puha lesz a hajam . Könnyen fesülhető, nem nehezíti el és nem zsírosít. Az illata is rendben van. Sztem kevésbé töredezik a vége a hajamnak ettől a terméktől. Ajánlom másnak is. Előtte a placentásat használtam,de eddig ez a favorit és nem is drága és sokáig elég. Fodrászkellékesnél szoktam venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

kamillaanemeth

2021. március 8.

néha csak “balzsamként” használom, már akkor is selymes tőle a hajam, pakolásként pedig tényleg egy álom! a 6. csillag az illatért járna, mű és meghatározhatatlan mégis olyan jó érzéssel tölt el

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

missorsi

2021. január 27.

Balzsamként használom, imádom az illatát, és nagyon puha fényes lesz tőle a hajam, rengeteg ideig elég, az ára ne tévesszen meg senkit, olcsó de tud annyit mint a drága márkás cuccok, sőt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 27.

Yolandaa

2020. február 20.

Évek óta használom a búzás (zöld) társával felváltva (a tejproteines elhiszem, nagyon jó, de nem tudom, nekem felfordul az illatától a nyomrom), van hogy balzsamként használom csak, mert pakolásként sokkal hamarabb zsírosodik tőle a hajam. Sokáig elég, szerintem ár-érték arányban teljesen jó, mert teszi a dolgát, kevés is elég belőle, sima, kifésülhető lesz a haj, nem nehezíti el. Festett szőke hajam van, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Salanki16

2019. november 11.

Kicsit többet vártam.
Könnyen kezelhető lesz tőle a hajam, viszont nem vagyok elájulva tőle.
De árban nagyon jó és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Kicsit többet vártam.
Könnyen kezelhető lesz tőle a hajam, viszont nem vagyok elájulva tőle.
De árban nagyon jó és sokáig elég.

balazskrisztii

2018. december 14.

Kallos keratinos balzsamot akartam venni, de csak ilyen volt a boltban. Árban kb megegyeznek, a mennyiség is ugyanannyi. A hatásuk is hasonló, sokkal jobbak, mint a drogériás balzsamok. Dupla ennyiért is megérné

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

szirimiri

2018. szeptember 20.

Még nyár elején vettem. Valami atom jó ápolót kerestem a frissen felrakott póthajhoz. Barátnőmtől kaptam kölcsön, utána rohantam a fodrászkellékeshez, hátha van :D Azóta használom minden hajmosás után (heti 2x) A leges-legjobb, amit valaha is kipróbáltam. Azóta lekerült a 70cm póthaj, kicsivel váll alá érő szögegyenes középbarna hajam van. Sosem gubancolódott, de mióta használom kb tükörfényes, rettentően puha és jó tartású tőle. A póthaj zabálta a pakolást, így hamar a feléhez jutottam, most viszont már sokkal lassabban fogy. Nem elég rá az 5 csillag, tényleg szívből ajánlom <3 nem váltok másra. (mellesleg a fodrászkellékes néni azt mondta, hogy egyenesíti a hajat....lehet csak beképzelem, de tényleg van benne valami)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

gabbav

2018. július 24.

Szuper a hajnak. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 24.

Szuper a hajnak. Csak ajánlani tudom.

paranoidcat

2018. július 2.

Ud.: Szuper, szuper, szuper! Imádja a hajam, ez hozza rendbe, akármilyen ocsmányságot is követek el ellene. Az illata pedig mennyei. Azt hiszem több, mint 10 bödönt használtam már el - ez szerintem elmond mindent.

Göndör a hajam, hosszú, száraz és általában kezelhetetlen. A balzsamokkal mindig is az volt a problémám, hogy egy flakon elment egy hét alatt, mert nagyon sok kell a hajamra, hogy ki tudjam fésülni - így rászoktam arra, hogy nagy kiszerelésű pakolásokat használok helyettük. A fodrászkellékesben ezt ajánlották göndör hajra, és meglepett, hogy tényleg jó: könnyen kifésülhetővé teszi a hajam, puha lesz tőle, de mégis van tartása, nem nehezíti el. Egyelőre maradok ennél, mert nagyon gazdaságos, és mert eddig nagyon jól szuperál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin