Kallos

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2013. november 15.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

A Kallos ezüst színező sampon használata az ősz és fehér haj sárgás árnyalatát tünteti el, és azt egyenletes és természetes ezüst tónusúvá színezi. Egyidejűleg tisztít és a haj puhává, könnyen fésülhetővé válik.

Ár: 500 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest 17.ker, Örs, Zugló , fizetés: személyesen, postai úton
Ár: 500ft , Eladó: bleauwsy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes, foxpodt

bibike2000

2020. április 15.

Nekem nem jött be, inkább rossz tintalila színe van. Az ára oké, de semmit nem csinált a hajammal, inkább befogta kicsit. Jók a kallos termékek, viszont ez nem jött be. Hamvasítók közül az egyik legjobb a schwarzkopf bonacure hamvasító, igaz kicsit borsos az ára, de mérföldekkel jobb, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Dorotii66

2020. március 16.

Évek óta ezt használtam amíg szőke volt a hajam, jól végzi a dolgát, meg voltam elégedve vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

botate

2019. december 28.

Nekem az uj csomagolásos van belole. Minden hajmosasnal hasznaltam, szerintem nem tisztit elegge. Még nem igazan szoke a hajam, inkább mézszőke/sötétszőke.. Huzamosabb használat alatt a sárgát nem lilara hanem zöldre fogta.
Nem ertem miert lepődök meg rajta, ez a sampon inkabb sötétkék/fekete színű.. Kék sampon +sárga haj = zöld haj...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Kommentelo

2019. december 15.

Akarmilyen olcso, es hiaba Kallos ez jo.
Jegszoke hajam van mindig megadja neki azt az ezustos tonust, heti 1x hasznalom Alfaparf samponnal kombinalva. Nem fog, nem lilasit.
Szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

Akarmilyen olcso, es hiaba Kallos ez jo.
Szuper.

rizspufi

2019. július 24.

A sárgásodást valóban gátolja, viszont semmi különleges nincs ebben a termékben. Szőkített hajra használom, amit kell azt teljesíti. Sosem volt még lila a hajam tőle, szóval mondhatni bevált. Mindenképp használjatok mellé másik sampont, ez ugyan nem tisztít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

viktoria566

2019. június 28.

Számomra ez a hamvasító sampon állt be legjobban, ár-érték arányban szuper. Illatáért teljesen odavagyok. Viszont tudni kell hogy ha valahol esetleg szárazabb,sérültebb a hajad ott lilásra fogja be, egészséges hajnál nincsen ilyesféle probléma csak ha sokáig rajtahagyod. Teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 28.

Vanessza0420

2019. június 4.

A sargas arnyalatot szepen elfedi, es nekem jol hamvasit. Viszont muszaj hajat mosnom utana egy normal samponnal is, mert rettenetes erzetet ad. Ragad, kellemetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

zsofi207

2019. május 29.

Alapvetően nekem kivétel nélkül több különböző fodrász mondta, hogy a hamvasító samponok nem tisztítanak, nem erre valóak.
Nagyjából az összes szárít is, így balzsammal elkeverve érdemes felvinni utolsó lépésként és hagyni hatni egy kicsit.
Nekem így teljesen jól bevált! Nem sárgultam be és kitolta az újbóli szőkítést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 29.

Nekem így teljesen jól bevált! Nem sárgultam be és kitolta az újbóli szőkítést.

Luiselotte

2019. április 11.

Barátnőm adott belőle egy kis maradékot, hogy próbáljam ki , Neki bevált.
Mikrocsomózàssal van hosszabbítva a hajam , a póthaj szőke a sajátom középbarna ami szintén szőkített de nagyon sok a vörös pigmentem ,ami van , hogy átüt a friss festésen.
Alapból a Schaumát használom , azzal semmi gondom sincs de kiváncsi voltam erre is, hogy mit tud. Gubancot , száraz , itt- ott lilás hajat tud. Öblítésnél is éreztem, hogy valami nem stimmel nem csúszik a hajam és hiába balzsamoztam az se nagyon segített. Végül a Gliss Kur Repair balzsam , Elseve hajkrém és Aussie hajolaj hármassal tudtam csak kibontani.A hatása nekem ugyanaz mint a Schaumáé csak azzal nem leszek lila és gubancos. Nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

Barátnőm adott belőle egy kis maradékot, hogy próbáljam ki , Neki bevált.

hakapeszimaki0070

2019. március 19.

Fuhh.. hát én sosem tudtam elkepzelni hogy valakinek hogy maradhat a haja ragacsos egy sampon után. Talan nem tud hajat mosni ?? Idestova lassan én is kozelebb vagyok a 30 hoz mint a 20 hoz, es sosem ertettem hogy ennyi ido utan vannak még akiknek nem jon ossze :D DE elnezest kerek mindazoktol akikrol ezt gondoltam, jelentem BEÁLLOK A SORBA:D persze csak idézőjelesen :D ketszer szorultam rá erre a samponra, balul sikerült hajfestést kovetoen. Hamvasítáara szorultam. És ez lapult a fürdőben, mivel előző gazdája bőszen adta.nekem, hasznaljam nyugodtan , neki nem.kell :D Hát szinte fél flakonnal kelett mindket alkalommal a hajamra tennem hogy valamit habosodjon,de szárítás utan olyan ragacs maradt a két fülem mögötti hajas réazen hogy iszonyat :D elso alkalommal azthidtem én bénáztam ( elfelejtettem hogy kell hajatmosni ??? :D) , de masodszor mar tudtam hogy ő a ludas. Igazabol hamvasított meg minden, az illata sem rossz. De samponnak mínusz 5*. A maradék tuti kuka !!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.