Kallos

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2013. november 15.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

A Kallos ezüst színező sampon használata az ősz és fehér haj sárgás árnyalatát tünteti el, és azt egyenletes és természetes ezüst tónusúvá színezi. Egyidejűleg tisztít és a haj puhává, könnyen fésülhetővé válik.

Vanessza0420

2019. június 4.

A sargas arnyalatot szepen elfedi, es nekem jol hamvasit. Viszont muszaj hajat mosnom utana egy normal samponnal is, mert rettenetes erzetet ad. Ragad, kellemetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

zsofi207

2019. május 29.

Alapvetően nekem kivétel nélkül több különböző fodrász mondta, hogy a hamvasító samponok nem tisztítanak, nem erre valóak.
Nagyjából az összes szárít is, így balzsammal elkeverve érdemes felvinni utolsó lépésként és hagyni hatni egy kicsit.
Nekem így teljesen jól bevált! Nem sárgultam be és kitolta az újbóli szőkítést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 29.

Nekem így teljesen jól bevált! Nem sárgultam be és kitolta az újbóli szőkítést.

Luiselotte

2019. április 11.

Barátnőm adott belőle egy kis maradékot, hogy próbáljam ki , Neki bevált.
Mikrocsomózàssal van hosszabbítva a hajam , a póthaj szőke a sajátom középbarna ami szintén szőkített de nagyon sok a vörös pigmentem ,ami van , hogy átüt a friss festésen.
Alapból a Schaumát használom , azzal semmi gondom sincs de kiváncsi voltam erre is, hogy mit tud. Gubancot , száraz , itt- ott lilás hajat tud. Öblítésnél is éreztem, hogy valami nem stimmel nem csúszik a hajam és hiába balzsamoztam az se nagyon segített. Végül a Gliss Kur Repair balzsam , Elseve hajkrém és Aussie hajolaj hármassal tudtam csak kibontani.A hatása nekem ugyanaz mint a Schaumáé csak azzal nem leszek lila és gubancos. Nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

Barátnőm adott belőle egy kis maradékot, hogy próbáljam ki , Neki bevált.

hakapeszimaki0070

2019. március 19.

Fuhh.. hát én sosem tudtam elkepzelni hogy valakinek hogy maradhat a haja ragacsos egy sampon után. Talan nem tud hajat mosni ?? Idestova lassan én is kozelebb vagyok a 30 hoz mint a 20 hoz, es sosem ertettem hogy ennyi ido utan vannak még akiknek nem jon ossze :D DE elnezest kerek mindazoktol akikrol ezt gondoltam, jelentem BEÁLLOK A SORBA:D persze csak idézőjelesen :D ketszer szorultam rá erre a samponra, balul sikerült hajfestést kovetoen. Hamvasítáara szorultam. És ez lapult a fürdőben, mivel előző gazdája bőszen adta.nekem, hasznaljam nyugodtan , neki nem.kell :D Hát szinte fél flakonnal kelett mindket alkalommal a hajamra tennem hogy valamit habosodjon,de szárítás utan olyan ragacs maradt a két fülem mögötti hajas réazen hogy iszonyat :D elso alkalommal azthidtem én bénáztam ( elfelejtettem hogy kell hajatmosni ??? :D) , de masodszor mar tudtam hogy ő a ludas. Igazabol hamvasított meg minden, az illata sem rossz. De samponnak mínusz 5*. A maradék tuti kuka !!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Meli2000

2018. augusztus 26.

A legjobb és a leghatásosabb hamvasító sampon! Az ára is nagyon szuper! Csodát tett a sárgás vöröses szőkített hajlammal annyira jó színt varázsol hogy hihetetlen. Már próbáltam több féle hamvasító sampont de egyikkel sem értem el eredményt. Egy héten egyszer pakolás szerűen rajta hagyom a hajamon 15-20 percig. A többi hajmosásnál 5percig hagyom rajta. Szárítani nem szárít csak meg kell találni a megfelelő balzsamot/pakolást amit utána alkalmazunk!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

thewildone

2018. augusztus 16.

Samponnak semmiféleképpen nem megfelelő. Szőke hajra csakis higítva, esetleg ecsettel felkenve, hamar lemosva érhetünk el bármilyen hamvas hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

zizizsofi

2018. május 22.

Imádom! Hajtövekre-fejbőrre Pantene Color Protect & Shine Sampon, leöblít, aztán csak a hajvégemre használom ezt a fodrászom tanácsára: 1-2 percig hagyom hatni (balayage festésem van) és csak utána öblítem le. Imádom az illatát is, kolléganők is mindig megdícsérik, azt hiszik festettem, de csak ezzel mostam hajat :) Heti 1x bőven elég, jóból is megárt a sok! Régebben minden hajmosásnál így csináltam, de rájöttem, hogy kétnaponta sok, nagyon szárítja a hajam és száll tőle. Ettől függetlenül 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Fanni0714

2018. április 19.

Szuper hamvasító, habár nekem pakolásként vagy balzsamként volt a leghatásosabb de persze higítva. Célszerű úgy használni mint ha hajatfestenénk ecsettel, mert könnyen kapunk pár lilás tincset ha nem mindenhol egyforma mennyiség van a hajunkon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Yeticica

2018. április 7.

Hat nem is tudom mit mondjak. Egyetlen mosastol szurke / hamvas lettem, ami jo, hiszen ez volt a cel. De lettek lila tincseim is, ami viszont nem volt a kivansaglistamon....
Szinte nem habzik, a mosas nem volt nagy elmeny vele, azt hiszem ki kell tapasztalni, hanyadik hajmosas utan erdemes vele ujra dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Dorkica

2018. március 21.

2x használtam eddig, elsőre nem is volt semmi gond. A második használat után, amikor elkezdett a hajam száradni, kicsit megijedtem. Lett pár lila tincsem, ami nem a világ vége, de nem nagyon szimpatizálok vele :D Nem szárította a hajam, de lehet csak azért mert előtte ricinusolaj pakolás volt rajta. A lényeg, hogy biztos nem fogom újra megvenni, és többször használni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.