Kallos

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2023. július 14.

Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann
Kategória:   Samponok

Az ezüst színező sampon használata az ősz és fehér haj sárgás árnyalatát tünteti el, és azt egyenletes és természetes ezüst tónusúvá színezi. Egyidejűleg tisztít és a haj puhává, könnyen fésülhetővé válik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Nairam

2023. december 10.

8.1 Hamvas szőke hajam van, ami pár hajmosás után veszít az árnyalatából. Olyankor rezes-narancsos-vörhenyesnek látom,amitől falra mászok, és azt érzem nem szőke vagyok,hanem rézvörös. Aki szőke, tudja milyen érzés,hogy sosem vagyunk elég szép hamvas szőkék,még akkor se, amikor pedig de, agyrém. Próbáltam már pár hamvasítót, de vagy én vagyok vak, vagy tényleg nem történt változás. Aztán kipróbáltam ezt.
Professzionális sampont és pakolàst használok.
2x megmosos a hajam, majd utána kenem fel a Kallos hamvasítót, többet használok belőle mint a samponomból, alaposan eloszlatom a hajszálakon a habot. Kb. 6-7 percig hagyom rajta, majd öblítem. Igen, szárít, de jó minőségű pakolással ez nem gond. Végre észrevettem változást, határozottan segít valamennyit, a következő fodrász látogatásig. Kicsit sötètebb, szürkésebb szőke árnyalatot csinál, nekem tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 10.

Professzionális sampont és pakolàst használok.

palotapincsi

2023. szeptember 1.

Én nem értem a rossz véleményeket, deupla mosás második részeként mostam ezzel a hajam, nem spóroltam, teljesen puha lett és sokkal látványosabban hamvasította, mint a Schauma.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 1.

Qwertzuiopasdfghjkly

2023. július 28.

Még az eladó is mondta, hogy ne használjam túl sokszor, mert szárít, de túl megosztóak a vélemények minden lila samponrol, ugy voltam vele, hogy muszáj kitapasztalni. Nővéremnek például nagyon jó volt, ő ajánlotta. Engem nagyon szárít. Ez az első lila samponon, de nem veszem ujra. Először is nagyon fura hogy így folyik, nehezen habzik. Ha csak ezzel mosok hajat, nagyon rövid idő alatt egy gubanc lesz a fejem tetején haj helyett. Mint a kocos kutyák vagy valami szénakazal közé nyulnál. Jönne az embernek hogy sírja el magát. Viszont elég sárgás lett a hajam szóval muszáj használjam (:
Más samponnal keverve (en az elseve piros szinvédő samponnal) még elmegy. Ugy fogom elhasználni és nagyon sok hidratálással utánna. Lényeges változást amúgy nem is csinál, szinen nem változtat, nem fogja be a kezem, a habja fehér. Hamvasít, de nagy áron, utánna alig tudod kiegyenesítanj a hajadból a gubancokat. Keverve nem éppen annyira, de azt sem mondhatom, hogy ugyanúgy hagyja a hajat, mert nem, szed el a sárgaságból is azért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 28.

Little84

2022. november 7.

Most vásároltam. Már több hamvasító sampont és balzsamot kipróbáltam, úgyhogy van összehasonlítási alapom. A hajam középszőkére van festve és melírcsíkok is vannak benne. Nem hagytam túl sokáig a hajamon, a sampont max. 1-2 percig, a balzsamot kb. 3 percig. Az eredmény nem túl látványos. Éppenhogy látszik valami hamvasság. Nem vagyok elájulva tőle. Viszont a hajam nagyon-nagyon selymes, puha lett. Először arra gondoltam, egy az egyben kidobom a szemetesbe a sampont és a balzsamot is, de azért még egy darabig megtartom, legközelebb tovább hagyom a hajamon, hátha akkor tényleg hamva s lesz. Ja, és a kezemet egyáltalán nem fogta meg a Schaumával szemben, amitől még 1 napig lila a kezem, és az is érdekes volt, hogy mikor a sampont lemostam, a víz nem is lilás volt, hanem olyan vörösborszínű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 7.

ChubbyCat

2022. március 2.

Még hamvas szőke volt a hajam pár hónapja. Mivel szerettem volna egy szép hamvas színt megvettem. Egyetlen egy használat elég volt hogy eldöntsem soha többet nem használom. Brutálisan kiszárította a hajam, nem tisztított, és voltak tincseim amik kékes-szürkések lettek. Nagyon gáz volt. A hajvégemnél, ahol picit több volt a sárga tónus, ott meg nem csinált semmit. Nem tudom mi lett volna ha hosszabb ideig fenn is hagyom, ahogy azt írta. Nagyon nem...de a Kallostól is elzárkózom, eddig semmi nem jött be a márkától, ez a termék volt az utolsó amit tőlük próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 2.

ramicic

2021. szeptember 26.

Pont azért szánom rá magam a véleményre- hogy másoknak segítsek.
10-15 éve használom. 1 időben nem festettm-akkor nyilván nem.
Tökéletes hamvasító- hajmosás után még kis lila, és szürke-ecetes úti hamvasító- és fehér- szürkés szőke- skandináv vagyok egész évben.
Előtte 3 fructis samponos hajmosás van-utána.
Eddig semmi bajom nem volt vele

Segítségül szólok-mindenkinek-utolsó 2 samponom- a végén-megromlott.
Lila helyett- erős bordós- sötét pink színűvé vált.
Amit nem észleltem-hajmosás közben.
a hajam-helyenként középpink színű lett- mert kék nélkül könnyedén befogta a fehéret.
2 azonnali mosás, és szürke öblités után- még mindg halánypink.
egyetlen dolog-amitől falramászom- hajszínem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

Pont azért szánom rá magam a véleményre- hogy másoknak segítsek.
10-15 éve használom. 1 időben nem festettm-akkor nyilván nem.
Előtte 3 fructis samponos hajmosás van-utána.
Eddig semmi bajom nem volt vele

Segítségül szólok-mindenkinek-utolsó 2 samponom- a végén-megromlott.
Lila helyett- erős bordós- sötét pink színűvé vált.
Amit nem észleltem-hajmosás közben.
2 azonnali mosás, és szürke öblités után- még mindg halánypink.
egyetlen dolog-amitől falramászom- hajszínem.

bleauwsy

2020. november 19.

A kiszáradt hajrészeket erősen beszürkítette, így a meleg árnyalatú hajam cirmos hideg árnyalatúval lett díszítve. Elég érdekes az összhatás, az egészséges részeken nem láttam különösebb változást. Ezüstszürkével való festés után viszont nagyon is szép és tartós hatást hozott, a festés jóval tovább bírta fakulás nélkül.
Az összetevők viszont nem nyertek meg. Szerencsére nem vágta tönkre a hajam, nem szárított, de nem nézek rá jó szemmel.
Külön jó tanács: ha ráfolyik a csempére, kád szélére, akkor be is fogja. Pár csutakolás után viszont leszedhető, de addig is bosszantó.

Update:
Egységes állapotúra hoztam a hajamat, így nincsenek száraz részek és nincsenek össze-vissza befogott tincsek. Minden gyönyörű hamvas, a rezest is tompította 1 használat után. Most nagyon jó a benyomásom róla, csak az összetevők persze...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 19.

Update:

Yvaine

2020. október 8.

Hát nem is tudom. Most használtam először, hogy a sárgás hatást tompítsa. De a hamvasítás azt jelenti, hogy szürkítés?! Látványos eredménye van, tehát csinál valamit, de nekem ez annyira nem jön be. Persze lehet, hogy csak az én hajamra nem való. Egyébként nekem nem fogott annyira, mint pl a Schauma, és a kifésülésnél sem volt semmi gondom emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 8.

kacsamama

2020. augusztus 9.

Ha ténylegesen szürke hajat szeretnétek akkor ajánlom, DE! nem habzik ezért nehezebb a felvitele és egyenletesen el kell oszlatni. Csakis de csakis festett hajat fog be, szóval meg se próbáldd lenőtt hajra mert a végeredmény katasztrófa lesz: alul szürke haj, felül marad a lenőtt szín.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

bibike2000

2020. április 15.

Nekem nem jött be, inkább rossz tintalila színe van. Az ára oké, de semmit nem csinált a hajammal, inkább befogta kicsit. Jók a kallos termékek, viszont ez nem jött be. Hamvasítók közül az egyik legjobb a schwarzkopf bonacure hamvasító, igaz kicsit borsos az ára, de mérföldekkel jobb, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.