Kallos

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2013. november 15.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

A Kallos ezüst színező sampon használata az ősz és fehér haj sárgás árnyalatát tünteti el, és azt egyenletes és természetes ezüst tónusúvá színezi. Egyidejűleg tisztít és a haj puhává, könnyen fésülhetővé válik.

bleauwsy

2020. november 19.

A kiszáradt hajrészeket erősen beszürkítette, így a meleg árnyalatú hajam cirmos hideg árnyalatúval lett díszítve. Elég érdekes az összhatás, az egészséges részeken nem láttam különösebb változást. Ezüstszürkével való festés után viszont nagyon is szép és tartós hatást hozott, a festés jóval tovább bírta fakulás nélkül.
Az összetevők viszont nem nyertek meg. Szerencsére nem vágta tönkre a hajam, nem szárított, de nem nézek rá jó szemmel.
Külön jó tanács: ha ráfolyik a csempére, kád szélére, akkor be is fogja. Pár csutakolás után viszont leszedhető, de addig is bosszantó.

Update:
Egységes állapotúra hoztam a hajamat, így nincsenek száraz részek és nincsenek össze-vissza befogott tincsek. Minden gyönyörű hamvas, a rezest is tompította 1 használat után. Most nagyon jó a benyomásom róla, csak az összetevők persze...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 19.

Update:

Yvaine

2020. október 8.

Hát nem is tudom. Most használtam először, hogy a sárgás hatást tompítsa. De a hamvasítás azt jelenti, hogy szürkítés?! Látványos eredménye van, tehát csinál valamit, de nekem ez annyira nem jön be. Persze lehet, hogy csak az én hajamra nem való. Egyébként nekem nem fogott annyira, mint pl a Schauma, és a kifésülésnél sem volt semmi gondom emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

kacsamama

2020. augusztus 9.

Ha ténylegesen szürke hajat szeretnétek akkor ajánlom, DE! nem habzik ezért nehezebb a felvitele és egyenletesen el kell oszlatni. Csakis de csakis festett hajat fog be, szóval meg se próbáldd lenőtt hajra mert a végeredmény katasztrófa lesz: alul szürke haj, felül marad a lenőtt szín.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

bibike2000

2020. április 15.

Nekem nem jött be, inkább rossz tintalila színe van. Az ára oké, de semmit nem csinált a hajammal, inkább befogta kicsit. Jók a kallos termékek, viszont ez nem jött be. Hamvasítók közül az egyik legjobb a schwarzkopf bonacure hamvasító, igaz kicsit borsos az ára, de mérföldekkel jobb, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Dorotii66

2020. március 16.

Évek óta ezt használtam amíg szőke volt a hajam, jól végzi a dolgát, meg voltam elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

botate

2019. december 28.

Nekem az uj csomagolásos van belole. Minden hajmosasnal hasznaltam, szerintem nem tisztit elegge. Még nem igazan szoke a hajam, inkább mézszőke/sötétszőke.. Huzamosabb használat alatt a sárgát nem lilara hanem zöldre fogta.
Nem ertem miert lepődök meg rajta, ez a sampon inkabb sötétkék/fekete színű.. Kék sampon +sárga haj = zöld haj...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Kommentelo

2019. december 15.

Akarmilyen olcso, es hiaba Kallos ez jo.
Jegszoke hajam van mindig megadja neki azt az ezustos tonust, heti 1x hasznalom Alfaparf samponnal kombinalva. Nem fog, nem lilasit.
Szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

Akarmilyen olcso, es hiaba Kallos ez jo.
Szuper.

rizspufi

2019. július 24.

A sárgásodást valóban gátolja, viszont semmi különleges nincs ebben a termékben. Szőkített hajra használom, amit kell azt teljesíti. Sosem volt még lila a hajam tőle, szóval mondhatni bevált. Mindenképp használjatok mellé másik sampont, ez ugyan nem tisztít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

viktoria566

2019. június 28.

Számomra ez a hamvasító sampon állt be legjobban, ár-érték arányban szuper. Illatáért teljesen odavagyok. Viszont tudni kell hogy ha valahol esetleg szárazabb,sérültebb a hajad ott lilásra fogja be, egészséges hajnál nincsen ilyesféle probléma csak ha sokáig rajtahagyod. Teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 28.

Vanessza0420

2019. június 4.

A sargas arnyalatot szepen elfedi, es nekem jol hamvasit. Viszont muszaj hajat mosnom utana egy normal samponnal is, mert rettenetes erzetet ad. Ragad, kellemetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.