Kallos

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2023. július 14.

Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann
Kategória:   Samponok

Az ezüst színező sampon használata az ősz és fehér haj sárgás árnyalatát tünteti el, és azt egyenletes és természetes ezüst tónusúvá színezi. Egyidejűleg tisztít és a haj puhává, könnyen fésülhetővé válik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

noemi0418

2017. szeptember 5.

Eddig kétszer próbáltam meg vele hajat mosni, és mindkétszer lila lett tőle a hajam. Először azt hittem az én hibám, mert túl sokáig hagytam rajta (2-3 perc), de a második alkalommal is befogta a hajam, pedig szinte azonnal öblítettem. Nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

bubilany

2017. augusztus 24.

Festett szőke hajamat szépen hamvasítja :) Ha egy gyors hajmosásra használom akkor hamvasít, ha kicsit szeretnék hajfestés nélkül "vadulni" akkor kicsit rajta hagyom , hogy egy enyhe lilás színt kapjak :) Nagyon bejött nekem, habár egy ici-picit mintha szárítana...
Ja és nem utolsó sorban a Kallos márka állatkísérlet mentes!!!! :) <3 ezért kap egy nagy PLUSZT!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

olisamsi

2017. augusztus 10.

Utalom ezt a sampont
Szoke hajam volt es ezzel mostam meg, mert csak ez volt a kozelben, habi professzionalis.
Es egyszeruen nem csinalt semmit vagy nagyon kek lett a hajam es csak elrontotta a hajszinem, es szokithettem ki ujra, mert undorito volt.
Az illata is budos, alig habzik, es hiaba tettem fel kevesebb ideig, vagy hosszabb ideig, vagy vizzel oblitve, vagy azonnal lemosva, vagy samponba keverbe, semmi nem mukodott!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Utalom ezt a sampont

adab

2017. április 17.

Csütörtökön lettem kész a fodrásznál,szőkítés volt az egész hajamon mert szőke lettem..szombaton el is indultam és vettem egy ilyet izgatott voltam az esti hajmosás miatt,hát olvasgattam a kommenteket és úgy tettem rá a hajamra hogy a hajam végétől kezdtem felvinni de elég sárgás votl a hajam igy a tetejére is raktam,viszont a hajtőm nagyobb % oxyval lett leszívva igy én buta nem gondoltam rá hogy a hajam töve jobban beszívja.Szóval kijottem megtörültem törölközővel a hajam es lattam hogy szürke a hajam teteje...megvartam míg megszarad másnap reggel megnéztem természetes fényben megijedtem magamtólmásnap megint hajatmostam talán fakult valamit de még mindíg szürke ...nem tudom mit csianáljak :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Tinamina

2017. április 6.

A héten vettem meg ezt a sampont, igencsak kedvező áron. Eredetileg a Schauma hamvasító samponjáért indultam, de csak ez volt a boltban.
Személy szerint én úgy kentem be vele a sárgás "aranyszőke" ombre hajam, mintha festék lenne. Jó töményen vittem fel, és 5 perc után lemostam, átmostam a hajam egy másik samponnal, aztán tettem rá két balzsamot is.
A változás elég drámai volt. Igazából az én hajam annyira sárga volt, hogy nem lett hamu színe, hanem jeges szőke lett. A sárga haj abszolút a múlté. Viszont a fehéres, világosabb részek szürkék lettek. Ami meg fehér volt, pár tincs, az kissé belilult.:D Engem egyenként nem zavar, nincs gondom a színekkel. (Extrémebb hajszínezők kipróbálása miatt volt ez nekem egy köztes lépés, mert a sárga nagyon átütött a színezőn sajnos )
Egy minimálisan szárít, de nem terveztem többet használni úgyse.
Nem mondanám egy szörnyen rossz terméknek, mert a várt hatást azt hozta.
Világos szőke hajra viszont tényleg más kéne, mert hajlamos lilás fényt adni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Egy minimálisan szárít, de nem terveztem többet használni úgyse.
Nem mondanám egy szörnyen rossz terméknek, mert a várt hatást azt hozta.

kmooni95

2017. február 23.

Először a florillum kallos hamvasítót használtam de az nagyon körülményes volt felvinni a hajra, ezért ezt is kipróbáltam, talán 2x használtam, mert a második használatnál egy keveset öntöttem a florillumból hozzá, de így nagyon koncentrált lett, és rögtön belilult tőle a hajam :( azóta nem merem használni, schaumát vettem helyette. Nekem az illata sem tetszik annyira, szerintem fura, mű illata van :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

necra

2016. szeptember 17.

Hat én belilultam :( korabban hasznaltam mas hamvasito sampont, az nem festette be a szőke tincseket...ez bezzeg :( Jesszus. Nagyon gaz :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Csigabee

2016. augusztus 29.

Hú, hát ha valami, akkor ez hamvasít! Millió hasonló terméket kipróbáltam már, de kétségkívül ez a legintenzívebb. Viszont amiért nagyon haragszom rá, hogy pillanatok alatt befogta a hajam, méghozzá úgy, hogy szőkítéssel élénk rózsaszínűre kopott. Azt hittem helyben agyrákot kapok. De ez valószínű az én hibám is, mert nem kevertem be mással.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

AlexandraKatona

2016. június 18.

Most festettem ezüstösre a hajam, a fodrászom azonnal el is zavart a fodrászkellékesbe, hogy szerezzek be hamvasító sampont. Mivel ezt találtam a legpénztárcakímélőbbnek, ebbe ruháztam be első körben, nem értve abszolút a hamvasító samponokhoz. Eddig egyszer használtam, elég sokat tettem rá, de nem hagytam rajra sokáig, max 1-2 percig (mármint amíg mostam a hajam) Nem érzem, hogy száraz lenne a hajam, bár egy kókuszolajos pakolás után használtam, és balzsamot is tettem rá utána (Latte). Azonban egy-két tincs enyhén lila lett. Ez egy kissé zavar... Azt hiszem most pár mosást rendes samponnal fogok csinálni, és azután csak nagyon óvatosan használom ezt a hamvasítót. Egyenlőre két csillag. De azért megkérdezném, szerintetek ha most egy darabig a fürdőszobaszekrényben hagyom ezt a sampont és rendes samponnal mosom eltűnik a lilás szín? Elvégre egy mosásról beszélünk, annyira csak nem lehet vészes a helyzet... Kérlek valaki válaszoljon, esetleg írjon e-mailt, ha van tapasztalata!
alexandra.katona@afs.org

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

alexandra.katona@afs.org

Cicuka22

2016. június 10.

Hát nekem nem csinál semmit. :( Eleinte felesben használtam másik samponnal, de most ,hogy nagyon sárga lett a hajam egészben kenem a hajamra. Egyáltalán nem hamvasít, nem habzik rendesen, semmit se csinál a hajammal, pedig a leírás szerint használom. Nekem is fodrász ajánlotta, de akkor inkább a Schauma hamvasítóját ajánlanám.

Friss: Újravettem , de nem tudom miért. Szinte összerántja a hajam! Rettentően szárít, durva, szálkás lesz tőle a hajam már a tövektől elkezdve. Nagyon nehezen tudom hajbalzsammal szétválogatni. Borzasztó ez a termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 10.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.