Kallos

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2023. július 14.

Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann
Kategória:   Samponok

Az ezüst színező sampon használata az ősz és fehér haj sárgás árnyalatát tünteti el, és azt egyenletes és természetes ezüst tónusúvá színezi. Egyidejűleg tisztít és a haj puhává, könnyen fésülhetővé válik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

nope

2016. június 7.

Nem csinál semmit még 5 perc rajtahagyás után se. Vagyis de, szárít. Azt viszont nagyon. Nem először próbálkozom vele és semmi, nem is értem miért nem dobtam még ki

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

Teniko

2016. január 18.

Nem habzik, nem tisztít. Nem mertem rajtahagyni, nehogy befogja a hajam. Kuka lesz a vége.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

Kishoshi

2016. január 8.

Nem szerettem.Mindent megfogott a színe.Párszor a hajam tincsein is láttam,hogy kék,hiába kevertem más samponnal.Csak a fodrászom miatt használtam el,de a Schauma valóban jobb,mert nem ennyire intenzív,önmagában is használható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 8.

dorika11

2015. október 19.

csalódtam benne..fodrászkellékes ajánlotta, de még másik samponnal keverve is foltos lesz, meg kékes lilás az amúgy extra hamvas gyöngyszőke hajam.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

SisyD

2015. augusztus 28.

Most az eredetileg gesztenyebarna hajam fehéresre van leszőkítve és festve, de már elég alaposan lenőtt és makacs a hajam, nem könnyű egy kis sárgaság nélkül leszívni, ami festés után is bennemarad. Ezer kencét kipróbáltam már ennek elkerüléséért.
Leválasztottam egy tincset és erre a sárgás részre kentem rá és a fehér hajhosszra. Szerintem halálosan jól néz ki ez a hamvas lilás-rózsaszínes (úgyis divat a "granny hair" és az egyéb pasztellárnyalatok :D ), lehet, hogy a legközelebbi tőleszívás után nem is festek, hanem ezt kenem rá. A sárgásra leszívott hajtövem töményen fog kapni és jól beledörzsölve, a hosszához pedig tálkában fogom egy adag hajpakolásban elkeverni.
Akinek az ilyen hamvasítók megfogják a hajukat (aranyszőkék ne lepődjenek meg, ha foltos lesz), érdemes másik samponnal összekeverni és akkor nem lesz olyan agresszív. Kékült be a hajam a Schauma hamvasítósamponjától (ami amúgy sem művelt csodát), másik fajta samponnal utána rögtön kijött.
De ennek ez a jó lilásabb árnyalata nagyon célbatalált nálam!

Update: Szőkítés után remekül színezte ezüstre a hajam. Elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

De ennek ez a jó lilásabb árnyalata nagyon célbatalált nálam!

Update: Szőkítés után remekül színezte ezüstre a hajam. Elégedett vagyok vele!

szeretemafeketet

2015. augusztus 26.

Te jó isten,tönkre tette az alapból gyönyörű szőke hajamat...ráfestettünk..ugyan úgy látszódik néhol,hogy szürke..életem legrosszabb döntése volt.
Ha lehetne minusz csillagot adnék rá!
Aki jót akar magának...500 forintot se dobjon ki erre a borzadájra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Ha lehetne minusz csillagot adnék rá!
Aki jót akar magának...500 forintot se dobjon ki erre a borzadájra. :)

J0y

2015. augusztus 5.

nagyon jó , a kallosnak az egyik legjobb terméke , igazi hamvasságot biztosit , de vigyázni kell vele , mert akár levendula lilába is átmehet ha sokáig hagyuk rajta vagy nagy volt a mennyiség . kissé szárit de ezt lehet kompenzálni egy balzsammal vagy pakolással

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

czeale13

2015. július 28.

Ha terhetném 100 csillagot adnék! Legjobb az összes közül, a Shauma elbújhat mellette. Egy picit szárít de egy hajpakolással kompenzálni lehet ezt a hibát. Eléggé fog szóval óvatosan vele. A Kallos ismét megmutatta számomra hogy ár érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

Zsuzsiyes

2015. április 29.

Nekem annyira nem jött be. Volt szerencsém több hamvasító samponhoz, de az illata nem igazán tetszik, a tudása gyengécske és nem anyaggazdaságos. A Florillum hamvasító folyadékuk sokkal jobb. Nálam csak 2 csillag. Másikat vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

orsid

2015. április 24.

Tavaly nyaron belilult tole a hajam es csak fodrasz tudta eltuntetni,mikor meguntam a lilat. Par hete ujra hasznalom,felvaltva sima samponnal.ezustos,nagyon hamvas eddig.tetszik!!szarit,kell a balzsam rendesen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 24.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.