Kallos

Ár:   1485 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: LoraBangs, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Testápolás

Különleges hatóanyagokban gazdag hidratáló testmasszázs krém. Kókusz-, avokádó- és olívaolajjal, valamint hialuronsavval és kollagénnel dúsított speciális formulájának köszönhetően hidratálja, revitalizálja és regenerálja a bőrt. Használatával a bőr feszesebbé válik, egészséges és ragyogó lesz.

junglequeen

2019. március 7.

Ár/érték arányban verhetetlen.
Otthoni használtra vettem, masszázshoz és testápolónak is egyben egy szép, nagy, literes tégellyel (miután az előző fél literes elfogyott).
A párom annyira szereti, hogy kb. bármilyen problémája van a bőrével ezt keni rá. :D
Finom illata van, jó hidratál és masszázshoz is kiváló.
Biztosan újra fogom venni, ha elfogyott.
Ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Ár/érték arányban verhetetlen.
Finom illata van, jó hidratál és masszázshoz is kiváló.
Biztosan újra fogom venni, ha elfogyott.
Ajánlom!

isobel

2018. szeptember 26.

Masszázshoz vettem ezt a krémet, és nagyon szeretem. Mind az állaga, mind az illata nagyon klassz :)
Mostanában kezdtem keresgélni magamnak kollagénes testápolót, és rájöttem, hogy ez ott áll a polcomon, úgyhogy most ezt a részét is betesztelem magamon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

dio14

2018. szeptember 16.

Itt fedeztem fel, aztán megláttam valahol, így jött is velem haza. Először nagyon erős volt az illata, még másnap is éreztem. Nem tetszett. Másodjára már sokkal elviselhetőbb lett, végül pedig már egész kellemes. Úgy tűnik megszokta az orrom:)
Tényleg jól hidratál, nem szükséges minden nap használniom. Egy darabig elleszek vele, az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

JuditTTT

2018. július 22.

Testápolónak használom, sztem az egyik legjobb, amit valaha használtam, pedig... atyaég, nem is tudom mennyi márka és hány liter elfogyott már eddigi életem során... :D A végén az a tartósítószer, az nagyon nem tetszik. Találhattak volna valami barátibbat helyette, mert amúgy jó összetevős, és nagyon jól felszívódó krém, ami tényleg hidratál és feszesebbé teszi a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

brigi8812

2017. november 9.

Hatalmas mennyiség olcsón, ennyi pénzért tökéletes. Eddig lefekvés előtt testápolóként használtam, jól hidratál és számomra kellemes az illata. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Soluble Collagen