Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2012. július 19.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajformázók

Különlegesen dús hatást és tartást ad a vékonyszálú, élettelen hajnak, megemeli a hajtövet. A hajszálakat körülölelő védő filmréteg dússá, erőssé és csillogóvá varázsolja a hajat.

Fruzsi

2018. március 1.

Nekem bevált a termék. Hajmosás után fújom a hajtő közelébe, majd hajhab és szárítás-formázás. Én szuper jó frizurát tudok vele készíteni a rövid, vékonyszálú hajamból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Mucilinda

2016. szeptember 7.

Én elégedett vagyok vele. Igaz a vékony szálú, kevés, tartás nélküli hajamra volumennövelő sampont is használok, de minden mosás után használom ezt a spray-t is, már évek óta.. AZ ujjaimra fújok belőle és mintha "beletúrnék" a hajamba, úgy kerül a hajtövek közé. Napokig rendben van tőle a hajam, nem tapasztaltam, hogy lelapulna. Sokszor kell bevizezni a hajam az éjszakai elfekvés miatt, akkor szoktam még plusszban tenni belőle. Néha, amikor már nem annyira tiszta a hajam, akkor tapasztalom, hogy kicsit összeragad tőle, de ennyi a negatív.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Melpomene21

2016. február 24.

Abban a pillanatban, ha jól szárítja be az ember, úgy tűnik, hatásos, de nagyon hamar kimegy belőle, az első szélfuvallat után lelapult már a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

gyorgyee84

2013. december 12.

Én habbal együtt használtam, egyszerre váltottam habot is és próbáltam ki ezt is. Tökéletes lett a frizkóm. Taft habot használtam előtte, Balea volumennövelőre és erre váltottam. Nagyon jó tartása van, ma 3. napja ugyanolyan jó a hajam, csak azért mosom meg,m. minden 3. napban szoktam. Nem ragad, szép fényes, lágy esésű lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 12.

bunieka

2013. szeptember 27.

Nekem sem használt egyáltalán, a hosszú hajamnak semmit sem ért, és még olyan furcsa tapintású lett a hajam tőle.. úgyhogy nem is használtam csak egyszer. Anyukámnak adtam, mert neki elég rövid haja van, és elég sok, de hamar lelapul és azt utálja. Azt mondja, ezzel a hajtőemelővel 2 napig van tartása a hajának, szóval imádja. Emiatt 5 csillagot adok neki, mert bár nekem nem használt, de hát nem vagyunk egyformák...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Semmit nem ér, fúj, borzalmas... Nem hogy volumennövelő hatása nincs, olyan szinten összetapasztotta a hajszálakat, és olyan keményre, hogy a fésűm majd beletört a fésülésbe. Borzalmas....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

E329

2013. augusztus 19.

Soha többé nem veszem meg ezt a borzalmat. Úgy néztem ki a használata után, mint egy elhanyagolt, piszkos puli kutya. A hajamat összeragasztotta (pedig messzirôl fújtam rá és keveset) volumen növelô hatása 0.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

laczeva

2013. április 8.

Annyit ér, mint halottnak a csók... Jobb, ha visszatérek a hajhabokhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

Annyit ér, mint halottnak a csók... Jobb, ha visszatérek a hajhabokhoz.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.