Kamill

Ár:   560 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Drogéria, Hipermarket   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fruzsyca, Módosítva: 2015. április 10.

Kiszerelés:   100ml
Lelőhely:   Drogéria, Hipermarket
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bővédelem és ápolás érzékeny bőrre.

A Kamill Sensitive kéz- és körömápoló krém az érzékeny bőr gyengéd ápolószere. A kamilla kivonatot tartalmazó, illatmentes krém pótolja a bőr nedvességtartalmát, védi a kezet és a körmöket, természetes módon nyugtatja a bőrt, így az érzékeny bőr puha és rugalmas marad. Illatmentes- színezőanyag mentes- pH semleges- bőrgyógyászatilag tesztelt, bőrbarát készítmény.

AnnamariaGalik

2019. március 24.

Elérhető árú, kényelmes és megfelelően nagy kiszerelésű termék.
Az illata semleges (ahogy azt a leírása ígéri) az állaga olyan közepesen zsíros (tehát nem lehelet könnyű, de ha bekenem a kezemet, nem is marad rajta még egy óráig az érzés, hogy "valamivel bekentem"), könnyen eloszlik, és meglepően "zöld" az össztevőit illetően.
Egyszerű, de praktikus kézkrém, aki nem vágyik különösebben bio, vegán (mi van még trendi?) termékekre, csak egy megbízható kézkrémre, azoknak bátran ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 24.

Elérhető árú, kényelmes és megfelelően nagy kiszerelésű termék.

barbiii_sz

2017. július 23.

Nem tudok több pontot adni, mert bár szépen az összetevői, ezért érzékeny és ekcémás bőrűek is használhatják, kíméletes. Az állaga könnyed és gyorsan beszívódik, viszont az én ekcémás kézfejemen, ha csak enyhén száraz, akkor sem sokat segít. A hidratáló hatása szerintem inkább normál bőrre elegendő, de én normál állapotban meg nem kenegetem a kezem, mert nem igényli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

pisonce

2017. július 10.

Most csak azért nem ezt a kézkrémet használom, mert egy másikat választottam helyette. Egyébként teszi a dolgát: gyorsan beszívódik, ápolja a körmöket is és az ára is megfelelő. Egyedül a mérete nem tetszik, de ezért nem fogok pontot levonni. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 10.

Macska27

2017. március 14.

Az illata nekem kifejezetten tetszett. Nem szívódik be teljesen, hagy egy réteget a bőrön, ami számomra nagyon zavaró. Emiatt én is csak éjszakára használtam. A hidratálását átlagosnak mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Cicuka22

2016. szeptember 21.

Az összetevői alapján vettem meg, de nekem nem igazán vált be. Esténként használom csak. Nagyon nehezen szívódik be. Bevonatot képez rajta, olyan sikamlósat. Nagyon pici mennyiségnél jobb, de másnap az első kézmosás után ugyanolyan lesz a bőröm. Persze nekem nem olyan száraz a bőröm, így azért sem szívódik be rendesen-gondolom. Az illata nekem nem jön be mivel illatmentes, de elég furi :) De esténként teljesen mindegy, hogy illatozik vagy sem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Juanita30

2015. október 20.

Különös, hogy még senki nem véleményezte ezt a krémet....Mert ez a legeslegjobb kézkrém, amit valaha használtam!
Illatmentes, hamar beszívódik, nem hagy kellemetlen zsíros érzést maga után és nagyon szépen táplál. Nekem így ősztől télig mindig kiszárad a kezem, a bolti kézmosók pedig véresre marják. Ez a krém 1-2 használat után olyan szépen rendbe rakja, mintha ott se lett volna. Ha folyamatosan használom, többször egy nap, még a körmeimet úgy hidratálja, táplálja, hogy pikk-pakk megnőnek és nem törnek le! Imádnivaló...csak nem értem a pumpás változatát miért nem lehet itthon kapni...eskü megvenném! Az ára pedig olcsó...500-600 Ft körül lehet kapni...a Müllerben mindig szokott lenni. Mindig tartok itthon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Glucose, Lactic Acid, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.