Sensai

Ár:   17 490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. november 20.

Ár:   17 490 Ft
Lelőhely:   Douglas, online

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmazó folyékony mattító alapozó a természetesen puha ragyogás érdekében. Frissítő, tartós hidratálást nyújt a bőrnek, színét kiegyenlíti és hibátlan alapozást biztosít, így az arc természetességét megőrizve még tökéletesebb látványt nyújt. 20-as fényvédő faktorral.

8 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

virag5

2022. május 5.

A legjobb alapozó amit mostanában használtam pedig többet is próbálgattam. Nagy kedvenc lett. Kényelmes könnyed viselet, olyan mintha nem is lenne rajtam alapozó. A fedése közepesig építhető szerintem. Szuper kis termék imádom🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 5.

Lulufej

2022. május 5.

Nem tudom hogyan csípődött be nálam, hogy kipróbáljam ezt az alapozót. De volt valami és aztán nagyon sok jót is olvastam róla, illetve pont találtam egy kedves Krémmániást, aki a nekem megfelelő árnyalatban meg akart válni tőle, így hát le is csaptam rá. Nos, túl vagyok már mindenféle alapozón drogériástól kezdve, high end-ig... de én még ilyet nem tapasztaltam! Ez valami zseniális, mert tényleg, de tényleg észrevehetetlen. Miközben pedig üdévé és egységessé varázsolja a bőrt.
Nincs nagy fedése, de ez nem is baj - nagyobb bőrhibákkal nem biztos, hogy ez lesz a legmegfelelőbb választás. Nekem vannak mitesszereim és tág pórusaim de ezzel együtt tetszik a végeredmény. A finishe szép selyem fényű, ez a "mintha ragyognék" érzés, de jó értelemben. :)
A legtöbbször blenderhez nyúlok, ha alapozót viszek fel az arcomra, de ennél azt vettem észre, hogy szebb, ha ecsettel alkalmazom.
A végeredmény pedig, ahogy már írtam észrevehetetlen: nem ül az arcon, sem a ráncokba, nem gyűrődik az orrom körül. Ha kopik, egyenletesen teszi.
Mondjuk ilyen árkategóriában elvárható, hogy ne legyen vele gond... :D A csomagolása is szép és praktikus a pumpa szempontjából, szóval sajnos az az érzésem, hogy ez egy állandó darab lesz a sminkes cuccaim között, aminek a pénztárcám fogja legnagyobb kárát látni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 5.

stylo

2022. május 4.

Az uzleben a kezfejemen probalgattam es nemilleg elbizonytalanodtam a kis csillamlas miatt. Vegul megvettem. Plusz meg a hozza valo primert meg a korrektort. Igy osszesen sporoltam magamnak kb 5 evet. Csucsszuper! Sok alapozon tul vagyok mar, foleg hogy tini korom ota sminkelek, volt idom kitapasztalni a leheto legocskabb vacakoktol kezdve a fullos hiperszuper bizbaszokig sokmindent. Azert ez itt meger par szot. A betegesen tulmattitott, elszurkult sminkek es a gyenantosan felturbozott ragyogos sminkek kozt, ez igazi feludules. Egeszseges, rugalmas, barsonyos osszkepet ad. Megfiatalitja az arcot. Ajanlom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 4.

floracska6

2021. december 2.

Annak ellenére, hogy nincs hibátlan bőröm nem szeretem a maszk hatású alapozókat. Ez az egyik kedvencem lett az utóbbi időben, tényleg természetes második bőr hatása van, enyhén fed, lehelet könnyű. Nagyon tetszik, és nem nagyon találkoztam még ilyen alapozóval ami se nem matt se nem fényes hatású, tényleg teljesen mintha nem viselnék alapozót. Ha van patim akkor azt egy kis korrektorral befedem és így tökéletes az összhatás. Az egyik legjobb alapozó amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 2.

Amea

2021. november 10.

Fantasztikus alapozó. Mindig olyasmit keresek, ami csak "szépíti a bőrt", kellemes viselni, nem maszkol és nem irritál. Legtöbbször a bb vonalon kötök ki, de ez az alapozó mindent tud, amit kerestem. Felkenve közelről sem egyértelmű, hogy smink, csak valahogy szebb az összkép. Teljesen bőrbe simuló, természetes hatású finish, selymes textúra, egészségesen üde bőrképet ad. Közepes fedése van, építhető. Szépen egységesít, nem emeli ki a ráncokat, sem a pórusokat, érett bőrre is ideális választás. Könnyed állagú fluid, nagyon egyszerű szépen eloszlatni, én kézzel viszem fel.
Nem irritál, nem szárít, nem zsírosodik vagy fullad be alatta a bőröm és mitesszereket sem okoz.
Plusz pont, hogy még tartós is, nap végén is simán vállalható.
A csomagolás minőségi, a pumpa hibátlan (ezt ajánlanám az összes 'köpködős pumpás' termék gyártójának, meg az EL Double Wear figyelmébe is).
Az egyetlen, ami nem tetszik, hogy a szép fekete üvegen bizony meglátszik az alapozó maszatfoltja. Mondjuk ezen a rettenetes traumán valahogy majd túlteszem magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 10.

Plusz pont, hogy még tartós is, nap végén is simán vállalható.

Era080

2021. október 15.

Tènyleg egy nagyon természetes kis alapozo mintha nem lenne semmi rajtam viszont ehhez makulatlan arcbőr kell mert nem fed az üvege gyonyoru de meg nem talaltam meg az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 15.

esz

2021. február 18.

Szuper kis enyhe fedésű alapozó, eddig a legjobb, amit próbáltam. Kiegyenlíti az arcbőrt, frissebbnek, üdébbnek érződik tőle. De mondjátok meg, miért kellett bele az a fránya irritáló parfüm?!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

Biancah

2020. október 15.

EL Double Wear Nude-járól váltottam erre. Az a helyzet, hogy a Nude nagyon magasra tette a mércét, többször összehasonlítottam az INCI-t itt, az oldalon és mindig arra dőlt a mérleg nyelve, de úgy éreztem, kell egy kis váltás 2 év Nude-ozás után, berendeltem a Neutral Beige-t ebből.
Valóban, ez nem egy vakolat, nem tömény matt finishsel. Ez könnyed. Kiegyenlít, egységesít, feltölt, fényt ad. Szeretgetem, kenegetem hétköznapokon, két pumpálásnyi bőven elég. Ez az a kategória, ami ujjal felvivősen a legtutibb szerintem. Ritkán nedves blenderezek vele. Most, haladva a tél felé a szín tökéletes, mert általában ennél egy-két árnyalattal sötétebb kellene. Kicsit meg is ijedtem, mert túl világosnak éreztem, de egy pár perc múlva csodásan olvad a bőrbe, oxidálódik.
Én megadom az öt csillagot, mert csodácska.
Azt viszont meg kell említenem, hogy most mostam le, és szárazabb foltokat hagyott maga után és húzódik a bőröm. (Btw mit keres az alkohol az inciben? Csak erre tudok gondolni.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Én megadom az öt csillagot, mert csodácska.

bebecske22

2020. szeptember 24.

Én is beállok a sorba, egyszerűen imádom! <3 Csodásan belesimul a bőrbe az állag, a szín! Valóban nem emeli ki a ráncokat, nem "tocsog" pár órán belül a kombinált bőröm, szóval tökéletes!
Elég folyékony állagú alapozó, használat előtt mindig jól fel kell rázni. Nagyon selymes a textúrája, én általában nedves blenderrel szoktam felvinni, vagy csak egyszerűen az ujjaimmal. Nekem pont annyira fed, amennyire szükséges, de tényleg építhető és úgy sem lesz "maszkos" hatású a végeredmény! Plusz pont, hogy van benne SPF 20 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

pankusz

2020. január 10.

Ez a világ LEGJOBB alapozója. Millió félét próbáltam már, alsó, közép és felsőkategóriásokat is, de most végre rátaláltam az igazira, egyszerűen tökéletes! Nagyon könnyed állaga van, mégis szép fedést biztosít. Valóban alkalmazkodik a színe a bőrhöz, nagyon természetes, szép tónust ad. Ezen felül selymessé teszi a bőrt, ami jól tud lélegezni az alapozó alatt. Nem ül bele a ráncokba, nem kopik, nem foltosodik, éééééés a nap végén sem fénylik át a T zónám. Tetszik, hogy hidratál is, nincs szárító, feszítő érzete, tök jó hogy van benne SPF. Soha nem volt ilyen szép a bőröm, főleg azért imádom, mert nem természetellenes maszk hatása van, hanem úgy fed és tökéletesíti a bőrképet, hogy nem látszik, hogy alapozót viselek, nem is érzem, hogy rajtam van. Nagyon kiadós, jól oszlatható a bőrön, két pumpányi elég volt nekem. Abszolút csoda, maximálisan megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

Antioxidánsok: Zinc, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Acetyl Glucosamine, Butylene Glycol, Hydrolyzed Silk

Alkoholok: Alcohol, Cinnamyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polydecene, Trimethylsiloxysilicate, Aluminum Hydroxide, Isopropyl Titanium Triisostearate, Methicone, Dioscorea Panthaica Root Extract
Emulgeálószerek: Sorbitan Isostearate, Peg/Ppg-19/19 Dimethicone, Isopropyl Titanium Triisostearate, Hydrogenated Lecithin
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Methyl Trimethicone, Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Trimethylsiloxysilicate, Polymethylsilsesquioxane, Methicone
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Iron Oxides, CI 77947 / Zinc Oxide
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol, Chlorphenesin

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.