Sensai

Ár:   17 490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. november 20.

Ár:   17 490 Ft
Lelőhely:   Douglas, online

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmazó folyékony mattító alapozó a természetesen puha ragyogás érdekében. Frissítő, tartós hidratálást nyújt a bőrnek, színét kiegyenlíti és hibátlan alapozást biztosít, így az arc természetességét megőrizve még tökéletesebb látványt nyújt. 20-as fényvédő faktorral.

8 árnyalatban kapható

Ár: 6000 , Eladó: skin
Állapot: Használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: Postán maradó
Svetlana

2019. július 27.

Hát ez egy csoda! Nem ül bele a pórusokba, ráncokba, tényleg folttalan, ragyogó, fiatal arcbőrt eredményez. Nem maszkos, nem érzem úgy,mintha lenne rajtam valami.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 27.

skin

2019. január 27.

Évek óta készültem ,hogy vásárolok egy ilyen alapozót,de mindig más lett helyette. Sok nagyon drága alapozóban csalódtam az évek folyamán sok kidobott pénz az ablakon.
Most olyan akcióban sikerült hozzájutni ,hogy nem tudtam kihagyni. Elsőre azonban nagyon megijedtem,mert a nálunk kapható legvilágosabb árnyalat sem az én bőrömre lett kitalálva. Félre is tettem egy időre azonban jó pár külföldi vélemény elolvasása után bátran kipróbáltam. És láss csodát tökéletesen illeszkedett pár perc elteltével a bőröm színéhez ahogy az előttem szóló is írta. Tényleg olyan mintha selyemmel vonná be az arcom. Nincs problémás bőröm esetleg egy kis szárazság így negyven felett ami zavaró lehet. Vékony rétegben is jól fed . A tartóssága reggeltől estig tart nálam. A pórusokat eltünteti a száraz részeket nem emeli ki a ráncocskákba nem ül bele. Konkrétan megfiatalítja a bőrképet.
A T vonalban sincs átfénylés egész nap. Nincs estére sem feszülő érzés olyan mintha rajtam sem lenne. Egy hete használom így hosszútávú tapasztalatokkal még nem rendelkezem,de ez súrolja a csodaszer kategóriát. Chanel,Guerlain Dior alapozóim is vannak de azt tervezem ,hogy megválok tőlük mert ez mindent visz!
Egy fontos dolog vele kapcsolatban még az,hogy használat előtt alaposan fel kell rázni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 27.

Vendy254

2019. január 27.

Sokáig nézegettem hogy megvegyem-e, mert elég drága darab. De sokszor kirpóbáltam a boltba és mindig tetszett a végeredmény,így aztán megvettem és nem bántam meg. Kicsit sötét nekem a legvilágosabb is de pár perc mulva igazodik a börömhöz és már nem is látszik h mikor felkentem még sötétebbvolt! Szépen mattít de még is hagy egy kis természetes fényt. Könnyen építhető. Más alapozókkal összekeverve is működik:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

hanita

2019. január 7.

A tokeletes alapozo! Ezt kerestem 20 eve es amiota megvan, nem hasznalok mast, pedig akad nehany jo darab a fiokomban.
Folyekony, alapbol kozepes fedest ad (de epitheto), termeszetes hatasu (se nem matt, se nem dewy), ami gyonyoru egysegeset kepez a sokszinu 40-es arcboromon. Nem ul bele az apro szem koruli rancaimba, nem tunik el az orromrol az elso orrfujasnal. Fent marad es kitart orakon at az arcomon, amirol szinte minden alapozo 'elparolog'. Nem maszkos, a szurkes-rozsas (FS102) szine fantasztikusan egybeolvad a borommel, es a tukorkepem no makeup makeuprol arulkodik. Emellett belecsempesztek kemiai es fizikai fenyvedot, es NEM csordul ki a kemiaitol a konnyem. Ezt csak japan termekek nyujtjak nekem. Jelenleg Hourglass puderrel fixalom, ezzel szebben mutat, mint a markatars Sensai Transculent loose powderrel. Utobbihoz kell sminkfixalo spray is, hogy tokeletesen egybeolvadjon a borrel. A legjobb alapozom szinben is, minosegben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 7.

florcsiii

2018. június 11.

Az egyik vásárlásom mellé kaptam egy 3 színből álló mintát. Sokáig ki sem bontottam, aztán elolvastam az itteni véleményeket és bizalmat szavaztam neki. Fuuuu, az első ecsetvonáskor tudtam, hogy bajban leszek, mert ez jó! Közepes fedése van, de simán építhető. A bőröm utána selymes tapintású és teljesen matt. Nekem egésznap kitartott, kicsit fogott, de nem volt vészes, bár én púderrel fixáltam. Mindhárom színt kipróbáltam (103,203,204), mind gyönyörű volt és ugyanolyan minőségű, a 204-esnek volt elég erős narancssárga alapszíne, ami nem nekem való, de ez meg nem az alapozó hibája. Annak ajánlom ezt az alapozót, aki egy könnyű, természetes és tartós alapozót keres. Most azon dolgozok, hogy a Lancome alapozóm elfogyjon és ezt megvehessem :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Terkabarka

2018. április 17.

Száraz a bőröm, ez az eddigi legjobb alapozóm rá.
Természetes finishe van, üde, ragyogó bőrképet ad.
Nekem nem tart ki tökéletesen nap végéig, de lehet, hogy csak azért, mert nem fixálom púderrel.
Próbáltam pár alapozót előtte (Rimmel, Maybelline, P2, Smashbox), számomra eddig ez a legjobb

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

Száraz a bőröm, ez az eddigi legjobb alapozóm rá.
Természetes finishe van, üde, ragyogó bőrképet ad.

akamillas

2018. február 20.

Mivel a fluid finish lasting velvet-et már sehol nem lehet kapni (amelyet nagyon szerettem), ezért a Douglasos eladónő ajánlására ezt választottam utódjául.
Őszintén szólva én a magasabb SPF-en és a más illaton túl nem látok nagy különbséget a két alapozó között... ami persze korántsem probléma :) Talán ez egy picit sűrűbb állagú, de ugyanolyan szép, félmatt, közepes de természetes fedést biztosít, amely építhető. Nálam elég tartós is, nap végére is egész jól néz ki (habár az orromon púder ellenére is elég hamar átfényesedik, de eddig ezt semmivel nem tudtam megoldani), és nagy pluszpont az SPF20!
Érettebb bőrűek számára lehet talán igazán tökéletes választás, hiszen egyáltalán nem szárítja ki a bőrt vagy ül bele a ráncokba, sőt, épp inkább kisimítja a bőrt (gondolom, mivel szilikon-bázisú); ennek ellenére én 24 évesen is szeretem, nem hiszem, hogy elpártolok tőle egyhamar :). Összességében számomra teljesen megéri az (igencsak magas) árát, ha valamire, akkor alapozóra érdemes költeni az én véleményem szerint.
Ja és még valami: nekem a kezemmel történő felvitel vált be a legjobban. Ennek is, mint 'elődjének' enyhén barackos-lazacos beütésű tónusa van, amely a bőrbe dolgozva eltűnik, és szépen hasonul a bőrszínhez. Azonban ha beautyblenderrel viszem fel, megmarad a narancsos hatás sajnos (ecsettel nem próbáltam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Antioxidánsok: Zinc, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Acetyl Glucosamine, Butylene Glycol, Hydrolyzed Silk

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polydecene, Trimethylsiloxysilicate, Aluminum Hydroxide, Isopropyl Titanium Triisostearate, Methicone, Dioscorea Panthaica Root Extract
Emulgeálószerek: Sorbitan Isostearate, Peg/Ppg-19/19 Dimethicone, Isopropyl Titanium Triisostearate, Hydrogenated Lecithin
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Methyl Trimethicone, Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Trimethylsiloxysilicate, Polymethylsilsesquioxane, Methicone
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum / Fragrance, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Iron Oxides, CI 77947 / Zinc Oxide
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol, Chlorphenesin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.