Kappus

Ár:   750 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Atlantide, az összetevőket feltöltötte: Luna11, Módosítva: 2018. március 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok

Tradicionális, természetes szappan friss citrusos illattal.

Hana05

2017. november 24.

Újabban a kedvenc szappanom. A használat során is jól tartja az állagát, nem ázik szét, és az intenzív citrusillata is megmarad (ami szerintem enyhe "függőséget" okoz :D). Én nem tapasztaltam, hogy szárítana, bár valószínűleg attól is függ, ki mennyit használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Atlantide

2016. július 11.

Nagyon csabito illata van, de sajnos ez az illat a boron egyaltalan nem marad meg, raadasul szarit is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 11.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.