Karaja Make Up

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   27 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. január 15.

Lelőhely:   Sminkbolt, online
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az alapozó arcfeszesítő, bőrmegújító hatása révén eltűnteti az öregedés látható jeleit, megerősíti a bőr struktúráját és revitalizációját. Minimalizálja és csökkenti a ráncokat egy exkluzív hatóanyag segítségével, amely, ginkgó bilobát és komló kivonatot tartalmaz. Természetes ragyogó szín mely, lágyan krémes állaga, közepesen erős fedést és tökéletes arcbőrt biztosít. Egy lépés csak és fáradt, színtelen, petyhüdt bőr újjáéled, tonizált és feszes lesz.

A Karaja új alapozókrém egyetlen termékben egyesíti a hibátlan és bársonyos, puha fedést, gazdag, krémes állagának köszönhetően sugárzó, természetes színt kölcsönöz. Finom viaszok és festék pigmentek speciális összetételének hatására egy szuperfinom fátyol érződik az arcon közvetlen felvitel után, amíg rögtön be nem szívódik. Teljesen összeolvad bőrével és feszessé teszi arcát egész napon át. Kényelem érzet és védelem: Utolérhetetlen komfortérzetet biztosít, bársonyosan kényezteti bőrét, miközben felfrissíti és az öregedés ellen is védelmet biztosít.

Hosszantartó hatás: Új összetétele által ellenáll a párának, stressznek és a hőségnek. Az eredmény tökéletes, természetes és sugárzó arcbőr egész napon át. Normál és száraz bőrre ajánlott.

barbo94

2019. január 9.

megvettem, mert azt mondták hogy tök jók az összetevők (hát itt látom, hogy mégse annyira...) meg ettől nem lesz semmi bajom (mivel eléggé kombinált bőröm van). Tudni kell én nem használok napi szinten alapozót, mert sem időm, sem energiám nincs rá és amúgy sem "egészséges", meg annyira nincs csúnya arcom sem. Talán a szín nem tökéletes, nem érzem annyira nehéznek az egészet de mégis tudom hogy ott van, rajtam, púder nélkül csillog a fejem, ja és ha kicsit is melegebb van már egyből izzad az orrom meg minden, 1-2 pattim lesz tőle de nem vészes... szóval nemtudom... újra nem veszem az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

purpleangel

2016. november 15.

Egyszerűen imádom. Iszonyat jól fed, nem kell belőle sok, így sokáig elég és ha csinján bánik vele az ember, egyáltalán nincs maszk hatása. Az illata meg csak ráadás, az Ilcsi flavonoidos termékeire emlékeztet, amiket szintén imádok. :)
Nem egy esküvői vagy alkalmi sminket készítettem el velük, hihetetlenül profi termékek... nem csak szépek, tartósak, de a bőrt is ápolják, egy kozmetikusnak pedig nagyon fontos szempont, hogy a saját és a vendég bőrének ne ártson a sok sminkkel, hanem inkább javítsa annak állapotát. Kész főnyeremény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Csicseri

2016. május 24.

Én a 3-ast használom és nagyon elégedett vagyok vele, mert eddig szinte minden alapozó elütött egy kicsit a bőrömtől, mert vagy túl sárgás, vagy túl rózsaszínes az arcom. Nagyon kevés kell belőle, nagyon szépen eloszlik, teljesen egyenletesen fed. Én kézzel szoktam felvinni, de a mennyisége kb. 100 évre elég. Ez az első alapozó, amelyiket egész nap el tudom viselni az arcomon, mivel olyan könnyű, hogy nem is érzed, hogy rajtad van. Eddig az összestől - nyilván eddig rosszul választottam - olyan nehéznek éreztem egy idő után az arcomat, hogy alig vártam a lemosást. Az én vízhiányos bőrömet egyáltalán nem szárítja, bár nem is szoktam fixálni púderrel, mert önmagában is tökéletesen megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 24.

peddimaci

2015. december 3.

Imádom! Tudni kell használni. A kozmetikusom elmondta, hogy nagyon kevés kell belőle. Jól fed, és nem lesz maszkos hatása az arcon. Az illata isteni. Nem véletlenül használják profi sminkesek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

gica86

2015. április 29.

Sziasztok!

Én is imádom ezt az alapozót, épp nemrég fogyott el. Van esetleg valaki aki tudna szerezni nekem kozmetikusoknak való áron, esetleg egy kicsivel többért is átvenném, fontos lenne. 5ös színre lenne szükségem. Köszönöm!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

Sziasztok!

szaboszandra9

2015. március 17.

Imádom,kozmetikusként használom 2 éve!Nem szárítja a bőröm,nem is zsírosítja és nincs maszkos hatás!
Aki maszkos hatást érez ,az azért van ,mert sokat kentek fel! Nagyon kevés kell belőle!Mindennapi alapozás során 5 hónapig elég egy tégely!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

ellagabri07

2013. január 9.

Évek óta használom ezt az alapozót és nagyon szeretem. Kevés kell belőle, nincs maszk hatása, szép a fedése, egész napon át tartós. Több hónapig elég egy tégely. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 9.

Bella_Vita89

2013. január 4.

Engem nagyon maszkosít, de lehet rossz színt választottam. Normál a bőröm, de nekem valahogy mégsem az igazi. Én sokallom az árát, mivel ilyen minőséget olcsóbban is találok, de ettől még másnak lehet beválik, hisz mindenkinek más a bőre. Nekem egyáltalán nem jött be, elnehezíti a bőröm, olyan, mintha nem lélegezne és vastag az arcomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

ivett

2012. augusztus 5.

Szerintem nem drága, közép ár, én sminkesként dolgozom és gyönyörűen lehet vele alapozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

szega

2012. február 11.

Csinján kell bánni vele, könnyen maszkos hatás lesz belöle, de egy elég jó alapozó, bár Én drágállom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 11.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.