Kat Von D

Ár:   $35   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2014. október 26.

Ár:   $35

Ár: Csere, megegyezés szerint , Eladó: kvin
Állapot: Mindegy, Helyszín: --, fizetés: --
Megababa

2019. november 19.

A 44 cool àrnyalatot szereztem be itt krémmàniàn, Es egyenesen el vagyok àjulva ettől a cucctól. Elképesztő fedésű, nem is làttam eddig ehhez hasonlót. Sűrű, de jól eldolgozható. Én blendert hasznàltam hozza es tokeletesen el tudtam vele dolgozni. Sokaig szepen fenn marad (primer mellett fixalom is es rendesen tisztítom es hidratalom a borom) es nem nagyon lattam jelét oxidàciónak. Eddig nem hasznàltam sokszor, így hosszú tàvon meg nem tudom mennyire bírja a bőröm ezt az erős fedést, de eddig nagy a szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Blackxentric

2019. augusztus 28.

A fedése brutális. Gyorsan kell vele dolgozni, mert nagyon hamar szárad. Tartóssága kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

karaibrahimgil

2019. február 23.

Szépen fed, én a maszkos hatás elkerülése érdekében keveset használok belőle, illetve mivel kicsit sötét árnyalatot vettem, egy világosabb The Ordinaryval keverem. Megéri az árát, legalábbis jóval profibb, “sminkszerűbb”, mint egy Chanel, Guerlain vagy Dior alapozó (mondom ezt úgy, hogy alapvetően szép bőröm van, mégsem elégszem meg egy európai BB-krém biztosította fedéssel.) Tartós, sokáig elég, tetszik az adagási módja és az alapozó állaga. Egyetlen dolog szúrja a szemem, hogy felnagyítja az orrom tág pórusait, ezt azonban egy jó púderrel és egy kis kozmetikázással orvosolni lehet. 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Csodalatosmandarin

2018. november 25.

Tökéletes fedés, kevés is elég belőle és nagyon szép egyenletes bőrképet ad. Nem utolsó sorban tartós is, minden nap ezt használom és jelentős különbséget látok egy egy drogériás alapozó és ez között (nyilván). Eddigi legjobb alapozóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Enjy3

2018. szeptember 6.

Nekem sajnos zsíros böröm van. De imádom sminkelni magam. :)
Nagyon sok féle alapozót kipróbáltam már de mind nyomot hagyott a ruhán, fél óra sem telt el már fénylett az arcom, vagy épp túl nehéznek éreztem az egész napos viselését.
Erröl az alapozóról hallottam hideget meleget de ennek ellenére vettem meg lesz ami lesz alapon. Nem bántam meg :)
Ezt az alapozót imádom, nagyon könnyü vele dolgozni persze én Kat Von D több termékét használom egyszerre ( primer, alapozó, porpúder, sminkfixáló nem kevés pénz de megéri ) nincs töle nehéz érzetem az arcomon, tökéletesen elfedi a börhibákat, a mélyebb pórusokat és persze hihetetlen tartós és nem fénylik töle az arcom.
Imádom , eddigi legjobb alapozóm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Nekem sajnos zsíros böröm van. De imádom sminkelni magam. :)
Imádom , eddigi legjobb alapozóm.

Mancsusz

2018. március 27.

Nagyon sok hideget és meleget olvastam erről a termékről, sokáig gondolkodtam a vásárláson, de végül beszereztem 2 árnyalatot is. Sokat próbálgattam a terméket és úgy gondolom most elég tapasztalatot szereztem már róla.
Csomagolás: Mint minden Kat Von D termék, nagyon igényes csomagolása van.
Árnyalat: Téli időszakban a 43-as, nyári időszakban a 45-ös, közötte pedig a kettő keverése passzol hozzám, nekem világos bőröm van. Mivel egy erős fedésű termékről van szó, így látványosan elüt ha nem jó az árnyalat, fontos a legjobban passzoló árnyalat kiválasztása (nyilván mindig fontos, de ilyen erős fedésnél főleg). Jelenleg 30 árnyalat elérhető, szerintem ebből már lehet válogatni.
Felvitel: A felvitel előtt mindig használtam hidratálót és primert. Mindig csak egy normál pumpányi adagot használtam. Sose szerettem szivaccsal dolgozni, valahogy nekem azzal egyik alapozó sem mutat szépen így az arcom egyik oldalát sem fejeztem be és ecsetre váltottam. Ecsettel eldolgozva minden egyes bőrhibát (bár nem nagyon van pattanásom), pórust elfed. Tényleg egy kicsit maszkos hatású, ettől függetlenül tetszett DE: valahogy úgy éreztem, hogy hiába fixálom, ragacsos maradt és ahogy hozzáértem foltokban kopott. Emiatt csak fotók esetében használtam.
Majd a későbbiekben az az ötletem támadt, hogy megpróbálom ujjal eldolgozni, illetve kisebb adagot vittem fel az előzőekhez képest. Bár az ujjal eldolgozás szinte egyik alapozómnál se néz ki jól, de ennél bevált. Körkörösen szoktam "belemasszírozni" a bőrömbe, majd fixálom. Teljesen hibátlan, selymes és matt a végeredmény. Talán 3-4 óra után a legszebb, mikor kicsit átfényesedik, mert sokkal természetesebb hatású.
Tartósság: A legutolsó technikával az egész napot jól bírja. Egy kicsit az államnál kopik meg, de ez korrigálható és nem is olyan látványosan, mint a többi alapozómnál. Eléggé zsíros bőröm van, de ezt egészen jól kontrollálja az alapozó, nem fényesedik át vészesen. Viszont nap végére már egy kissé tényleg maszkos a textúrája, nem olyan szép. Volt hogy egy kicsit eláztam vele, de szinte semmit nem mozdult.
Személy szerint hétköznapokra számomra sok, mert nincs szükségem ilyen fedésre, jobban szeretem a természetes, lágy fedést (bár ezt a terméket egyáltalán nem erre találták ki). Én inkább fontosabb eseményekre, találkozókra rendeltem és erre a célra megfelel.
Ár-érték arány: Nyilván itt már a nevet is fizetjük, de szerintem ez akkor is sok érte (főleg mivel itthon beszerezni nem lehet, vám és szállítás pedig elég sokat ráad).
Őszintén, szerintem 3 és 4 csillag között van. Ha itthon beszerezhető lenne akkor egy erős 4-es lenne, de amíg nem addig 3 csillagnál maradok. Ha valaki szokott külföldön járni és érdekli a termék akkor egy próbát megér, de amúgy szerintem nem igazán éri meg, itthon is lehet kapni jobb minőségű termékeket ilyen áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

Csomagolás: Mint minden Kat Von D termék, nagyon igényes csomagolása van.

juditvaradi

2017. október 28.

Az állaga elképesztően sűrű, ennek ellenére hamar eldolgozható és a fedése valami álom. Nyilván egy teljesn fedésű alapozóról van szó, de ez mag annál is több. Minden kis bőrhibát, hegeket, szeplőt maradéktalanul elfed egy rétegben! Az ára magasabb kategória, de Kat von D nevét is meg hell fizetni valahol....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

rocksteadycat

2014. október 26.

Na hát igen.. Ezzel a krémmel simán lekenhetem végig a karjaimat, és hipp-hopp eltűnt minden tetoválásom. :D Ruhán azért nyomot hagyhat, de szerencsére jól ki lehet mosni. Nem irritál, nincs természetellenes hatása sem. Az ára elég borsos, úgyhogy aki minden nap kenni akarja magát vele... hát.. lehet mást ajánlanék. (Persze az ilyen jellegű minőséget meg kell fizetni.. na meg Kat nevét.. :P ) De összességében megérdemli az öt csillagot, főleg mert arcon is elég jól mutat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 26.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.