Kat Von D

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildie, az összetevőket feltöltötte: hambi, Módosítva: 2019. június 25.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   külföld (Sephora)

3 highlighiterből és 3 kontúrozóból álló készlet, ami mindenkinek jó, és az év minden részére megoldást nyújt.

A konturpalettával egyidőben dobtak hozzá piacra konturecsetet, amit külön lehet megvásárolni.

Mancsusz

2020. június 7.

Tulajdonomban van a nagy paletta, illetve a duó verziója is. Minőségben teljesen ugyanaz. Világos a bőröm, így a nagy palettát nem tudom teljesen kihasználni, de nem válnék meg tőle, mivel gyűjtöttem a KVD termékeket. A duó verziója a kedvenc kontúr termékem. Ha jól tudom a régi kartonos változat helyett masszív műanyag tartót kapott ami nagyon praktikus. Plusz egy pont a csomagoláson, hogy ki lehet cserélni azt a színt, ami éppen elfogyott így nem kell megvenni az egészet (mondjuk én a kisebb púder részhez nem láttam utántöltőt, de nem is az a lényeg). Felvitelkor nem foltos, óvatosan szoktam felvinni és inkább építeni, de ha nem sikerül akkor a világos színnel lehet lágyítani/keverni. Nem tűnik el pár órán belül, tartós. A palettát már nem venném újra, mivel nem tudom kihasználni a színeket, de amint a duó fogyóban lesz veszek utánpótlást, imádom, teljes mértékben megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

appledda

2019. szeptember 25.

Tökéletes. 2 highliter és 2 kontúr használható belőle, a legsötétebb ( sombre) nagyon sötét, a lucid pedig nekem nagyon világos de a többi szín nagyon rendben van. Kár hogy gyorsan fogy és itthon nem kapható...És az összetevők is rendben vannak, vegán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Hannah11

2019. szeptember 1.

Utazó kiszerelésben vettem meg, a legvilágosabb bõre valót,így abszolút ki tudom használni.
Brutál pigmentált,nagyon kevés elég belõle,nap végén is a helyén marad és ez már a vegán változat.
Nagy szerelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Nagy szerelem.

Nancika

2018. január 15.

Már felvettem erről egy videót meg posztoltam is róla a blogon, amiben elég részletesen belemegyek, úgyhogy itt csak vázlatpontokban:
- Összesen 35ezerbe fájt nekem ez az akció (vámmal, áfával, szállítással együtt), ami ár-érték arányban tragikus, akármilyen szuper kence.
- Nagyon erősen pigmentált, gyönyörűen lehet vele sminkelni.
- Túl nagy az eltérés az árnyalatok között, fehér bőrre a paletta legsötétebb színe túl sok, sosem használod el, és fordítva.
- Kat Von D vegán, így meg sem fordult a fejemben, hogy esetleg nem vegán sminket dob piacra - és mégis. Ez nekem hatalmas csalódás volt, és jó lecke is, hogy ne a névbe bízz, nézz utána annak, hogy mit veszel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

- Nagyon erősen pigmentált, gyönyörűen lehet vele sminkelni.

Nicool89

2017. augusztus 31.

Ohhh hat mit tudom en! Megvettem, mert mindenhol ezt láttam mindenkinél. "Tök olcso", 3-4 felesleges színnel amit nem tudom mikor fogok magamra használni na mind1. Inkább vettem volna Marc Jacobsnak a highleiter kontur kettős palettáját amit ki is használnám mind a kettő szint belőle. Gratulálok magamnak, győzött a HÁJP!
Nem rossz amúgy örülök hogy benne van a kollekciomban tok menő! Haha
Nekem túl pigmantalt es ez mínusz pont az ilyen kontur, bronositoknal. Óvatosan kell vele dolgozni nagyon épphogy csak bele érinteni az ecsetet, különben azt sose dolgozom el es foltos lesz. Mindenki döntse el maga mennyire használna ki es megeri e ebbe a palettaba fektetni. Sminkesek nek lehet jo, de magán célra semmi értelme ennek a palettanak úgyse használna ki senki max a 30% at.
Amugy a fixalo spraye szuper klassz imádom, csak az nincs fent itt Km-en. Azt mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Nem rossz amúgy örülök hogy benne van a kollekciomban tok menő! Haha

kesha420

2016. május 20.

Végre egy paletta, ami nem narancssárgás beütésű kontúrszínekkel dolgozik, bár a középsőben fel lehet belőle fedezni egy leheletnyit, de még így is használhatóbb, mint az itthon kaphatóak. Ha sok időm van pepecselni és kedvem is van hozzá, a Sleek krémes kontúrszíneit viszem fel először, ezt pedig rá és olyan, mint az álom a végeredmény, hisz könnyen eldolgozhatóak a színek így természetes is lesz, ráadásul nagyon tartós. Imádom bár az tény, hogy picit porol, ami ennyi pénzért nagyon nagy ejnye bejnye. Nem mellékesen a csomagolását is imádom. Hát igen, ez is szerelem, de csak 4 csillagot érő, hisz ilyen összegért a porolás nem megbocsátható bűn nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

Ildie

2015. szeptember 27.

Nem vagyok elégedett, sőt azongondolkozom, hogy visszaviszem, de tudom, hogy a bénaságom az oka az elégedetlenségemnek. Az oka, hogy megvettem az, hogy ennél jobbatnem találtam a piacon. A jobb oldali 2 szín kapásból felesleges. A középső sárgás akkor mondjuk jó, ha aranyban vagy barnában úszó szemsminket csinálok, de ennyi.
A bal oldali két szín lenne az enyém, de porol mint állat. A világosításra való szín pedig nekem sötét még púdernek is, tehát nem világosít.
Ez nekem kanadai fizuból nem egy katasztrófa, de magyar fizuból szerintem nem móka. Visszamegyek a boltba, hogy póbáljuk meg még egyszer, hátha jobb lesz, de már mikor megvettem a csaj úgy adta ide, hogy ha nem jó 30 napig nyugodtan vigyem vissza, nem para.
Majd jövök a fejleményekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

Majd jövök a fejleményekkel.

luluka92

2015. július 31.

Kár, hogy csak külföldön lehet kapni, én Amerikában vettem. Mo-n igazából nem is találtam eddig kontúrkészletet, csak bronzosítókat. Ebben az a jó, hogy a bronzosító mellett van benne hideg árnyalatú, szürkés kontúrszín is, amivel valóban árnyékot lehet festeni az arcra, így formálja azt, és nem kelt koszos hatást. Nagyon pigmentált, kevés kell belőle, sokáig elég lesz. A highlighter színek is jók, mert sárgás és rózsaszínes is van benne, igény szerint keverni is lehet, hogy pont olyan legyen, ami kell. Egyetlen hátránya, hogy kicsit poroz. Elég sok termék van benne, megéri, én kb 50 dollárért vettem. Megadom az 5 csillagot, a hideg árnyalat miatt, mert ilyet nehéz találni (pl az anastasia beverly hills contour kit is meleg színekkel dolgozik, nekem nem áll az jól).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate