Kat Von D

Ár:   $19   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BloodoftheLamb, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. április 9.

Ár:   $19
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Sminkek

Hosszantartó, vízálló formula. Az igazán hangsúlyos, maszatolódás-mentes szemöldökökért. Formázz, színezz, alkoss a Kat által valaha kreált legjobb szemöldöksminkkel!

16 árnyalatban kapható, természetes és extrém színekben.

Vegan

Mancsusz

2020. február 4.

Hasonlítási alapom nincs, mivel ezt vettem meg közel 2 éve, akkor váltottam az előző termékről amit akkoriban használtam. Nagyon jó választás volt. Mindennapi használat mellett egy évet bír. Egyszerű vele dolgozni. Először megrajzolom vele a szemöldököm alsó vonalát, majd mivel nagyon krémes termékről van szó, eldolgozom a maradék részen, elől már csak elsatírozom a festéket, így létrejön a sokak által kedvelt átmenet-hatás. Az elejében csak egyszer kellett felvennem a festéket az ecsettel, kb. fél év elteltével kezdett kicsit száradni. Bár volt sajnos, hogy egy egész napot száradt, mert elfelejtettem rátekerni a kupakját, ezt nagyon nem szereti, így azt ajánlom, hogy fejjel lefelé rakjuk az asztalra amíg használjuk. Az egész napot kibírja, nagyon olajos bőrrel is, 40 fokban is, még ha kicsi dörzsölés éri is. Soha nem mozdult el egy hajszálnyit sem. Kissé nehéz lemosni olajos lemosóval is, de ez legyen a legnagyobb baj. Ár-érték arányban tökéletes, több szín is a tulajdonomban van, hajszínemtől függően használom őket. Sőt, nem csak szemöldökön használható. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

BloodoftheLamb

2019. október 16.

Egyszerűen csodálatos! A tipikus fiatalkori túlszedéses balesetek miatt gyakorlatilag alig van szemöldököm, így a fél életem azok festegetéséről aztán napközbeni elkenéséről szól.
Most márciusban hozott nekem barátnőm egy Super Brow pomádét a Sephorából, és megváltoztatta az életemet. Nagyon krémes és könnôyen eldolgozható, viszont gyorsan is szárad. Emiatt javítani csak korrektorral lehet, esetleg olajos lemosós pálcikával. Én egy lehelletnyi transzparens púdert még szoktam rá felvinni, de anélkül sem maszatolódik, csak olajos lemosóval tudom lerobbantani esténként, és izzasztó edzést is túlélt már.
Minden nap használom, és fél év utan még bőven félig van és a beszáradás jeleit sem mutatja.
Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Egyszerűen imádom!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.