Katy Perry

Ár:   4799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 150 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. január 8.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 150 Ft

Ár: 2 150 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Katy Perry Killer Queen Natural Spray (75 ml)
Ár: 1800 Ft , Eladó: valencica
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel vagy posta/foxpost

Siculus

2019. március 2.

szerintem 3-4 évig is használtam gimi alatt és utána is, imádtam, minden ismerősöm felismert erről az illatról, de szerintem átléptem a tűrésküszöböt, ugyanis egyszer csak úgy éreztem, hogy nekem más kell, ezt már nem szeretem, nem finom. mindig van itthon belőle, néha jó, főleg, ha másból kifogyok vagy ha évente egyszer ehhez van kedvem. én ezt a verzióját jobban szeretem, mint a EDT-t, ez is tartós de nem olyan erős, nem fejfájós. édes, de nem kislányos. sajnálom, hogy "túlhasználtam" és már nem vagyok oda annyira érte, de ettől nem érdemel kevesebb csillagot, főleg, hogy 1800 forint akciósan(én néha karácsony után vettem ajándékcsomagban kb. 1000 forintért).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

Csanadivivi

2018. augusztus 15.

Kevés parfümöt használok fél évnél tovább, de ő kb 3 éve megnyert, azóta töretlen a szerelem :) Hiába nem EDT, ugyanúgy megérzi rajtam mindenki, nem is tervezek beruházni az erősebb verzióra. Szerintem egyetlen másik parfümömnél sem kérdezték ennyien, hogy mit használok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

SunnySide

2017. december 11.

Karácsonyra kaptam és első szaglásra megijedtem ugyanis kb. 14 éves koromban eltávolodtam az édes kis cukibuki illatoktól. Azonban másnapra beleszerettem, rájöttem, hogy ez nem az a cukros aranyos kislányos illat, hanem egy nőies, szexi édesség rejlik benne, egyáltalán nem gyerekes. 1 éve használom és örülök hogy kiléptem a komfortzónámból és megtapasztaltam, hogy az én bőrömön nem túlságosan édes. Az hogy testpermet pozitívum is lehet, akinek esetleg túl édes lenne, hiszen hamarabb távozik az illat. Egyetlen hibája hogy az utolsó fújásoknál járok, de ezért igazán nem hibáztatható a termék 1 év után :D bízok benne hogy karácsonyra újra megkapom.
5öst kap! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

5öst kap! :)

Ndr

2017. október 4.

Annyira imádom, sajnos már sokszor elfogyott és jelenleg nincs itthon, de biztos vagyok benne hogy újraveszem. Mivel ez csak testpermet nem sokáig érezni és sokszor újra kell fújni, ezért hamar elfogy, meglátom hogy megvegyem e az edp-t, mert a kívánságlistámon épp más parfüm szerepel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

anitaanett

2017. március 15.

Első használat után nagyon tetszett az illata, akkor meg akartam venni az edp-jét is. Rendkívül tartós és szexi illat, de egy idő után igencsak ráuntam és egyre többet fújtam magamra belőle, hogy hamarabb elfogyjon. Imádom az édes illatú parfümöket, de nem hiszem, hogy meg fogom venni az edp-jét én sajnos hamar ráuntam, de ettől függetlenül 5 csillagot megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Lhoruraii

2017. február 25.

Lassan kénytelen leszek lecserélni, annyian megkérdezik milyen parfüm van rajtam, hol vettem és mennyiért, ha ezeknek csak a fele megveszi már tömegparfüm lesz.😂 Egyébként imádom, a kedvencem jelenleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

Diu

2016. december 11.

Imádom az édeskés illatokat, még nem vagyok elég érett a komoly parfümökhöz. És ez egy tipikusan cuki, édeskés, nem tömény vattacukor illat. Egyik kedvencem volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Feketemacska

2016. október 27.

Az eggyik kedvencem! Még csak egy hónapja van meg, de lassan vehetek másikat mert úgy kifogyasztottam. Az illata nőies és érzéki, még órák múlva is meg-megcsap. Egyszerűen nem lehet neki ellenálni. Jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

baranyeszter

2016. február 6.

Imádom! Vettem a hugomnak, aztán nem bírtam nélküle és beszereztem magamnak is. Már csak félig van...
Egyszerűen imádom. Csak úgy papíron, vagy beleszimatolva túl erős a bogyós gyümik illata, de magamra fújva csodálatos, mély, nőies illattá alakul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 6.

WorkingClassGirl

2016. január 31.

Kaptam egyet ajándékba. Cukorka édes illat, eleinte érezni valami gyümölcsös-krémességet, reméltem, hogy majd ez a része megmarad és az édessége enyhül, de a leszáradása tömény rózsaszín cukorka illat, mint egy nyalóka. Ahhoz képest, hogy natural spray elég intenzív és tartós, otthoni takarítós-mosogatós napra fújtam fel a csuklómra egyet, és még este is éreztem.
Összeségében nem hiszem, hogy el tudom majd használni, de akinek bejönnek a lehetetlenül édes illatok, az illatolja meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)