Katy Perry

Ár:   2000-2800 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 150 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2014. december 18.

Ár:   2000-2800 Ft
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 150 Ft

Ár: 2 150 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

kisbobitas

2019. december 28.

Rég vettem már így sokat nem tudok róla írni mivel el sem használtam. A boltban még tetszett, de úgy a fél üvegnél valamiért abba hagytam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

exhocmomento

2018. szeptember 8.

Ezt is ajándékba kaptam, mint az Indi unokatesóját. És ahogy annál, itt sem tudtam sosem magamra fújni, annyira taszít az egész. Ha ez az illat virágos, akkor valami nagyon megkeseredett nebáncsvirág lehet, de véleményem szerint semmi royal nincs benne. Kesernyés, szerintem tényleg az. Más szó nem jut eszembe, akárhogyan erőlködöm. Összefonódik valami édessel, amivel nemhogy kiegészítenék vagy felhúznák egymást (keserédessé, hihi :D), hanem csak üti egyik a másikat és az egész... kellemetlen. Nekem ez naay.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Melani79

2018. július 16.

Öt Katy Perry illatot hasznàltam eddig de ez a legcsodàsabb!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

Öt Katy Perry illatot hasznàltam eddig de ez a legcsodàsabb!!!

Judittttt

2018. június 8.

Karácsonyra kaptam egy rokontól valamikor évekkel ezelőtt. Nem sok illata van és az is egy 13 éves kislányhoz való. Wc illatosítóként próbáljuk elfogyasztani :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Barbizero

2017. október 4.

Nem a legtartósabb viszont iszonyúan finom az illata. Ajándékba kaptam a főnökömtől mert áradoztam neki róla, ( mert megvan a parfüm verziója ) ezért úgy gondolta megajándékoz vele *-* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Luna11

2017. június 27.

Ajándékba kaptam, és te jó ég annyira örültem neki, mert az illata egy az egyben Avril Lavigne Wild Rose parfümjének az illata. Másnak is megmutattam, és ő is azt mondta, hogy nem érzi a különbséget a kettő között. Szóval akinek esetleg hiányzik Avril parfümje, mert itthon már nem lehet a boltokban beszerezni, annak teljes mértékben ajánlom figyelmébe ezt :) Bár egyik énekesnőt sem hallgatom, de imádom ezeket a parfümöket, mert annyira különleges az illatuk. Viszont ennek a terméknek az esetén azt kell mondjam, hogy tényleg nem túl tartós, nagyjából fél vagy egy óra, amíg érezhető, utána újra kell fújni. De én még így is nagyon örülök neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Jelizz

2017. január 7.

Mondd el róla a véleményed! Nagyon tetszik az illata, pont a piros Royal ellentéte , (az meleg illat, ez pedig hűvös) tetszik édeskés-gyümölcsös, sajnos nem túl tartós, de megfelel. A nagy parfümjén gondolkodom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

SzTellsIt

2016. december 14.

Nem szeretem. Nagyon sajnálom, mert maga az illat bejött, de magamra fújom és egy óra múlva mintha ott se lett volna. Tudom, hogy ez csak parfüm deo, de azért annyira nem olcsó, hogy ennyire nagy bajok legyenek a tartósságával. Azzal is gondom van, hogy első fújásra annyira szúrós illatot ad, hogy csak tüsszögök tőle. Utána meg hopp.... elillan az illat nagy része. Ugyanilyen a tusfürdő párja is, szóval szerintem ez egy ilyen "szériabetegség" ennél a kollekciónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 14.

NeversaynotoPanda

2016. június 19.

Nagyon tetszik ez az illata is 2i/i-nek (haha:Dd) de ez valahogy olyan gyorsan elparolog mintha fel sem fujtam volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 19.

DianaS

2016. május 13.

Nagyon bejön ez az illat, olyan kis könnyű lágy, csak kár, hogy nagyon hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 13.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.