Kék-Lukács

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Doroti_13, Módosítva: 2014. július 11.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Akne Stop krém a tinédzserkori pattanások, miteszerek kezelésére is használható. Maradandó nyomok nélkül tünteti el a pattanásokat. Napi kétszeri használata meggyorsítja a gyógyulási folyamatot. Az akne (pattanás, miteszer) a szőrtüszők és faggyúmirigyek gyulladásos elváltozása, mely sok esetben baktériumok közreműködésével jön létre. Az Akne-Stop hatóanyaga már nagyon kicsi koncentrációban is elpusztítja az Acne Propionibacter baktériumokat, a szalicil pedig nem engedi megvastagodni a bőrt. Képes megerősíteni a bőr védelmét és újbóli hidratálását megoldani.

BlazonIsle

2018. október 26.

A véleményem ugyanaz, mint az Akne-Stop Forte esetében. Számomra egyértelműen csodaszer. Ennek ellenére az első néhány használatot követően bevágtam a fiókba és hagytam ott csücsülni majd fél évig. Aztán erőt vettem magamon, beláttam, hogy minden terméknek idő kell ahhoz, hogy látható eredményeket produkáljon. Nos, azóta használom rendszeresen, igaz áttértem a Forte változatra. Szerintem pont ugyanannyit tudnak mindketten, de elvileg a Forte változathoz nem tud hozzászokni (?!) a bőr. A lényeg: egyre kevesebb pattanásom nő, azok is meglepően hamar eltűnnek. Nyom nélkül gyógyulnak, a meglévő hegek, foltok szépen halványodnak. Nem szárít, nem irritál, nem hámlik tőle a bőröm. Arról nem beszélve, hogy igencsak pénztárcabarát. Az Éjszakai bőrtápláló krémmel együtt használom. A kettő együtt nem kerül 4.000 Ft-ba és másfél - 2 hónapig simán kitartanak, úgy hogy nem spórolok egyik használatakor sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Biokiwi

2016. január 8.

Hát azért többet vártam ennyi pénzért... Talán kicsit segített, de nem sokat. Nekem viszketett tőle az arcom, így naponta nem tudtam használni. Reménykedtem, hogy megtaláltam a csodaszert az arcomra, de még mindig nem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 8.

vador

2014. szeptember 10.

Ezt is elszúrták, gratulálok. :(
Az eredeti Akne-Stopnál el lehet olvasni a szerelmi ódám, tökéletesen bevált, és az összetevőivel is maximálisan elégedett voltam - csupa hasznos és szép dolog került benne, olyasmik, amik az aknés bőrre valóban hatnak, a tudomány meg a saját tapasztalatom szerint is. (A feltöltött INCI nem egészen pontos, egy ponton parabénmentesítették.)
Egy sietős decemberi napon vettem a bejáratott helyemről, és mivel az istentudja hányadjára vettem már újra, fel sem merült bennem, hogy változás történt, csak otthon kezdtem el pillogni, hogy akkor most mi van, itt biza nem csak a csomagolást variálták meg. (Én a tégelyest vettem, és most szólok, hogy ugyanez az összetétele, ne reménykedjetek).
Gondoltam, ha már megvettem, elkenem, de nem volt jó ötlet, még úgyse, ha Akneroxid mellé ment estére (kínomban azt kezdtem el használni), sikerült így is eldugulnia a pórusaimnak, pattanások ellen meg kb. semmit nem ért. Hurrá.
Nekem elvi problémám nincs a kőolajszármazékokkal, de zsíros bőrre tényleg nem jó ötlet, nehéz, ragacsos, és mint írtam, az ásványi olaj póruseltömítő hatása is befigyelt. A krém fő hatóanyaga sokkal hátrébb került, niacin, szőlőmagolaj nuku... soroljam még? (Warholsuicide végülis megtette.)
Ja és az árát is felvitték. Meg wc illatosító szaga lett. Fúj, nincs bocsánat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

Ezt is elszúrták, gratulálok. :(
Ja és az árát is felvitték. Meg wc illatosító szaga lett. Fúj, nincs bocsánat.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.