Kék-Lukács

Ár:   650 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: reni24, Módosítva: 2016. december 5.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Napi használatra javasolt szappan. Bőrbetegségben szenvedőknek kifejezetten ajánlott (ekcéma, pikkelysömör, orbánc stb.), mivel a kisebesedett bőrt a mosakodáskor nem csípi. Tisztálkodáskor a bőr természetes védőrétegét nem marja le, csak a szennyeződést távolítja el, így nem szárítja a bőrt, nem fogunk viszketni mosakodás után. A tág pórusokat összehúzza, így a pattanások kisebb eséllyel keletkezhetnek. Nincs benne sem vegyi, sem allergén anyag.

sailorluna

2018. augusztus 3.

én is a (régi) aknestop krém mellé használtam. jól tisztított, sokáig megtartotta a formáját, nem ázott szét, de szárította az arcomat. a szappanok amúgy sem tesznek jót a bőrrel, és testre is jobban kedvelem a tusfürdőket. az alkohol nagyon nem hiányozna belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

reni24

2017. november 20.

Nagyon szeretem ezt a fajta szappant, csak ezt használom arc mosásra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Nagyon szeretem ezt a fajta szappant, csak ezt használom arc mosásra.

ágica

2013. március 6.

Ma vettem meg az akne stop krémmel együtt, az eladó tanácsára és mivel csak 380 forint volt, illetve kezd már fogyni az olivia szappanom. Finom az illata és jól habzik, de kb ezzel zárul az előnyök sora. Iszonyatosan szárít, szerintem én allergiás vagyok valamelyik összetevőjére, mert bepirosodott, égett az arcbőröm, holott elvileg ez egy nyugtató szappan. ( nekem kagylós van, de elvileg csak a forma más) Emellett nagyon ragacsos, szárazon, nedvesen egyaránt, arcra szerintem teljesen alkalmatlan, kézmosónak túl ragacsos, talán ha nincs más otthon elhasználom. Nem tudom bőrproblémákra mennyit ér, de én nem fogom tovább használni az előbbiek miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

Corra

2013. február 28.

egészen rendkívüli az illata, rggel frissítő, este nyugtató hatással van rám. Még csak nemrégen kezdtem hazsnálni, ezért nem tudom, hogy hosszú távon hogyan puhul vagy fogy, de az első benyomásom nagyonkedvező. És éppen azért is,mert nem képez erős habot, én ugyanis úgy tudom, minél erősebb a habja egy mosakodószernek, annál agresszívebb a bőrön. Ez a szappan a kézben megforgatva nem mállik, viszont utána a két kézben má lehet finom, vékon yhabot képezni belőle, és azzal alaposan átmasszírozni az arcot. Én legalábbis arcra is hazsnálom, de egész testre is fogom szerintem. Mivel arcmosás után mindig hazsnálok hidratálót, nem vettem észre, hogy szárította volna a bőrömet, sok szappanmentes lemosó ennél sokkal durvább.

Arctörlés után egységes színű, üde és sima volt a bőröm.

Eddig nagyon-nagyon tetszik. Nem létfontosságú, de bónuszpont, hogy szépségével ráadásul a fürdőszoba dísze is lett azonnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 28.

Arctörlés után egységes színű, üde és sima volt a bőröm.

gabriella.zsuzsanna

2012. október 16.

Egyszerűen szuper:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 16.

Egyszerűen szuper:)

Cloudberry

2012. augusztus 23.

Nekem kagyló szappanom van, de az ugyanez :) Én szeretem, sokáig elég, picit szárít, de nem vészesen. Ajándékba kaptam az acne-stop krém mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1