Kék-Lukács

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2012. április 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A nyugtató és simító hatású orbáncfű és olíva olaj, hialuronsav és mindent bőrt szépítő, tápláló körömvirág kivonat gyapjúzsírba keverve, stearinsavval „fűszerezve”.

Vorsi

2015. július 10.

Kb. 3 hónapja használom, nem minden nap, de egy héten többször. A Kék Lukács "Nagytatarozás" bőrápoló program részeként. Hölgyeim, ezeket mindenkinek ki kellene próbálnia, mert szerintem csodaszerek. (Kék Lukács bőrnyugtató krém, hidratáló krém és éjszakai bőrtápláló krém). A krémek külön külön, de főleg együtt, (reggel-este) használva nagyon nagyon látványosan javították a bőröm állapotát. Alapvetően szerencsés vagyok, mert ráncaim még nincsenek, de azért oda kell figyelnem, hogy mit kenek magamra. Ez a bőrnyugtató krém, smink alá is kiváló, az állaga könnyű, szinte zselé szerű, illata kellemes. Hamar beszívódik és jól hidratál. Elégedett vagyok vele, az ára miatt is, mert végre nem egy tizenezer Forintos krém, mégis szuper, de főleg a hatása vett le a lábamról és tuti, hogy újra fogom vásárolni, ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

szucslia

2012. április 4.

A legelső felkenésnél kicsit csípet (iritálta a bőröm), adtam neki még esélyt. Nekem túl zsíros, 2-3 felkenés után már hozzászokott a bőröm, de mintha egy filmréteg lett volna rajta. Amit még kicsit zavarónak tartottam, hogy pár akne is képződött a T-vonalon. Inkább leálltam vele, pedig az Orbáncfű olaj miatt nagyon ígéretesnek tűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 4.

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.