Kell a púder!

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Kellapudershop.hu-n 7500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2018. június 13.

Vedd meg online: Kellapudershop.hu, 7500 Ft

A KAP alapozó stick könnyű textúrájú, hipoallergén alapozó. Használata elképesztően egyszerű, akár szivaccsal vagy ecsettel is tökéletes bőrképet lehet vele elérni. Szuperül rétegelhető, csomagolásának és kiszerelésének köszönhetően gyerekjáték napközben felfrissíteni a sminkünket. Egésznapos viselet során nem nehezíti el a bőrt a nap végére.

4 sárgás és 4 rózsaszíne árnyalatban kapható.

• Krémes, lágy textúra
  • Vékony rétegben is fed
  • Építhető
  • Natúr finish
  • Illatanyagmentes
  • Parabénmentes
  • Antioxidánsokat tartalmaz: A, C és E vitaminokat
  • Bőrnyugtató aloe verát tartalmaz
  • Sem a terméket, sem az öszetevőket nem tesztelik állatokon
  • Nem vegán termék, mert tartalmaz méhviaszt

Ár: 7500 Ft , Eladó: Kellapudershop.hu
Fizetés: személyes átvétel, MPL futárszolgálat, Pick Pack Pont, Szállítás:utánvétel, előre utalás, készpénz

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Pipere

2021. június 28.

Nekem nagyon szimpatikus ez a kiszerelésű alapozó. Direkt ilyet kerestem, ami gyorsan használható - bepöttyözöm vele az arcomat, eloszlatom egy nedves szivaccsal és kész is vagyok. Táskabarát és praktikus, ha valahol úgy látom leszedte a maszk vagy egy orrfújás, csak gyorsan odapöttyintek vele és kézzel eldolgozva már korrigáltam is a problémát. Alacsony és közepes fedés tartományába sorolnám de nekem ilyen kellett, ezt kerestem hétköznapokra. A száraz részeket nem emeli ki, bár nyilván a formulája egy hámlósan nagyon kiszáradt részen nem mutatna jól. Tényleg kényelmes, nem fulladozik alatta az arcbőröm, a szín pedig tökéletes lett mert kaptam hozzá segítséget a KAP-nál. :) Az ára felsőbb kategória, de mivel nekem egyszerre max 2 alapozóm van mert inkább a megbízható minőséget szeretem választani, így nem bánom, hogy ennyibe kerül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Judy1

2020. augusztus 6.

Az árához képest csalódás.
Ez egy maximum közepes fedésű alapozó, ami nekem pont elég lenne. A szín kiválasztásában segítettek az üzletben, tökéletes lett a bőrömhöz. Használata egyszerű, könnyen eldolgozható, bár lehetne picit puhább. Ez a stiftes kialakítás nagyon gyorsan fogy.Kellemes viselet, de a zsírosabb részeken hamar átfénylik és beül a ráncokba, ezért nem szívesen használom. :( Maximum télre tudom használni a kombinált bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Az árához képest csalódás.

fankitown

2019. május 29.

2017 tavasza óta használom ezt a terméket, összességében bevált és szeretem. A fedés minőségében érzékeltem néha ingadozást, lehetséges, hogy nem minden szállítmány minősége egyforma. Ha ilyen volt, akkor rétegelni kellett, amit én spec nem szeretek, de másoknak élhető kompromisszum lehet. Az összetevők nyilván szuperek, jó, hogy hazai termék. A csomagolás szép. Az ára viszont már elég magas és a tartóssága hagy némi kivetni valót maga után - bár a korrektség jegyében meg kell jegyeznem, hogy primer és fixáló nélkül használom, tehát valószínűleg egy kis rásegítéssel később kell pótolni a nap végén :)

Szerintem minden azon múlik, hogy mit keresel. Ebben az árkategóriában vannak jobb fedésű high-end termékek, de azok nem természetesek és nem a "no make-up make-up" hatást segítik elérni. Ha viszont ilyet keresel, akkor ez egy jó választás, ám ennek is megvan az ára... :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

hjuditcrema

2018. július 18.

Akciósan szoktam beszerezni. Imádom a kiszerelését, textúráját. Legjobban beauty blenderrel lehet eldolgozni.
Nem utolsó sorban pedig imádom a kiszolgálás minőségét!:) Érdemes elmenni egy Púder Péntekre!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

Preciosa

2018. július 2.

Nyáron a zsíros bőrömre még nem igazán használtam, mert fényvédő fölé már soknak érzem, de korrektornak működik a nagyon pigmentált májfoltjaimra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

petoandika

2018. június 6.

UP: Azóta már eltelt egy kis idő, én is vettem egyet, mert kíváncsi voltam rá. Most, hogy már kezd elfogyni úgy érzem, átfogóbb véleményt tudok róla alkotni. Ez a stickes dolog elég távol állt tőlem, de mostanra kezdtem megszeretni, elég kényelmes, ráadásul táskabarát is. Én blenderrel szeretem felvinni, ecsettel túl maszkos hatása lesz. Kombinált bőröm van, nyáron sajnos izzad az arcom. A fedését közepesre mondanám, semmiképp sem egy erős fedésű alapozó. Viszont korrektorral használva szerintem teljesen rendben van, én minden napra amúgy sem használnék erős fedésű alapozót, hagyom kicsit lélegezni a bőrömet. Ami tetszik benne, hogy nap végér nem érzem nehéznek, szinte láthatatlan nap közben is és nem okozott pattanásokat. Ami már kevésbé jó, hogy kopik... elég könnyen. Bár fixálással minimálisan lehet rajta segíteni. Ja és én hiányolom belőle a fényvédőt, mondjuk kinek mi, de én szeretem az alapozóban.
Összességében tehát azt kell mondjam, hogy semmi "wow" hatása nincsen, semmi extrát nem nyújt, hosszú távon viszont kellemes és praktikus a használata. Nap közben is szép az eredmény, nem okoz pattanásokat, a pórusaimat is szépen elfedi, de nem tömíti el.

Púder pénteken volt szerencsénk húgommal ellátogatni Gabihoz, aki nagyon kedves és türelmes, segítségével sikerült kiválasztani a megfelelő színt. Csodás, krémes textúra, a szín is tökéletesen illeszkedik az arcbőrhöz, nagyon könnyű vele dolgozni. Az összetevőlistát nézve is már csillagos ötös, de igazából ha akarnék se tudnék belekötni a termékbe. A csomagolás is tökéletes, igazi prémium termék. Aki eddig nem tette, szerintem egy látogatást mindenképpen megér a púder péntek, mi biztosan visszatérő vendégek leszünk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Theodora

2018. március 28.

Nem vagyok elégedett. Gondoltam, majd lecsérelem az Estée Lauder DW-t erre, de hamar rájöttem, hogy belelóg a bilibe a kezem. :'D Szóval olcsóbb alternatívát kerestem, de csak kidobtam az ablakon több mint 8000 forintot egy olyan alapozóra, aminek a fedése enyhén közepes, nehéz eldolgozni, beleül a számráncokba (eddig egyetlen terméknél sem tapasztaltam ezt!) és hát egyáltalán nem tartós. Annyira nem zsíros a bőröm, de ez a cucc szerintem 3 órát sem bír ki, hogy ne fénylene át. 8 óra után konkrétan úgy nézek ki, mintha nem is lenne rajtam alapozó. Mondjuk az is gyanús, hogy a sima arclemosóm úgy leszedi, mint a többi alapozómat az arclemosó+micellás víz.

És had tegyem hozzá, hogy tök átlagos bőröm van, nincs durva bőrhibám, amit el kéne fednie, így olcsóbb drogériás alapozókat is szoktam magasztalni, de ez még azok nyomába sem ér.
Egy-két órára elmegy, még szép természetes hatást is kelt, de ennyi, a 3. órában eltűnik, de legalább cserébe a szemhéjon csíkokat hagy. És mindez majdnem 9000 forintért, én hülye! :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Ada85

2018. január 12.

Rengeteg alapozót próbáltam már eddigi földi pályafutásom alatt, de semelyiket nem éreztem magaménak. Míg nem egy Púder Péntek alkalmával nem vettem egy stickes alapozót. Akkor még nem tudtam, hogy mit veszek, csak gondoltam, teszek egy próbát. Igen. Több, mint fél éve van már velem, nekem olyan, mint egy második bőr. Isteni. Tökéletes bőrképem van tőle, egy leheletnyi fátyol, nem érzed, hogy rajtad van, csak láthatatlanul teszi a dolgát. A színe tökéletes. Annyit kell még tudni rólam, hogy kombinált zsíros és egyben kicsit száraz bőröm van, hála a jó tisztító rutinomnak, alig alig jön ki egy két pattanás rajtam. Egy ilyen bőrre tökéletes. Mivel stickes, ezért nem árt előtte hidratálni az arcod, de ha van egy jó rutinod, akkor utána már jöhet is az alapozó. Csodás 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

mstindigo

2018. január 1.

Nagyon szuper ez az alapozó! Külön plusz pont nálam, hogy van nagyon világos árnyalata is, így végre sikerült színben tökéletesen passzolót találni, és sárgás és rózsás tónus egyaránt elérhető, ahogy a nagy high-end cégeknél. Gabi választotta nekem a színt, és tökéletes is lett. Finishét félszaténnak mondanám, szép természetes bőrfénye van. Nem értek egyet az előttem véleményezőkkel, mert szerintem kifejezetten jó a fedése. Ezért hétköznapokon inkább csak korrektornak használom, a problémás zónákra teszem csak fel, így nekem nagyon bevált. Le szoktam fixálni transzparens púderrel, így tartósabb, bár így nyilván matt lesz. Szerintem nagyon szuper, szépek az összetevők, mindenki talál magának árnyalatot, és ami nekem még nagyon fontos, hogy nem okoz pattanásokat. Csak így tovább KAP! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

pannid

2016. november 23.

Gabi segítségével vásároltam a sticket. A színe nagyjából megegyezik a bőröm színével, talán picit sötétebb. Egyszerű a használata, felrajzolok pár csíkot,majd eloszlatom ecsettel (szintén KAP). Nem bántja a bőrömet, nem okoz pattanásokat.
Viszont a tartóssága nekem nem elég, és a fedés is kevésnek bizonyult. Ha felkenem, nem csinálok semmi különösebbet, nem nyúlok az arcomhoz, akkor viszonylag tartós. De nekem egy napi tevékenykedés után este már nem sok van belőle a lemosó vattakorongon. Épiteni lehet, sőt, nekem kell is, hogy fedjen ( és Gabi tanácsára korrektort nem vettem mellé), viszont nekem úgy kicsit már maszkos. Amivel sokat küzdöttem, az az, hogy hamar (már délelőtti órákban) átfénylik a bőröm. És nagyon gyorsan fogy! :(
Összességében nagyon ajánlom olyanoknak (mint az előttem véleményező is), akinek nincsenek különösebb fednivalói az arcán, és akinek kevésbé zsíros a bőre ahhoz, hogy gyorsan átfényesedjen (vagy púderezni kell rendszeresen, ami én kevésbé kedvelek). Az összetevői nagyon szépek!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0