Kell a púder!

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsuzsi216, Módosítva: 2018. augusztus 28.

A KAP Luminizer magas fényű, krémes highlighter. Gyönyörű, élettel teli ragyogást kölcsönöz a bőrnek. A természetes hatás eléréséhez finom mozdulatokkal ütögesd a bőrödbe ujjbegyeddel. Ha extrémebb fémyre vágysz, akkor közvetlenül a stickkel vidd fel a bőrödre és puhítsd el a széleket.

PirosAnya

2019. december 22.

Az első highlighter,amit el fogok használni. Alapvetően nem szeretem a highlightert vagy eddig ezeke szerint nem a megfelelő termeket használtam. A hetköznapokon szolid sminket viselek és ehhez nagyon passzol ez a termék. Természetes hatású, tartós, imádat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 22.

babyface

2019. április 23.

kicsit csalódott vagyok, főleg, hogy napokat hezitáltam, hogy szüksége van-e highlighterre a zsírosbödön képemnek... :D de annyi jó véleményt hallottam róla, hogy gondoltam egye fene... életem első highlightere szóval viszonyítási alapom nincs, ami az üzletben meggyőzött, hogy kézfejen iszonyatosan jól mutatott (első látásra szerelem) még szerencse, hogy épp 20%-os napok voltak, mert amúgy iszonyatosan fájt volna 10g-ért ennyit lecsengetni... :D sajnos itthon én is szembesültem a problémával, hogy abszolút nem produkálja azt az arcomon, amit a kézfejemen (bár ujjbeggyel felütögetős módszert még nem próbáltam) ezt leszámítva lehet, hogy az én bőrömnek nem is kell több, mivel amúgy is kellően zsíros és csak az olyan napokra vettem, amikor egy kis extra csillogásra vágyom (nem akarok 'herfaceisbrighterthanmyfuture' fejjel szaladgálni a nagyvilágban :D)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Lencseee

2019. április 17.

Nekem ez gyenge. Jobban pigmentaltabbat vartam. Es azert nem egy felcsapomazarcraeskesz termek, kell vele pepecselni, nekem tul "vastag". Aki termeszetes hatast szeretne, ami szinte eszrevetlen, annak jo befektetes. Nalam nem jott be, mint highlighter. Ha az arat is hozzaveszem, akkor kozepes volt az elmeny. Sajnalom, mert a kezfejemen szepen mutatott, de arcon nem.jott at...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

rockroka

2019. január 28.

Életem első highlightere. A hétköznapokra tökéletes, alkalomra is jól lehet rétegezni, elég látványos. Jó a kiszerelés, könnyű a használat. Az egyetlen negatívum, hogy nekem van, hogy beleül a pórusokba, hiába hidratálok előtte és használok primert, alapozót, utána highlightert és csak végül púdert. Szóval ennek nem örülök annyira. Úgy vettem észre, amikor csak hidratálóra teszem, és rá púdert, nem ül bele a pórusokba, legalábbis nem látszik. Szerintem tipikusan egy ,,go to" highlighter, jó utazáshoz, mert a poros termékek törhetnek, ennek a felviteléhez ecset se kell, úgyhogy elég kényelmes a használata.
Legközelebb lehet egy Jeffree Star highlightert próbálok majd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Legközelebb lehet egy Jeffree Star highlightert próbálok majd. :)

skin

2018. december 22.

Szép szaténfényű kiemelő. Én szívesen használom szemhéjra is egy kis púderrel fixálva.
Állaga kicsit meglepett nem annyira tűnik krémesnek a stift de felkenve mégis az. Az ára horror bár kétségtelen ,hogy nagyon sokáig elég lesz.
Mindent összevetve nem csodaszer ,de jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 22.

Mindent összevetve nem csodaszer ,de jó termék.

wdorika

2018. szeptember 10.

Ez egy igazi jolly joker: szemhéj alapnak, vagy ha időhiányban szenvedek (ez gyakran megesik velem) ezt használom szemhéjfestéknek, illetve highlighternek is gyönyörű! Nem csillámos, sőt nem is csillogó, inkább visszafogott, gyönyörű szatén fénye van, nagyon elegáns, nem fog világítani az arcbőröd tőle. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Dév

2018. szeptember 9.

Csodás fényt ad az arcnak, de nem sárgás vagy rózsaszínes és nem is csillogós. Nem az első highlighterem, de mondhatom, hogy eddig nekem ez a legjobb. Nem ordít az arcomról, hogy rákentem valami fényeset, csak egyszerűen üdébbnek és szebbnek hat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Zsuzsi216

2018. augusztus 29.

Annyira imádom ezt a highlighter sticket. Minden reggel ezt használom, a másik highlighteremet már eszem ágában sincs elővenni.
Praktikus és elegáns a csomagolása és könnyű használni. Annyira szép fényt ad az arcnak, hogy szinte reggelente ez tölti meg élettel a halvány pofikámat. Feldob és elégedettséggel tölt el, hogy a magam módján én is ragyoghatok. Finom és elegáns a csillogása, kicsit sem túlzó.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0