Kell a púder!

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14,2 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Kellapudershop.hu-n 4900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Kiszerelés:   14,2 g
Vedd meg online: Kellapudershop.hu, 4900 Ft

"Lágy, krémes textúrájú, nagyon könnyű felvinni akár az ujjainkkal is. Irrizáló hatása van, ami azt jelenti, hogy picike részecskék visszaverik a fényt, ezért önállóan is lehet használni, üde tekintetet varázsol. Bármilyen szemhéjpúdert a helyén tart. Mivel nagyon szép bőrfényt ad, ezért érdemes kipróbálni felfényezni vele a csontokat."

• Transzparens, irrizáló hatással
  • Hosszantartó hatás
  • Antioxidánsokat tartalmaz: C és E vitaminokat
  • Nem vegán, mert tartalmaz méhviaszt
  • Sem a terméket, sem az összetevőket nem tesztelik állatokon

Ár: 4900 Ft , Eladó: Kellapudershop.hu
Fizetés: személyes átvétel, MPL futárszolgálat, Pick Pack Pont, Szállítás:utánvétel, előre utalás, készpénz
missorsi

2017. december 14.

Pozitívum hogy könnyű eldolgozni, jó az állaga és szép színe van önmagában is. Nekem egész nap bírja, ha teszek rá egy kis natúr szemhélypúdert, a tusvonalam még estére sem mozdul el. Hónapok után sem szárad be és ez a mennyiség rengeteg ideig elég, mindennapi használat mellett is! Újraveszem egészen biztosan, nem olcsó de megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Tindelou

2017. június 18.

Sajnos nekem egyátalán nem vált be. Nagyon akartam szeretni, de sajnos amikor ezt használom, lekönnyezem a szem sminket, és kb. egy órán belül le kell mosnom, aznap már nem tudok szem sminket viselni és még másnap is elég érzékeny a szemem. Ezek után nem nagyon akarok kísérletezni. Egy biztos betonra szárad, a kezemen kripróbáltam a KAP pigmenttel pár óra múlva alig tudtam lemosni, lehet ez a baj, mert nem érkékeny a szemem más bázissal nem volt gond pl. Adeco, UD, Nars, RDY, Pupa, Nyx, Etude House, Missha, Uma.
Az irrizáló hatás arcon pár óra múlva eltűnik, kvázi Highlichternek nekem nem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 18.

svivko

2016. december 13.

Új gondolatok 1 hónap eltelte után:
Nem a kedvenc bázisom, de teszi a dolgát. Tökéletesen megfogja a szemhéjpúdereket, krémeket, tartóssággal nyolc óra elteltével sincs bajom, ám felvitele még mindig nem a szívem csücske. Sajnos ha egy kevés alapozó is került a szemkörnyékre, ez az alap elkezdi mozgatni és esztétikailag nem kellemes az eldolgozás ( hiába símogatom, a felkapott korrektor/alapozó csíkokban odaköt) . Enyhébb fedésű porokhoz, illetve önmagában nem ajánlott, illetve ha olyan kényszeresen maximalista vagy mint én nem fogod szeretni. :) Mert milyen má' az, amikor a szemhéjfestéked alatt a szemgolyódon egy új világ földgömbje elevenedik meg?!....
A ketté válás (felrázós probléma) azóta nem jelentkezett, csak az első használatnál.

Teljesen más, mint amiket eddig használtam. folyékony, arctej szerű állaga van, rázni ér, nekem első használatkor külön folyadék, és sűrűbb krém is jött ki egyszerre. Könnyű egyenletesen eloszlatni, nagyon kevés is elég belőle, így elég gazdaságos lehet, ha beválik. Nem volt szimpi, hogy felszedte a korrektort a frissen gyantázott szemöldökcsontomról, és mozgatta a sminket. Így highlighternek nem tudom elképzelni (Facebook oldalon láttam a tippet). Ha nem lett volna rózsaszínes a gyantázástól a bőröm, nem zavart volna a dolog, mert általában segítek a primerjeimnek azzal, hogy micellás vízzel letörlöm a szemhéjam mielőtt felviszem az alapokat, mert bármi olajos smink, vagy faggyúmaradék, és simán összekapja a legjobb alappal megágyazott sminket is.
De annak, aki szereti korrektorral elfedni a hajszálereket a szemhéjbőrön, és csak utána kezdenek szemhéjbázist felvinni, nem a legjobb választás.
Nagyon szépen terül rajta a smink, és 6 órán át atom-biztosan tartja azt, krém-, és porállagút egyaránt.
Klassz, picit ragacsos (sminkfogó) réteget hagy maga után, ezért szeretném kipróbálni a KAP-os pigmentekkel, és önmagában is, hogyan muzsikálhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Új gondolatok 1 hónap eltelte után:

igarel

2016. szeptember 22.

Még csak párszor használtam, de nem bírom ki, hogy ne véleményezzem még, ugyanis nagyon meg vagyok vele elégedve! Reggel hatkor felkentem az egész szemhéjamra egészen fel a szemöldökömig, aztán csak a mélyítővonalba vittem fel ecsettel egy kis bronzosítót. Szuperül megfogta, alig kellett átmenni rajta, ahol pedig csak ez volt, ott egy szép kis világos színt adott, ahogy a leírásában is olvasható: "Irrizáló hatása van", így önállóan is szépen működik és hihetetlen, de amikor este fél 10kor lemostam a sminkem még mindig a helyén volt! A mélyítővonalban levő bronz szín 5 óra magasságában még tökéletesen tartott, estére már kicsit kopottabb volt, de így sincs egy rossz szavam sem! Szóval még ismerkedünk, de egyelőre úgy tűnik, hogy hosszú, tartós és jó barátságnak nézünk elébe! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.