Kell a púder!

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Kell a púder!, az összetevőket feltöltötte: gendur.berni, Módosítva: 2019. április 26.

Fekete színű, ásványi alapú szempillaspirál, melyben rengeteg jótékony olaj és gyógynövény van. A spirál egy rétegben is fed, de több rétegben is tökéletesen alkalmazható, ha drámaibb hatást szeretnénk elérni. Nem csomósodik, nem tapasztja össze a pillákat, viszont dúsítja és hosszabbítja azokat.

anneshirley

2018. szeptember 8.

A kipróbált KAP termékek közül az egyetlen, ami végül bejött. Szépen hosszabbít és kiemel, nem okozott irritációt, nem áll össze csomókban és nem potyog. Utóbbi nálam nagy szó. Viszont, ha valaki műszempillás hűha hatásra vágyik, akkor semmiképp ne ezt válassza, mert ez egy visszafogottnak mondható, szürke hétköznapora való spirál. Valószínűleg újra is venném, de időközben teljesen felhagytam a szemsminkeléssel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

danikin

2018. január 9.

Én nagyon szeretem ezt a spirált. Nem ad extra pillákat, de mindennapi, és lehet 'építeni'. Az összetételee szuper, nem bántja a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

BloodEve

2017. július 5.

Hatás: természetesen dús és hosszú pillák
Kefe: hagyományos sörtés, sajna nem túl sűrűek a sörték, tocsog rajta a festék, nehéz a pillákon kicsi mennyiséget eloszlatni
Festék: krémes, olajos, intenzív fekete szín
Előny :) +++:rétegezhető, könnyen lemosható, nem pereg, kis könnyezésnek ellenáll
Érzékenység, irritáció: nem
Hátrány:( (-1)
1.nem túl szerencsés a kefe kialakítása, szemöldökhöz ideálisabbnak érzem, de vannak ennél jobb kefetípusok
2. mindenen tocsog a festék, a kefén, a pálcán,a tubus szélén, igénytelen trutyi
3. új tiszta kefével kell korrigálni a festék mennyiséget, hogy ne tapassza össze a szálakat az anyag.

Natúr- ásványi fronton találkoztam már jobb minőségű, jobb árfekvésű spirállal is.(-1)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

Hatás: természetesen dús és hosszú pillák
Festék: krémes, olajos, intenzív fekete szín
Érzékenység, irritáció: nem
Hátrány:( (-1)

tazsuzs90

2017. június 23.

Mielőtt megvettem, Gabi tette fel, látszott, hogy olyan applikálta fel a pilláimra, aki ért hozzá. Ehhez képest, itthon, saját magamnak is sikerül szépre megcsinálni! Aminek nagyon örülök :) A tubus valóban túl van töltve, amivel vigyázni kell, de a spirált imádom. Nagyon működik, nem pereg. Csak az izzadtságot nem bírja, és hát, jelenleg is 30 fok van :) Ha most épp kerékpároznék, lefolyna. Testmozgás nélkül viszont még mindig fentvan, nem vagyok pandamackó :)
Nagyon ajánlom a terméket!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 23.

Nagyon ajánlom a terméket!

zalla

2017. május 29.

Végre egy szempillaspirál, ami nem ígér extrém műszempilla-hatást, sem világbékét, mégis jól működik! Egy Púder Pénteken tette fel először Gabi. A pilláim kicsit sűrűbbnek, hosszabbnak tűntek, de nem éreztem, hogy különleges lenne az eredmény. Viszont meglepődve tapasztaltam, hogy 8 óra múlva sem tűnt el, vagy pergett le. Viszont nem irritálta a szemem, ami mostanában egyre gyakoribb probléma nálam még "kontaktlencsebarát spirálok" mellett is. Jelenleg az első tubust használom, és teljesen meg vagyok elégedve vele. Fontos: az első időszakban (2 hét) kicsit macerás volt a felvitele, de erre figyelmeztetett is Gabi (eléggé tele van festékkel a tubus, kicsit ügyeskedni kellett, hogy ne vigyek fel egyszerre sokat). Nem extrém olcsó, de figyelembe véve, hogy hány spirálra adtam ki feleslegesen pénzt, inkább költök egyre kicsit többet, mint hogy havonta vegyek újat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

MiraD

2017. február 4.

Imádom! Hosszas keresgélés után mellette tettem le a voksomat, és nagyon örülök neki! Első "mentes" szempillaspirálom, a gyakorlat is bizonyítja hogy natúr, mivel amióta ezt használom nem irritálódik a szemem napközben (addig gyakran viszketett és csípett, pirosas színű volt ha sminkeltem). Szépen hosszítja a pilláimat, nem tapadnak össze és nem mászik le rólam :) :) Nem egy műszempilla- hatású termék, de nekem szerencsére alapból hosszú pilláim vannak, és azokat gyönyörűen turbózza. Alig várom, hogy újra elérhető legyen a webshopban, mert a mostanim már nem sokáig tart :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

katthy

2016. szeptember 10.

Én teljesen elégedett vagyok vele, tartós, természetes összetevőjű, és e miatt bőven megéri még 2x áthúzni a vele a pilláimat. Egész napos használat után sem kenődik el, nem irritálja a szemem, és még erősíti is a pillákat!
Maradni fog a tatyóban! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Maradni fog a tatyóban! :)

igarel

2016. augusztus 11.

Sajnos az elöttem szólóval kell egyetértenem, egy rétegben mintha semmi nem történt volna, de több rétegben sem sikerült a kívánt eredményhez hasonlót sem elérni... Az ára 4600Ft, amiért már szerintem sokkal jobbakat lehet venni. Persze ennek a lényege, hogy ásványi alapú, stb, de akkor már inkább semmit nem kenek fel.. Sajnálom, mert eddig más KAP termékben nem csalódtam.

Update: Használtam azóta pár spirált és az azokkal való rossz tapasztalataim miatt úgy érzem, hogy ez a termék több csillagot ér, hiszem könnyezésre sem kenődik el, igaz, hogy nem lesznek tőle hatalmasak a pilláim, de szép természetes, mintha nem lenne rajtam smink, de mégis kicsit szebb és estig úgy marad, nem esik le darabokban! Összefoglalva, vannak hasonló árú, jobb spirálok, de aki egy természetes hatású, ásványi alapú darabot keres, annak tudom ajánlani! Nekem 4 csillagnál így sem ér többet sajnos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

NovakneViki

2016. július 27.

Amennyire megszerettem a kell a púdert a blender és az ecsetek miatt, akkora pofára esés volt nekem ez a spirál. Egyedül az a tudat vigasztal, hogy nyári akció keretein belül vettem így nem a teljes árat fizettem érte.
Az első három használat előtt egy zsepivel le kellett törölnöm a kefét, mert olyan sok festék került rá.
Szép pillákat varázsol, de a csodaszertől távol van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

Szép pillákat varázsol, de a csodaszertől távol van.

Jasa

2016. április 13.

Nagyon szeretem ezt a spirált, tökéletes a hétköznapokra! Az biztos, hogy szépen ápolja a pillákat és szétválasztja őket, minden szál különálló lesz, viszont tényleg nem okoz műszempilla hatást, ezt nem is kéne várni tőle szerintem.Nekem két rétegben elég, főleg mióta LiLash-t használok és sok és hosszú szempillám van. Ha nagyon extrára vágyom akkor is ezt kenem fel első rétegnek és valami olyan spirállal rámegyek, ami látványosabb pillákat csinál. Nálam alapdarab lett, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 13.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

PVP 0 0