Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2014. február 17.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: pink bors, málna,

Szívjegyek: gardénia, rózsa, magnólia,

Alapjegyek: fehér pézsma.

Nushi

2019. augusztus 13.

Egy használt üveggel vettem itt a krémmánián, vakon, mert megszagolni sehol sem lehet már... Nagyon jó illat és szerelem is lenne DE én sajnos hiába öntöm magamra a fél üveggel kb másfél órát bírja. Nagyon kiábrándító.Viszont maga az illat amíg megvan nagymamám rózsalugasát idézi főleg ebben a jó rekkenősében ami tegnap volt. Felfújom és félórán át fekszem a mamánál a rózsák között és málnás jeges teát iszogatok. Aztán huss és semmi. Tegnap még azt hittem, hogy csak nagyon bőr közelivé válik de sajnos ma újratesztelve kiderült , NEM eltűnik.Kár érte nagyon jó parfüm lehetne, azért örülök hogy nem teljes üveggel rendeltem újan, akkor biztos verném a fejem valahová.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

panelli

2019. augusztus 13.

Egyből egy 100 ml-es kiszerelést kaptam belőle ajándékba. Sokáig róttam vele az ismerkedős köröket....nos, nem rossz illat,az ember azonnal megismeri a tipikus Kenzo-s vonásokat, de nem lesz a kedvencem. Ha többet fújok egynél, szinte fojtogat, viszont félóra múlva ruháról-bőrről távozik, mintha ott se lett volna. A Summer Edition - je az igazi telitalálat, és sokkal tartósabb is rajtam.
Részemről biztosan nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Részemről biztosan nem újravevős.

Vaslady

2018. november 22.

Milyen szép illat!
Rózsás-málnás,pézsma alap,gardénia bekacsint,bors nincs.
Azt hiszem,mindent leirtam,és ez igy lenne szerethető.
Csak van egy kurv@ nagy bökkenő....
Zeró tartósság,ami azt jelenti,hogy fél óra mulva semmi nincs a bőrömön.
Szomorú vagyok,igazán kár érte....
De miérttt?? :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

Milyen szép illat!
Rózsás-málnás,pézsma alap,gardénia bekacsint,bors nincs.
Azt hiszem,mindent leirtam,és ez igy lenne szerethető.
Csak van egy kurv@ nagy bökkenő....
Zeró tartósság,ami azt jelenti,hogy fél óra mulva semmi nincs a bőrömön.
Szomorú vagyok,igazán kár érte....
De miérttt?? :(

Szamocka

2017. augusztus 16.

Mennyire gyönyörű illat! Szívet melengető, mosolyra fakaszt, boldog leszek tőle és még az üveg is annyira szééép! Annyira imádnám, ha nem illanna el fél óra alatt :( És az alatt a fél óra alatt is nagyon bőrközeli. Ezért levonok 1 csillagot. Viszont az illat maga tökéletes!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Lunalys

2017. február 13.

Imádom a virágos illatokat, és ez egy igazán egyedi, friss virágillat. Tényleg kicsit émelyítő, 1-nél többet fúj magára belőle az ember. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Ada

2016. szeptember 18.

ATYAVILÁÁÁÁÁÁG! Azt hiszem,ennyire még nem imádtam egyik parfümömet sem.Van még 2 parfümöm,amiket nagyon szeretek,de ez valami csodás. Egy kedves bloggernél olvastam róla, és annyira kíváncsi lettem, hogy rendeltem 1 mintát iparfümériáról. Elég volt egyszer használnom ahhoz, hogy megrendeljem a 100 ml-es kiszerelést. Nagyon kellemesen virágos, tiszta illata van, ami rajtam nagyon tartós, ruhán meg aztán pláne. Ha tehetitek, próbáljátok ki. Tuti szerelem lesz ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Violettaemmi

2016. július 27.

Ez az egyik kedvenc parfümöm! :) Nem tudom elfelejteni, pedig évekkel ezelőtt szimatoltam először. És még azt is gondolom, hogy vannak más jó illatok, sőt még érdekesebbek is. De ebben a természetesség a vonzó. Komolyan olyan illat, ami a nyári, kora nyári kirándulások alkalmával megcsapja az orrom a réten. Nem túl édes, és nem "nagymamisan" virágos, nem tipikus, ez maga a természet és a szabadságillat. :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

GeorginaH

2016. május 15.

Bizony az érzékeim működėsbe lėptek. Egy adott illat megkedvelėse bizony igenis hangulatfüggő.Már találkoztunk,de nem ragadott meg.Most,ebben az esős,lehangoló időben viszont teljesen azonosulni tudtam vele.Szinte súgja:gyere szárnyalj velem a levegőben -megnyitva száz új csatornát a külvilág felé. Mától más színben látom a világot ☺

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

csill87

2016. április 28.

Nagyon beleszerettem és már vagy két hete csak ezt használom, magam sem értem… A mostani édes illatokat nem szeretem és ugyan biztos vagyok benne, hogy ezt nem annak szánták, de az én ízlésemnek ez bizony édes, de ez az édesség rajtam más. Olyan mézes. Olyan, mint amikor az ember egy méz illatú virágot szagol. Puha, meleg, körbeölel. De azért határozottan virág is.
Biztos vagyok benne, hogy 20 fokban nem tudnám használni, az ő terepe nálam a kora tavasz. Mikor reggelente még hűvös van, és olyan jól esik a lelkemnek a hidegben ez az illat. Nyáron biztos nem szeretném és ősszel vagy télen sem. De most egyszerűen tökéletes. Egy bánatom van csak, hogy rajtam sajnos nem tartós, bizony újra kell fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Marcipan84

2016. február 11.

Valamilyen oknál fogva rajtam olyan kissé édes-kesernyés (Szobi?) narancsszörp illata van, legalábbis azt érzem benne (egész nap agyaltam, hogy honnan ismerős ez az aroma ). Sajnos nem tetszik, de akinek bejön, annak jó hír, hogy tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.