Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 9.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatjegyek: szeder, zöld mandarin, tubarózsa, jázmin, pacsuli, vanília, rum

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Fehereszti

2021. január 28.

Na szóval.
Imádom az illatokat. Betegesen. Viszont cserébe a rommá hypeolt illatok valamiért sosem működnek rajtam, és nem is tetszenek máson sem nagyon, viszont van egy-egy illattípus, parfüm, ami nagybetűs lesz. Szerelem. Bizsergetősen gyomorba vágósan imádat. És ő ez lett! Bizony, mióta kivonták a Lolitát (ezt mindenhova leírom jó uncsi lehetek :D) egyrészt ezerrel keresem az igazit ami pótolhatja, másrészt az eredeti klasszikus Amour hatttttalmas kedvencem volt már rég óta, szóval gondoltam megszagolgatom kipróbálgatom a tesóit. És ez úristen... valami csoda rajtam. A klasszikus Amour életem egy nagyon fontos és csodás emlékét idézi fel bennem, imádom hogy emiatt tudom hozzá ezt az illatot is kapcsolni. Mellette maga az illat is, bogyós, rumos, fanyar de mégis édes, gyerekkoromból is felidéz valamit amit még nem tudtam beazonosítani de jó érzés... Egy szó mint száz imádat illat. Teljesen biztos hogy ha valamikor parfümöt fogok újra vásárolni, 100000% hogy ő lesz az. Visz mindent amit az utóbbi időben teszteltem és mivel egy sem jött be igazán tízen huszon (sőt) parfüm közül, már nagyon hiányzott ez az érzés. Sőt ez az illat nekem annyira tetszik, hogy most először az se érdekel ha valaki lehúzza, nem tudok még belázadni se mert én akkor is imádom.. Mint amikor szerelmes leszel valakibe és nem érdekel hogy más szerint ronda, te már annyira belezúgtál hogy simán vállalod hogy imádod úgy ahogy van. :D Végtelen csillag ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Na szóval.

anita763

2021. január 4.

Finom, hosszan tartó illat, érdekessé teszi a rummos vonal. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 4.

Finom, hosszan tartó illat, érdekessé teszi a rummos vonal. 5*

Bigris

2018. október 15.

Már el is felejtettem, mennyire szeretem ezt az illatot. Nem kívántam egy darabig, pedig a Kenzo illatok közül ő a kedvencem. (Egy-két Kenzo illatot kedvelek összesen az Amour Jeu D'Amour szériából, illetve a Jungle L' Elephantot mértékkel fújva) Ma az üvegéhez hasonló színű inget vettem föl. Úgy éreztem nem is használhatok mást, csak egy piros bogyós, gyümis illatot. Telitalálat volt. Nem tudok betelni vele. Rajtam a rumos szeder dominál egy kis vaníliával. Édes, de nem gejl. Van benne egy kis fanyarság, amire nekem szükségem van a gyümölcsös illatokban az édesség ellensúlyozására. A tartóssága minimum 8 óra, de én úgyis fújok még magamra a nap közepén is, mert a végén már inkább a vanília dominál, és én minél tovább akarom érezni a rumos szeder vonalat is. Még nincs teljes üvegem, de beszerzős lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 15.

Luna1024

2017. szeptember 7.

Kommersz, "tizenkettő egy tucat" édes-gyümölcsös illat, nekem nagy csalódás... Mondom ezt úgy, hogy egyébként kifejezetten szeretem ezt a típusú édes, gourmand világot!
Nekem ez az illat a kesernyés, köptető-szerű tubarózsa találkozása a csöpögős karamellával, elhanyagolható mennyiségű szederrel és a rummal (amit én valamilyen likőrnek érzek)... Számomra elég tingli-tangli, biztonsági játékos illat, és nem tudom mitől, de az én bőrömön van egyfajta erős maszkulin vonása, ami bár más esetben jót is tehetne neki, engem itt most kifejezetten zavar... Nem mondanám se különösebben karakteresnek, se jónak, rajtam olyan kis átlagos édes-gyümölcsös illat, százával lehet találni ehhez hasonlóakat vagy akár jobbakat, sok esetben a jóval olcsóbb celebillatok kategóriájában! Három pontját azért kapja, mert bár szerintem rém unalmas, mégsem kifejezetten kellemetlen, emellett még így is sokkal hordhatóbb, mint a "sima" Jeu d'Amour EDP. Ha az nálam 2 pontos, ez legyen 3...

Szerintem egyáltalán nem delejező, érzéki illat, ami szintén csalódás (a leírás ugyanis ezt ígéri), inkább amolyan egyszerű őszi-téli, hétköznapi rohangálós... Igazából nem csodálkozok, hogy nem lett népszerűbb. Valóban van benne egy kis Signorina Misteriosa, de - bár attól az illattól se vagyok hasraesve -, az nekem mégis egy szerethetőbb, édes szedres-tejszínhabos finomság, amelyet jobbnak érzek ennél. Ha pedig Kenzo és édességek, az Amour-t semelyik illatuk nem tudja letaszítani a trónról, de szerintem még a Flower By Kenzo L'Elixir is jobb ennél...
Nem bántam meg, hogy kipróbáltam, el fogom használni az 1 ml-s mintámat, de köszönöm: ennyi bőven elég volt belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

SMH

2017. július 26.

Először nagyon megtetszett és meg akartam venni. De aztán elnapoltam a dolgok és jól tettem mert azóta rájöttem hogy csak egy hirtelen fellángolás volt a miénk. Jó jó, de nem az igazi számomra. Nem mondom, hogy egy rossz illat, mert nem az, tetszik nekem is, csak máson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

Kedi81

2017. április 16.

Cserebere útján került hozzám a napokban-ismeretlenül-köszönet érte ezúton is Timi8-nak :-)
Első fújáskor nagyon megtetszett,ami azért ritkán szokott előfordulni,de egyből emlékeztetett is valamire,amire csak pár nap múlva jöttem rá-Escada Magnetism-az én bőrömön egy az egyben,viszont a tartóssága nem olyan jó,mint az Escadaé-rajtam,de tetszik nagyon,elhasználom,de nem lesz újravevős.
A maximális pontot kapja,mivel meglepetést okozott,hogy első illatolásra egyből megtetszett:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 16.

vanillacaramella.sweet

2017. április 14.

Amennyire vártam rá és reméltem,hogy milyen jó lesz, haaát.. Szedres, vaníliás, picit pacsulis illat, keverve az elődjével. Hajaz tényleg a Signorina Misteriosa-ra. Üvege klassz, az illat elmegy egynek. Édes gyümis. Tartóssága 4 óra. 3.5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

klau810614

2017. április 11.

Krémes, szeder joghurt illata van rajtam ,egyszerűen imádom isteni!😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 11.

Krémes, szeder joghurt illata van rajtam ,egyszerűen imádom isteni!😍

Timi8

2016. december 6.

Wahhh! 😍Végreeee! Szàmomra hatalmas telitalàlat ez a parfi. De ezt màr a Fragrantica olvasàsakor éreztem! És nem is nyultam mellé! Nos, ha kell hasonlìtanom valamihez akkor Ferragamo Signorina Misteriosa utànhallàs, de ez a gyümisebb és ha lehet még édesebb, leszàradàsàban pedig YSL Black Opium edt lakozik. Szerintem remek őszies-télies csemege, kirobbanòan szedres, vanìliàs-rumos-pacsulis finomsàg. Én nagyon szìvesen viselem az ilyen és ehhez hasonlò, mosolyfakasztò illatokat. Mondjuk az igazsàghoz hozzàzartozik, h. nem kell tùl nagy elvàràsokkal közelìteni hozzà akkor tuti, nem okoz csalòdàst. Egyedinek nem nevezhető ìgy korszakalkotò sem lesz de én nagyon boldog leszek ezzel a parfümmel ebben biztos vagyok! Tökéletesen hozzàm illő illat, remek kiegészìtőm és nem utolsò sorban szuper kis hangulatjavìtòm lesz ebben az időben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 6.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.