Kenzo

Ár:   13 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ssyakaky, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 19.

Ár:   13 700 Ft
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Kiadás éve: 2017

Fejjegyek: szilva

Szívjegyek: bazsarózsa, jázmin

Alapjegyek: vanilíia

laracroft

2019. július 24.

Nehezen írok róla véleményt, mert úgy érzem, nincs is igazán mit elmondani róla. A szilva nem érződik egyértelműen, de a savanykás gyümölcsösség igen, viszont rajtam ennyi az egész, vaníliás alapon. Ráadásul valamire hasonlít is, szóval az egyediséget sem tudom pontozni. Ettől függetlenül egy könnyen viselhető, nem szúrós, nem túl erős, de tartós, kellemes, friss-gyümölcsös, édes leszáradásba torkolló illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Plenda

2019. április 25.

Mintát kaptam belőle, aztán muszáj volt beszereznem 1 üveggel is. Nagyon szeretem, különleges illat. Rajtam a szilva és a vanilia nagyon jól kijönnek egymással és valami isteni illatom van 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 25.

dorottya96

2019. január 9.

Parfümvásárlás mellé kaptam belőle mintákat. Nekem első szaglásra az avonos far away rebel jutott az eszembe. Ez sem tud többet. Kellemes kis illatocska, meg teljesen viselhető is, tetszik is-de nem adnék ki pénzt érte. Ha ajándékba kapnám örülnék neki, de ennyi. Az üvege viszont nagyon tetszik. A reklámja meg pláne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Nenuka

2018. november 10.

Imádnivaló darab. A kenzo brand is alulértékelt szerintem, de ez a főleg huszasoknak való sexy édeskés bomba ez valami ultra menő! Egyedi az üveg is, nagyon aranyos. Ha 10zel fiatalabb lennék, beszerezném parti illatnak. 5öske nekem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Asianlover

2018. szeptember 1.

Update: Nem lettünk hosszú életűek, én is tovább adtam. Egyértelműen nagyon eredeti illat, és nagyon tartós is, de valahogy nekem túl erőszakos lett, és nem bírtam magamon. De azt tudni kell, hogy súlyos love&hate relationshipben állok a jázminnal, és többször előfordult már, hogy rövid idő elteltével túladtam a jázminos illatomon (pl. Yves Rocher Tendre Jasmin)... szóval a hiba részben az én készülékemben van :)

Vak csere volt, és szerencsémre nem bántam meg! Ha szorosan egymás mellé tesszük az anyaillattal és erősen figyelünk, akkor talán van némi egyezés a közepe táján, de a kezdet annyira élesen szilvás, az illat édes, a leszáradás pedig erősen vaníliás, hogy ember legyen a talpán, aki összekötné őket. Nekem ez egy gyümölcsös-vaníliás nyár esti illat. Mindenesetre szerintem nem egy átlagos illat, ez a fanyar szilva-jázmin-vanília kombó elég egyedi. Biztos, hogy jópár illat közül felismerném. Egyébként engem ez a fanyar indítás az Omnia Coralra emlékeztet, csak ez itt egyértelműen szilva és itt vaníliás az alap.Tartósság okán levonok egy pontot, kb 3 óra. Adok neki egy pár hónapot, kíváncsi vagyok mit alakít a kánikulában, meglátjuk, tartós lesz-e a kapcsolatunk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

rdm

2018. augusztus 25.

Először nem tudtam eldönteni, hogy édesen hányinger vagy szirupos kanalas gyógyszeres hányinger. Fél óra múlva pedig édesen likőrös, aszalt gyümölcsös lett. Mindenesetre felkavaró élmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Elkofen

2017. október 2.

Számomra ez egy finom kis virágos gyümölcsös illat. Az összes illatjegyét kedvelem és a belőlük összehozott illat is kellemes lett. A vaníliás lecsengése is tetszik. Teljesen beleillik a mai, divatos trendekbe. Túl sok egyediségét azonban nem vettem észre és végig olyan érzésem volt, hogy ezt az illatot már többször éreztem korábban. Az ára viszont finoman szólva is borsos. Az üvege tetszik, bár vannak sokkal szebb parfümösüvegek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)