Kérastase

Ár:   9490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. május 9.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Könnyű formulájú, 97%-ban természetes összetevőkből álló mélyhidratáló kondicionáló élettelen hajra.

juhanoemiii

2020. április 25.

Hajmániásként a Kerastase termékekből is kipróbáltam pár fajtát de ez az a termék család amit mindig újra veszek a reptéren. Amég árulják fogok belőle venni de csak ezt a balzsamot a samponja nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 25.

Dilachka

2019. november 6.

A samponját ajándékba kaptam,ahhoz rendeltem ezt a kondicionálót.
Nem olyan intenzív az illata,mint a samponnak.
Az első pár alkalommal,valamit nem jól csináltam,mert nagyon elnehezítette a hajamat.
Nagyon jól működik a samponjával együtt.Most már eltalálom az arányokat.
Pihe-puha a hajam tőle.
Nagyon drága,de megéri!
Újra venném.

UPDATE:
Hosszú távon nem vált be.
Segített a haj kifésülésnél,de ennyi.
Nem vártam meg míg elfogy,kukában landolt.
Nem éri megaz árát!
Hajvágás lett a vége...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

A samponját ajándékba kaptam,ahhoz rendeltem ezt a kondicionálót.
Nem olyan intenzív az illata,mint a samponnak.
Nagyon jól működik a samponjával együtt.Most már eltalálom az arányokat.
Pihe-puha a hajam tőle.
Nagyon drága,de megéri!
Újra venném.

UPDATE:
Hosszú távon nem vált be.
Segített a haj kifésülésnél,de ennyi.
Nem vártam meg míg elfogy,kukában landolt.
Nem éri megaz árát!
Hajvágás lett a vége...

dinkka

2019. július 4.

jól hidratál, puhává teszi a drótszálú hajam, könnyebben kezelhető lesz. még csak kb háromszor használtam, de eddig jónak tűnik. nem nehezíti el a hajam, jól beszívódik, könnyű lemosni. kíváncsi vagyok milyen lesz hosszú távon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Nuvola

2019. március 21.

Kívülről befelé haladva. Először is: hosszú hajjal számolva 30-40 hajmosásnyi időn át legeltethetjük rajta a szemünk. Illata határozottan natúr, inkább férfias, nem akarták különösebben elleplezni az összetevők természetes illatát/szagát. Állaga olyan, mint egy jól felhabosított vajas tortakrém. Dacára a benne lévő olajaknak, nem nehéz ,sőt még turbózhatunk is rajta pár csepp további olajjal. Önmagában is könnyen fésülhetővé, puhává teszi a hajat két mosás közt végig, anélkül, hogy túllágyítaná. Nagyon szép, természetes a végeredmény, ami alatt azt is értem, hogy nem lesz tőle a hajunk egy tükörfényes selyemzuhatag. Akik ilyesmire vágynak, máshol keressék.Engem személy szerint boldoggá tett: több hónapos használat után egészségesen néz ki a hosszú, festett hajam, ami szép teljesítmény.
Ráadásul az összetevők listája olyan egyszerű, hogy nincsenek kételyeim felőle: víz, zsíralkohol, háromféle olaj, egy-két bőrpuhító, borkősav, és illatanyagok. Ezt minden további nélkül magamra merem kenni.

Egy szó, mint száz, minden mellette szól, kivéve az árát. Eredetileg "Legyen neked karácsony!" felkiáltással, egyszeri kilengésnek tervezve vettem meg. Mielőtt bűnismétlésbe vinne a mohóság, biztosan megpróbálok egy hasonló INCI-jű balzsamot emberi áron. Hátha!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 21.

kisadri

2018. november 8.

A samponjával együtt használva csodát művelt a hajammal. Az ára nem épp a legkedvezőbb, de úgy gondoltam kipróbálok a fakó hajamra valami drágább dolgot, hogy mit művel vele és nem csalódtam. Valóban szép puha, fényes hajam lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Caprylyl Glycol