Best of Beauty 2019

Kérastase

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lipstick, az összetevőket feltöltötte: SmilingfullyB, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Hosszú hajra.

Vattacukor1990

2017. szeptember 1.

Sokáig fontolgattam, hogy megvegyem-e, hiszen nem egy olcsó termékről van szó. Megrendeltem végül internetről, literes kiszerelésben, mert extra hosszú hajam van és sok sampon kell rá.
Átlátszó, géles állagú samponról van szó, amely jól tisztít. Az illata kísértetiesen hasonlít az Elseve tükörfény samponra, csak kicsit enyhébb, de hajmosás után 2-3 napig érzem ezt is. Szép fényt ad a hajamnak, bár ez lehet, hogy inkább a hozzá tartozó hajpakolásnak köszönhető. Én is érzem, hogy kicsit szárít.
Az árához képest nem egy nagy durranás, többet reméltem tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Az árához képest nem egy nagy durranás, többet reméltem tőle.

Melanie77

2017. március 18.

Festetlen, nagyon fiatal hajra szokták ajánlani amikor nem votl egyáltalán festve a hajam, mert lenövesztettem akkor tökéletes volt.
Amikor festettem, és hoztam el kismintákat a fodrászatból, akkor nagyon kiszárította, balzsam pakolás muszáj mellé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

norab

2017. január 3.

Nem volt a megszokott Kérastase samponom a fodrásznál (Bain Satin 2, ami viszont számomra egy csoda), így ezt javasolta helyette. Hát nagy hiba volt megvenni, ilyen száraz, sprőd hajam még az életben nem volt, mint ettől a sampontól. Melírozott/szőkített hajra semmiképp nem ajánlom, mert nagyon szárít. A férjem használta el, neki nem volt baja vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

CataKatinka

2016. április 30.

Már régóta kinéztem magamnak,de egy picit sokaltam az árát.most akciósan jutottam hozzá, összességében tetszik,jól habzik és a hajam a hajmosás után olyan hosszú ideig finom illatú,mint eddig soha.ez sem csoda de nekem megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

orchidea8627

2016. január 17.

Egy fél literes, pumpás kiszerelés végén járok, talán egy-két adagnyi van még benne. Igazából azért vettem mert igen jó áron volt, és beszippantott a csodás dizájn, a rózsaszín csomagolás meg a remény hogy jaj ez a "professzionális" cucc majd most csodát tesz a hajammal. :D Természetesen nem csodacucc ez. Nem rossz sampon, de egy szimpla kis aloés, szilikonmentes, normál tisztító sampon, semmi extra. Ennyit tud egy jó pár drogériás sampon is, igaz, azok nem mind ilyen kis csinosak. :D
Nekem az illata sem olyan különleges, semmi extra, kis semmilyen illat, ami amúgy nem baj, mert az erős illatokra érzékeny az orrom és könnyen megcsömörlök tőlük, de tényleg semmi különlegeset nem tapasztaltam amíg használtam... Biztosan nem veszem újra. Még mindig úgy érzem hogy a Kerastase termékek nem érik meg az árukat és a többi professzionális fodrászkellékes márka sokkal jobb minőségű termékeket nyújt, sokszor jobb áron is. (Kivétel persze a Ciment Thermique/Keratin Thermique és a megszüntetett nagy kedvenc a Chroma Thermique :'(((( , amik az egyik legjobb cuccok amiket eddig próbáltam, de ezek már egy másik értékeléshez tartoznak...)
Szóval egy szó mint száz, átlagos sampon, átlagon felüli áron, a négy csillagot sokallom neki, a három meg kevés, őszintén szólva 3 és fél csillagot adnék neki ha lehetne, így inkább négyet adok, mert mégiscsak nagyon csinike és azért szerettem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Captainblonde

2014. november 13.

Kellemes illat, szuper tisztító hatás, de sajnos nem túl tartós az árához képest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

Powderpuff Girl

2014. június 10.

Én is Pixie-vel kaptam! :-) Kellemes illata, állaga van, nekem nem szárította ki a hajamat. Sok habot képzett hajmosás közben, könnyen lemosható volt. Eddig kétszer használtam, nem viszketett tőle a bőröm. A leírtak alapján azt tudja mint egy sampon, sajnos mint egy átlagos sampon. Lehet, hogy hosszabb távon működne, de az első benyomástalansága alapján nem lesz hosszabb táv. Amennyibe kerül, viszont többet várna az ember tőle, de a WOW hatás elmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

Szirisz

2014. március 27.

Már mosás közben éreztem,hogy szárítja a hajam,mintha egyszerűen kiszívná belőle a vizet...Mire megszáradt ( nem hajszárítózom),tiszta seprű lett,pedig bőven használok hajpakolást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

zsuzsika

2013. május 20.

Semmi extra. Ezért a pénzért jóval többet vártam volna. Nekem nem szárította a hajam, más bajom se lett tőle, de konkrétan semmit nem csinált a sampon. Csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 20.

karacsonyikaktusz

2013. február 9.

A tesómnak vettem ajándékba, elhasználta, de különösebben nem lelkesedett érte, sokkal jobban bejönnek neki a Kerastase más termékei, ezért nem venné újra. Az illata nagyon kellemes, de valahogy olyan semmilyen sampon, a Kerastase többi termékéhez képest nincs semmilyen hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid