Kérastase

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mundow, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 19.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Az Oléo-Complex technológiában található négy olaj (kamélia-, pracaxi-, kukoricacsíra- és argánolaj) különleges összetevőinek köszönhetően táplálja, erősíti és védi a hajszálakat, melyek légiesen könnyűvé és ragyogóan fényessé válnak.
Parabén mentes.

viragdrkis

2020. március 23.

Mielőtt megvettem volna kértem a fodrásztól mintát. Ezt nagyon jól tettem tekintettel arra hogy a kapott minta 3 hajmosásra volt elegendő és olyan szinten lett zsíros tőle a hajam hogy másnap már úgy néztem ki hogy hajat kell mosnom...
Vékonyszálú a hajam de nekem nem jött be sajnos amit nagyon sajnálok mert reménykedtem benne hogy csodaszer lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

Ahrimanoori

2020. február 28.

Amennyire imádom az olaját, annyira nem szeretem ezt a sampont. Göndör, borzasztóan száraz hajam van, eddig egy samponnak sem sikerült zsírosat csinálni belőle, neki igen. Az illata eleinte jó volt, a végére kb használt étolaj szaga lett, vagy nem is tudom....kellemetlen. Az olaj mellett kitartok, tőle viszont most búcsúzom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

szabinka90

2020. január 17.

Az a baj a Kerastaseval, hogy mióta ezt használom gondolni sem akarok arra, hogy egyszer mást fogok. 😀 Pedig mar jó ideje professzionális termékeket használok a hajamra, de ez veri mindet!
Szóval ez a sampon szerintem illatra 4/5, viszont az összes többi tulajdonsága max csillagot érdemel!! A hajam 1-2 nappal később kell megmosnom, mióta őt használom, nagyon szép puha és selymes lesz tőle és sokkal egészségesebbnek, ápoltabbnak tűnik a vége is. A pakolást és olajat is használom mellé. Nem olcsó, de megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Pantene

2019. december 27.

Nagyon szuper selymes hajat varázsol, mindig is ilyen hajat szerettem volna hajmosás után, régóta ez az első sampon, amivel ezt a hatást tudom elérni. Órák után sem érzem szükségét annak, hogy kifésüljem a hajamat, pedig amikor drogériás terméket használok "összeáll" egy idő után, nincs az a lágy esése, viszont ennél megmarad. Nekem kétnaponta mindig mosnom kell a hajamat, nem vettem észre hogy ez jobban zsírosítaná. A resistence termékcsaládnál jobban bejött, pedig azért is oda voltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Pávácska

2019. november 29.

Kellemes illatú sampon, ami a hajamat puhává, fényessé teszi. Hosszú, vastag számú, hullámos hajam van és a töredezett, fénytelen hajra keresem megoldást. Hajpakolásával együtt használva szépen helyre hozta a hajamat, igaz nem is olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

beauty88lover

2016. november 6.

erős kokuszos vaniliás illata van.számomra irritáló.lelapítja a hajat és már annyira hidratál, hogy képtelenség utána formázni a hajat! talán a nagyon károsodott szőkített hajra jó..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

Szirisz

2016. május 12.

A legjobb sampon,amit eddig használtam.Vékonyszálú,kevés hajamat sem zsírosítja és nagyon szép fényes,jóillatú lesz tőle a hajam.Az Elixir Ultime hajpakolással együtt használva sokat segítenek a hajtöredezés megelőzésében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Mundow

2016. április 10.

Nagyon puha és fényes lesz tőle az egyébként vastag szálú és dús hajam.
Kissé lelapul a hajam és irritálja a fejbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 10.

Nagyon puha és fényes lesz tőle az egyébként vastag szálú és dús hajam.
Kissé lelapul a hajam és irritálja a fejbőrömet.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.