Kérastase

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maci86, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. március 15.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

• láthatóan növeli a haj tömegét és sűrűségét
  • életre kelti a nem működő hajhagymákat
  • fokozza a haj ellenálló képességét és erősíti a hajszálakat
  • helyreállítja és egységesíti a hajszálak felületét

Ár: 5000 Ft , Eladó: wd1102
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest XII. kerület, fizetés: személyes átvétel a Városmajor környékén, Foxpost listaáron

wd1102

2021. március 22.

Sajnos az én egyébként is hamar zsírosodó hajamat még jobban zsírosította, úgyhogy inkább olyannak ajánlom, akinek nincs ilyen problémája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

Mercury91

2021. február 16.

Nagyon jó minőségű sampon, nagyon kevés kell belőle. Olcsóbban ki lehet fogni, mint az itt írt ár, még akkor is, ha nem akciós. Valóban mérsékli a hajhullást és szebbé teszi a hajat, már 2-3 hét után érezhető a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Bzsuzsi0128

2021. február 13.

Hajhullás és elvékonyodás ellen vettem, mellette aminexil és serioxyl szérumot is használok felváltva. Kb. 2 hete használom ezeket, mintha már most erzékelném a pozitív változásokat. Nem zsírosít, kevés is elég belőle. Pár hónap múlva update.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 13.

bicitoth

2021. január 14.

Kevés, vékonyszálú hajam van, könnyen zsírosodik a teteje, szárad az alja, szóval egy álom :D Két hete használom a sampont (a hozzá való maszkkal együtt), és már többen megjegyezték, hogy milyen szép a hajam. Ez életem eddigi legjobb samponja, és meglepetésemre nem zsírosítja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

Egykettoharom

2020. december 27.

Balzsamjával együtt vásároltam meg, de második használat után azonnal tovább is adtam testvéremnek. Borzasztóan elnehezítette a hajam. Nem tudom, mit vártam tőle igazából, lehet, hogy csak rossz termékcsaládnak estem neki, de az én hajam igazából nem problémás, dús, nem törik és nagyon szépen nő, szóval kb bármit használhatok rá. Kivéve ezt, mert iszonyat rossz érzés volt utána a hajam és kb második napra már zsírosodott. Nővérem szárazabb hajának jobban esett, de ő sem volt elájulva tőle. A két csillagot a termék állagára és illatára adom. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

erasm98

2020. december 16.

2020. márc.Tyűű 3 hete használom, és ez az eddigi legjobb sampon, amit valaha használtam (és a legdrágább is), de biztos, hogy újraveszem. A hajsuruseg, hajhullas problema nekem megszunt, miota bosegesen taplalkozom es vitamint is szedek, szóval azt nem tudom, hogy nekem mennyire segit ebben amugy.
Viszont! Mióta ezt használom nem zsirosodik annyira a hajam, jobb lesz a tartasa is, es ez nem csak a szaradas utani 1 oraig van igy. Korpam is jelentosen visszahuzodott azota es az illata is nagyon kellemes, de nem tul eros. Nrm azt mondom, hogy csodaszer, de az hogy 3-4 napig minden szegyenkezes nelkul kimehetek az utcara, es nem kell kulonbozo copfokkal trükköznöm es lepleznem bizonyos hibakat, ez feler azert egy kisebb csodaval nekem. Fizeteskor meg majd letakarom a szemem ^^

2020.dec. UPDATE
tavasszal jól megijedtem ettől az "összetevős-átverős dologtól", hogy én is bedőltem valaminek... de aztán hála az égnek még volt mi a flakonban, amit el kellett használni, meg hát összetevők ide vgy oda,úgy voltam vele, ha egyszer használ vlmi, akkor használ...
Nos lehet, hogy nem mindenkinek válik be, szerintem sem fog egy sampon alapvetően hajhagymákat újraéleszteni és a vízből bort csinálni stb., én viszont azért vagyok nagy kedvelője, mert nekem óriási gondot okoztak a samponok, próbáltam már természetes magisteres sampont, sls menteseket, kénes sampont, plusz szerintem konkrétan végigmentem a drogériás kínálat 90%án az elmúlt évtizedben, ésa flakon közepére érve (ha nem is egyből) korpa/viszketés/extrém zsírosodás vagy ezek kombinációja jött..

Jelenleg a 4. flakont fogyasztom 9 hónap után, elég hosszú hajam van (és mostmár sok is:)))), viszont csak 5 (ha ügyesen logisztikázok 7:D -jó mondjuk karanténban ez nem nagy mutatvány-) naponta mosok hajat, régen a harmadik napra már egy zsírosbödön volt a fejem.
A hajsűrűséghez meg.. hát jóval ezelőtt a sampon előtt kezdtem vitaminokat foygasztani, meg odafigyelni az ételekre, azelőtt nekem konkrétan egy szál babahajam nem volt, és annyira utáltam azokat, akik panaszkodtak emiatt, mert nemhogy örültek volna, hogy nő a hajuk. Aztán a vitaminok, mega bánfi hajszesz sokat segített, de jelenleg ott tartok, hogy babahajak lógnak a tarkómnál, mindig kicsúsznak a copfból stb, és még soha nem volt ilyen volumenű a hajam, mint az elmúlt néhány hónapban.

Egy szó mint száz: aki szenved a smaponok miatt az adjon neki egy esélyt szerintem, ha az én fejem nem lenne ilyen érzékeny vagy jó állapotban lenne a hajam alapból, akkor én is maradnék az olcsóbb drogériásoknál, de szerintem ez egy jó termék, és nem hiszem hogy.. mármint kerastase szval nyilván túlárazott vlmennyire, de nem egy közönséges sampon. Például a kék verziója szerintem gyűlöletes, egy ideig azzal mosta a hajam a fodrász, iszonyat jó illata van annak is (és sokáig érezni), de olyan hamar lelapult a fejem tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 16.

2020.dec. UPDATE

zs001

2020. november 6.

Májusban kezdtem el használni, a hozzávaló balzsammal együtt. Először nagyon meg voltam vele elégedve, nagyon jó illatú, puha, lágy, de mégsem lelapuló haj volt a végeredmény. Ez kb. 1 hónapig tartott. Aztán jöttek vele a problémák... Mosást követően maximum 2 napig volt szép a hajam, utána nagyon csúnyán összeállt, lelapult, borzalmasan nézett ki (teljesen átlagos, normál hajam van) . Ezen a bőszen ajánlgatott "hígítási technikák" sem segítettek. Aztán elhagytam a balzsamot is, de akkor is maradt minden így. Nem akartam elhinni, hogy egy ennyire drága, felső kategóriásnak tartott sampon ilyen. De ilyen... Tegnap ismét 2 nap után vállalhatatlanul nézett ki a hajam, de már kedvem sincs a doboz aljában maradt kis mennyiséget kinyerni. Visszatértem a megszokott drogériás vonalhoz. Semmi, de semmi különös nincs ebben a samponban, ugyanolyan, mint bármelyik középkategóriás L'oreal vagy Pantene sampon. Sajnos az ember hajlamos bedőlni a sok szövegnek, meg annak, hogy ha drága, biztosan jobb is. Ezúttal is csalódnom kellett! A csomagolás meg az illata miatt 2 csillag, amúgy nem ajánlom.
A termékleírában lévő 4 hatás meg vicc kategória....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 6.

A termékleírában lévő 4 hatás meg vicc kategória....

vrebus

2020. október 26.

Vékony szálú, sűrű, zsírosodásra hajlamos hajam van, ami gyorsan nő, szóval egész pontosan nem tudom miért ezt a fajtát választottam a márkától, de gondoltam kipróbálom ezt a "csodaszert". Nagyjából 1 hónapja használom, és láthatóan sokat nőttek a baba hajak, így végülis amit ígér, azt be is hozta nálam. Érzékeny fejbőrömet nem irritálta, viszont az én hajamat még jobban zsírosítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

SchmitzhoferFanni

2020. szeptember 29.

Felváltva használom a Résistance samponnal, kb 1 hónapja használom így hosszútávú hatásáról nem tudok nyilatkozni. Nagyon alaposan ki kell öblíteni, hagyhat ragacsosságot a hajban. A hajam állaga mióta kérastaset használok jelentősen javult. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Scara

2020. június 12.

Pár hete belefutottam egy akcióba és gondoltam teszek vele egy próbát a sok pozitív vélemény (külföldi blogok) hatására. Ezelőtt már használtam pár termékét a márkának, de nem igazán váltak be.
Első használat után szent fogadalmat tettem, hogy soha többé nem használok más sampont ezentúl, mert az én bár sok, de vékonyszálú hajamat vastagabbnak, dúsabbnak és fényesebbnek láttam tőle. Az illata pedig hab a tortán! Igazi virágoskert illata van, de nem túl erősen, így nem okozott irritációt.
Aztán a 3.-4. alkalom után már elmúlt a lelkesedés. A frissen mosott hajam tapadt, bármennyit öblítettem, bárhogy fésültem nem volt tiszta sem érzetre, sem látszatra. Arra minden samponnál figyelek, hogy egy kis pohárban vízzel felhigítom használat előtt.
Arra gyanakszom, hogy valamilyen réteget képezhet a hajon és azért tűnik egyre többnek és vastagabban a hajam, mert azt nem mossa le, hanem rakódnak egymásra a rétegek, ami egy idő után el is nehezíti a hajat.
Jelenleg úgy használom, hogy először ezzel mosom meg a hajam és bízom benne, hogy valamennyit hatnak az összetevők (hajnövesztés, hajhagymák aktivizálása), majd pedig egy másik samponnal mosom meg másodszor.
A hozzá való hajbalzsam sajnos semmit nem ér, viszont az illata miatt azt is hasonlóképp használom, utolsó lépésként, így megmarad az illata a hajamban. :)

Összességében nem rossz, nem száll tőle a hajam mint a többi Kerastase sampontól, az illata mennyei, de gyakori és hosszútávú használatra nekem nem vált be.

A dobozon nekem is a "Hyaluronic + Gluco Peptides" szerepel.

Upd.: Végül feladtam vele a próbálkozást, inkább feltettem eladásra a szettet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

A dobozon nekem is a "Hyaluronic + Gluco Peptides" szerepel.

Upd.: Végül feladtam vele a próbálkozást, inkább feltettem eladásra a szettet.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glutamic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.