Kérastase

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csutiancsi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 20.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Párataszító hajápoló spray fegyelmezetlen, kontroll nélküli hajra.

• Hővédelem
  • Fény
  • Selymes tapintás
  • Lendületes mozgás
  • 72 órás párataszító hatás

stylo

2020. május 10.

Nekem bevalt. Hajhabot v mas hajformazot nem is hasznalok, miota erre ratalaltam. Rugalmas, de jo tartasu lesz tole a hajam. Az illata is jo. Ha sokat hasznalok, akkor viszont ragad, szoval tenyleg csak keves kell belole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 10.

krisztinakasza91

2020. április 11.

Vizes hajam kifésülése előtt szoktam használni, hogy mindenhova jól eloszlassam. Annyira jó illatú, hogy legszívesebben telefújkálnám vele a hajam, viszont ha sokat fújok akkor hamarabb zsírosodik a hajam tőle. A kifésülést viszont egyértelműen könnyíti és nem lesz a hajam 5 perc múlva fájdalmasan kócos, mint egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

Juliette Cavill

2019. december 12.

Vékonyszálú, extrém módon kócolódó a hajam. Próbáltam már tangle teezert, argánolajat, manna olajat, hajpakolásokat, kifésülő sprayket stb. Most ezt a fodrászom ajánlotta. Egyelőre bevált, pihe-puha a hajam tőle, jó illatú, és sokkal könnyebb kifésülni. Még egy enyhe textúrát is ad a hajamnak. Hosszabb távon persze kíváncsi leszek, főleg, hogy az ára azért húzós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Futureline

2019. szeptember 4.

Nagyon hig, vizes allagu, rozsas illatu lotyi. Lapos lett tole a hajam es zsirosit. Enyhen hidratal es puhabb lesz tole a haj, de koszonom meg a 3/4 -et sem birtam elhasznalni es feladtam vele a kuzdelmet. Messze jobb hovedok es hajban marado keszitmenyek leteznek ennel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

bekefiedina

2019. június 4.

Nálam sajnos nem vált be. Nem tudom vajon a hővédő hatás amit ígért véd-e valamit a hajamon, de olyan érzés mintha fel sem fújtam volna rá. Nem lesz lágyabb, rugalmasabb, kezelhetőbb. Az árát is figyelembe véve egyáltalán nem vagyok elégedett vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

bTundi

2019. február 5.

Én az illatát kifejezetten nem szeretem, szúrós szaga van kifújáskor. De ami nagyobb baj, a hajamon sem működik, nem lesz puha a hajam tőle, sőt frissen mosva is kevésbé dinamikus a mozgása.. sajnos csak áll a polcon, amit az ára miatt sajnálok leginkább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

asszembocicsoki

2019. január 4.

Amit ígér, az mind igaz! Száraz, vékony szálú, kezelhetetlen, párára "felpuffadó" hajam van..szóval pont nekem találták ki. 2-3 fújásnyi elég is (jó távolról kell rápermetezni a hajra), szóval szerintem soha nem fog elfogyni. Mindig csak hajmosás után használom, törölközőszáraz hajra (ahogy az elő van írva) és így nagyon jól kifejti a hatását. Jobban ellenáll a hajam a párának és az esőnek, kevésbé kócos viszont nagyon puha. Az illata, mint minden Kerastase terméknek, ISTENI! Szerintem minden forintot megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Lanett

2018. április 15.

Fodrász javaslatára vásároltam meg a sorozat samponjával és fluidjával együtt. A jó illatán kívül mást nem érzek rajta. Fújogatom, de semmilyen hatását nem látom. Elhasználom, de úgy érzem hatalmas pénzkidobás volt. A samponból ráadásul fél litereset vettem, úgy érzem soha nem fog elfogyni. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

Alexa9082

2018. március 1.

Imádom,a legjobb ami a hajammal történhetett!Pihepuha lett tőle a hajam és az illatát imádom, főleg este lefekvés előtt.Csúcsszuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

csutiancsi

2017. augusztus 23.

Ez a spray valami csoda! Most már a 3-4. használat után azt kell mondjam megtaláltam a tökéletes párataszító sprayt, melyet hajszárítás után szoktam a hajamra permetezni. Eddig sok mást kipróbáltam de valahogy mindegyik vagy ragacsos volt, vagy merev hajat alkotott és számomra a lefontosabb: éjszaka hajgumi nélkül is aludhatok mert úgy kelek fel hogy végre nem aludtam szét a hajam. Eddig ugye 1 napig (napközben) bírta a hajvasalást a hajam, majd újra a hajvasaló után kellett nyúlnom ha azt a hatást akartam elérni,hogy ne kelljen összehajgumiznom. Szóval nagyon örülök, hogy rátaláltam és nem pénzkidobás volt! Az illata is kellemes kissé visszafogott virágillatú, de jó! A Notino-ról vettem meg mert közel 2000 Ft különbséget mondtak fodrászüzletben történő vásárlása esetén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Hidratálók: PEG-40, Propylene Glycol, Glycerin, Glutamic Acid, Xylose