Kérastase

Ár:   12 858 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evciike, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. december 11.

Ár:   12 858 Ft
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolás

Hajhullást gátló, hajerősítő nappali szérum meggyengült hajra, amely a hajrostok töredezése miatt hajlamos a hajhullásra.

• Erősíti a fejbőr ellenálló-képességét, ezáltal csökkenti a hajhullás mértékét
  • Nyugtatja a fejbőrt és enyhíti a kellemetlen viszketést
  • Segít megerősíteni és megőrizni a fejbőr természetes bőrbarrier funkcióját

evciike

2020. december 7.

Megvettem az egész genesis termékcsaládot, nagyon meg vagyok elégedve velük a szérumból a második üveggel használtam el igaz nem minden nap használtam csak hajmosáskor és 2nap múlva de észre vehetően elkezdett nőni a hajam aminek nagyon örülök végre mert már mindent kipróbáltam és semmi se használt... Vékonyszálú gyenge hajam van ami még hullik is pluszba úgyhogy kellett egy kis erősítés neki használni fogom még biztosan én mindenkinek ajánlom.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 7.

Antioxidánsok: Resveratrol, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol
Hidratálók: Niacinamide, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)