Kérastase

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: topsminkotti, Módosítva: 2018. július 18.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Magasfényű hajpermet, extra fényt kölcsönöz a hajnak. Párataszító hatása révén hosszantartó, egyenletes eredményt ad.

topsminkotti

2019. június 25.

Évekkel ezelőtt hajfényt szerettem volna a fodrászatban, miután levágták a hajam. Ezt ajánlották (mivel mindig problémásnak érzem a hajam nagyon sok szempontból, ezért már sok terméket -többek között hajfényt is-kipróbáltam) és kezdem úgy érezni, hogy lehet túl magasak az igényeim :) Azt, hogy mennyire nem éreztem változást a hajamon mutatja az is, hogy a mai napig van belőle és nem használtam még el... (Bár lehet, hogy a lejárat miatt már nem is kéne :)
Ahhoz képest, hogy nagyon drága volt, nemigazán éreztem és láttam semmi változást és senki nem is mondta, hogy látna (egy almaecetes öblítés után sokkal nagyobb a különbség). De nem is okozott kárt és nem is kellemetlen viselet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 25.

Hidratálók: Xylose