Kérastase

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marek.adrienn, az összetevőket feltöltötte: grund, Módosítva: 2021. szeptember 28.

Ár:   14 990 Ft
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Hajsűrűség növelő hajfiatalító szérum. Sűrűbb és testesebb haj,sűrűség, fény, könnyű kifésülhetőség.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Regi88

2021. január 10.

A Stimuliste nél leírtam, hogy ezt a kettőt használom felváltva.
Ezt hajmosás után közvetlenül , ez a termék nem zsírosítja a hajam, mikor megszárítom, normál kinézetű a " buksim"😊
Javított a két termék a hajam állapotán és a hajhullásom is mérséklődött / sztem most normál mennyiség hullik ki/.
Az áruk miatt azonban keresgélek tovább, mert eszméletlenül drágák ezek a termékek / a bolti áruk/...
Nem vonok le csillagot az áruk miatt, talán, ha egy olcsóbbat találok, ami minimum ennyire hatásos😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 10.

A Stimuliste nél leírtam, hogy ezt a kettőt használom felváltva.

MenViki

2020. február 3.

Nekem a fodrászom ajánlotta.Elég szkeptikus voltam, mert drága és nem bíztam benne, hogy ér valamit.KB 2 hónapja használom és sűrűbb lett a hajam!Abszolút meg vagyok elégedve!Nem zsírosabb a hajam, nem is szárítja.Fejbőrömre kell fújni minden mosás után és rajtahagyni.3 naponta mosok hajat és minden alkalommal használom.Így is több, mint a fele meg van még, tehát szerintem gazdaságos is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 3.

Katisza89

2018. július 11.

semmire nem jó, ellenben baromi drága... Hajas szalonban javasolták, nekem semmit nem javított a hajamon, csak pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Ferulic Acid, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.

Ecet. Szerves sav, melyet a kozmetikai iparban többnyire hajápolási termékekben használnak, de alkalmazzák még szájöblítőkben, leheletfrissítőkben és bőrápolási termékekben is. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló hatású összetevő, de más források szerint a termékek PH szabályozására is használják. Használatuk biztonságosnak tartott  a kozmetikai termékekben.