Kérastase

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Ár:   14 990 Ft
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Hajsűrűség növelő hajfiatalító szérum. Sűrűbb és testesebb haj,sűrűség, fény, könnyű kifésülhetőség.

MenViki

2020. február 3.

Nekem a fodrászom ajánlotta.Elég szkeptikus voltam, mert drága és nem bíztam benne, hogy ér valamit.KB 2 hónapja használom és sűrűbb lett a hajam!Abszolút meg vagyok elégedve!Nem zsírosabb a hajam, nem is szárítja.Fejbőrömre kell fújni minden mosás után és rajtahagyni.3 naponta mosok hajat és minden alkalommal használom.Így is több, mint a fele meg van még, tehát szerintem gazdaságos is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

Katisza89

2018. július 11.

semmire nem jó, ellenben baromi drága... Hajas szalonban javasolták, nekem semmit nem javított a hajamon, csak pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.