Kérastase

Ár:   4800-7800 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nonetta, Módosítva: 2014. április 18.

Ár:   4800-7800 Ft
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Formázó száraz sampon

Púderpor állagú spray, mely könnyed tartást ad, testesíti és formázza a hajat anélkül, hogy nyomot hagyna.

juditkaa70

2018. január 11.

Bár nagyon drága.de amit ígér azt minőségre garantálja is. A hajmosást 1-2 nappal ki tudom tolni ennek a szárazsampon segítégével. finom,kellemes púderes illata van. Tökéletes választás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 11.

zoeyshy

2016. július 29.

Túlárazott, semmit nem használ. Illatra elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Túlárazott, semmit nem használ. Illatra elmegy.

Szirisz

2015. augusztus 27.

Tényleg jó termék,szépen eloszlik a barna hajamon is,nincs zavaró illata.Nem szoktam sajnálni a pénzt a drágább,de jobb minőségű hajápolókra,viszont ebben olyan kevéske anyag van,hogy hipp-hopp elfogy...A legjobb száraz sampon,amit eddig használtam.Megadom neki az ötöst a minőségre,az ár meg...arra 3-ast adnék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Annavictoria84

2014. február 24.

Ez a termék nem hazudik, tényleg nagyon jól működik.
Eddig naponta mostam a hajam, miután megvettem kihúztam hetente 2 hajmosással.
Már próbáltam megvenni azóta, de valahogy pont nem találtam, így vettem egy Lorálosat.
Az egy gond vele, hogy nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 24.

Ez a termék nem hazudik, tényleg nagyon jól működik.
Eddig naponta mostam a hajam, miután megvettem kihúztam hetente 2 hajmosással.
Az egy gond vele, hogy nagyon drága.

Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.