Kérastase

Ár:   6700 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Scara, Módosítva: 2018. december 17.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

A Bain Extentioniste hajnövesztő sampon a professzionális és egészséges hajnövekedésben nyújt segítséget azáltal, hogy serkenti a hajhagymák növekedését és védelmet nyújt a hajvégek eltöredezése ellen.

A Bain Extentioniste egy hajnövesztő sampon, amely megerősíti a haj belső szerkezetét és tökéletesen helyreállítja a hajszálakat. Rendszeres használatával elősegíted a haj természetes növekedési ütemét.

Ár: 5000 , Eladó: DEvelin26
Állapot: 1 cm-nyi hiányzik a termékből a tetejéről nézve., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel,postai út és foxpost is megoldható.

kitti1313

2020. július 7.

Alapvetően egy nagyon jó sampon. Megfelelő mértékben habzik, jól tisztitja a fejbőrt és sokkal dúsabb lesz tőle a hajam. Csak azért 4* mert szerintem drága.

Nekem lathatoan nott/noll tole a hajam ez pozitiv :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Nekem lathatoan nott/noll tole a hajam ez pozitiv :)

karet

2020. június 2.

Az en hajam tortenete sajnos brutalis, sotetbarna hajbol vilagos, szokites stb konkretan leegett a hajam. Levagattam vallig erore, hogy mentsem a menthetot, es szerettem volna egy jo draga sampont (ha draga biztos csodaszer alapon)

Szettben vettem meg, a pakolasaval, azert ezt valasztottam mert a Kerastase samponjai kozul talan ennel voltak a legjobb ertekelesek. 1 honapig teszteltem.

Elonyei:
-brutalisan tiszit, kitolta a hajmosasom 3 napra, ami nagyon nagy szo nalam.
-jó illat
-dúsított is rendesen, de csak az elso nap volt latvanyos

A novesztesrol nem tudok nyilatkozni, a magic hair kapszulajat szedtem mellette es nott a hajam, nem tudom melyiktol.

Negativumai:

Az elso par hasznalat utan olyan szep fenyes es puha volt a hajam, de sajnos ez alabb maradt.
Elhasznaltam egy flakont, nagyon gyorsan fogyott es alig habzott fel. A vegen mar olyan szaraz volt tole a hajam, tiszta sepru. Mikor eloszor hasznaltam es meglattam mekkora mennyiseg kell egy hasznalathoz azt mondtam: uristen, ez csak 2 hetig lesz eleg.

Nem mondom hogy penzkidobas, mert az elejen ugy latszott bevalik, es azt gondoltam soha nem fogok mast hasznalni, hat ez ennyi volt. Mar nem vettem ujra.

Nagyon draga, es amit nyujtott az alapjan azt tudom mondani, hogy nem eri meg megvenni.

Bye Bye Kerastase

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.

Elonyei:
-brutalisan tiszit, kitolta a hajmosasom 3 napra, ami nagyon nagy szo nalam.
-jó illat
-dúsított is rendesen, de csak az elso nap volt latvanyos

Negativumai:

Bye Bye Kerastase

dbetti93

2020. május 29.

Nekem alapvetően zsíros tövű a hajam, a vége pedig száraz. Nem ezt a típust akartam először megvásárolni, de mire odajutottam már a kinézett típus elfogyott, ő volt a második befutó. Na jó legyen, megvásároltam a maszkjával együtt. Nekem semmi különlegeset nem hozott, vagyis de,soha ennyire a mosás után 3-4 nappal nem viszketett a fejbőröm és nem korpásodtam, na ettől igen. Egyébként szépen csillog a hajam és illatra is jó, de ettől a márkától sokkal többet vártam, plusz nem is olcsó termékekről van szó, így duplán kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Catty1213

2020. május 26.

Sampont balzsamot és szérumot együtt használom, szerintem gyorsabban nő a hajam, bár vitamint is szedek. Ami biztos hogy a hajam fantasztikus puha és egészséges pedig szőkítve van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 26.

recike0214

2020. április 16.

Ma érkezett rögtön ki is próbáltam. Így első használat után azt tapasztaltam, hogy bár váll felé ér a hajam, 3x kellett újrasamponoznom mire jól felhabzott és mindenhová elért. Ami mellette szól hogy nagyon jól tisztít, puha és fényes a hajam már egy mosástól is, érezni azért a külömbséget az előző Lorealos samponom és e között. Remélem hogy befog válni. Az illata lehetne jobb is, de ha használni fog akkor annyi baja legyen :-) Egyenlőre 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

relaj

2020. január 14.

Hogy mennyire nő tőle a hajam, azt még nem tudom, de ahogy tisztít és emiatt elég hetente kétszer hajat mosnom, az valami hihetetlen...!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Katarzisakkoris

2019. november 14.

Nem rossz termék, teszi a dolgát, viszont többet vártam tőle ennyi pénzért. Sajnos nem lettem Rapunzel :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Kencifice

2019. november 14.

Nekem is csalódás! Mosás/szárítás után úgy száll a hajam tőle, hogy alig lehet lelőni! :(
Rettenet! Kénytelen vagyok hajhabot használni, mert a lakk sem tartja lent a hajam. Nem tudom mi van benne, de ez egy rémálom!
Vékonyszálú a hajam, amúgy semmi baja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

Vékonyszálú a hajam, amúgy semmi baja.

krisztinakasza91

2019. november 9.

Szőke, vékony szálú, fejre lapuló de alul száraz és töredező hajam van. Mióta ezt használom sokkal erősebb a hajam, lágyabb esésű, könnyű állagú. Tudom kibontva hordani a hajam :))
Nagyon kevés kell belőle, közepesen hosszú hajra 1-1 mokkáskanálnyi elég. Korpásodásra hajlamos a hajam így időnként h&s's kúrát tartok de ezt más samponokkal is meg kellett tennem, ezért nem bánom.
Elég drága sampon, de a hatásért cserébe úgy érzem megéri befektetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

Elég drága sampon, de a hatásért cserébe úgy érzem megéri befektetni.

Pocok7

2019. október 18.

Mostmár lassan 3,5 hónapja megvan a termék (balzsammal, pakolással), de még mindig megvan több mint a negyede. Úgy számolom, úgy 5 hónapot bírja összesen, pedig én nagyon pazarlós vagyok. Nem nagyon habzik, az illata olyan fodrászos de nem túl erős, géles állag, sokáig kitart. A hajam hosszán nem látok jelentős növelést, de azért ez is jobb min eddig volt, kevesebb a töredezett haj (ez mondjuk a pakolás és balzsam illetve hajvégápolót érdeme) viszont rengeteg babahajam nőtt tőle, és a rövidre tört szálakon viszont sokkal gyorsabb növekedést látok. Összeségében elégedett vagyok, bár most egy másik sampont rendeltem helyette. Kerastase Resistance Architecure, ezt eddig egyszer próbáltam, egy kicsit jobban tetszik. De ettől függetlenül elképzelhető, hogy újra veszem. De hát nagyon szeretek kisérletezgetni. 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 18.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.