Kérastase

Ár:   6700 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Scara, Módosítva: 2018. december 17.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

A Bain Extentioniste hajnövesztő sampon a professzionális és egészséges hajnövekedésben nyújt segítséget azáltal, hogy serkenti a hajhagymák növekedését és védelmet nyújt a hajvégek eltöredezése ellen.

A Bain Extentioniste egy hajnövesztő sampon, amely megerősíti a haj belső szerkezetét és tökéletesen helyreállítja a hajszálakat. Rendszeres használatával elősegíted a haj természetes növekedési ütemét.

Pocok7

2019. október 18.

Mostmár lassan 3,5 hónapja megvan a termék (balzsammal, pakolással), de még mindig megvan több mint a negyede. Úgy számolom, úgy 5 hónapot bírja összesen, pedig én nagyon pazarlós vagyok. Nem nagyon habzik, az illata olyan fodrászos de nem túl erős, géles állag, sokáig kitart. A hajam hosszán nem látok jelentős növelést, de azért ez is jobb min eddig volt, kevesebb a töredezett haj (ez mondjuk a pakolás és balzsam illetve hajvégápolót érdeme) viszont rengeteg babahajam nőtt tőle, és a rövidre tört szálakon viszont sokkal gyorsabb növekedést látok. Összeségében elégedett vagyok, bár most egy másik sampont rendeltem helyette. Kerastase Resistance Architecure, ezt eddig egyszer próbáltam, egy kicsit jobban tetszik. De ettől függetlenül elképzelhető, hogy újra veszem. De hát nagyon szeretek kisérletezgetni. 😁

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 18.

Divalesquefitgirl

2019. augusztus 16.

Eddigi kedvenc samponom! ❤️
Ahogy a Kérastase-tól megszokhattuk: szuperül hidratálja a hajat, nagyszerűen tisztít, kevés kell belőle, jól habzik és kellemes illata van. 🦄❤️
Nálam abszolút újra vevős! ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Eddigi kedvenc samponom! ❤️
Nálam abszolút újra vevős! ❤️

isetev

2019. június 19.

Szörnyen viszket tőle fejbőröm.Nekem teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

Szörnyen viszket tőle fejbőröm.Nekem teljes pénzkidobás.

MariaJulianna

2019. március 29.

A hajam semmit nem nőtt! Ahhoz képest hogy a gyártók, és a fodrász gyönyörű selymes hajat ígért ( főleg akkor , ha a balzsamjaival együtt használjuk ) nekem úgy se jött be ! Csomagban rendeltem, az ehhez illő illetve tartozó hajbalzsammal és hajkondicionálóval. Nem hogy egy merő korpa lett tőle a fejbőröm, de irritálta is. A hajam egy sprőd, szálkás, durva, töredezett, fakó és színtelen lett tőle. Szörnyű, iszonyat nagy csalódás számomra! Mindhárom termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

Zsolt8912

2019. március 21.

Szettben vettem meg én is a családot és nagyon elégedett vagyok vele. Mindig is hosszú, sűrű hajam volt, de az elmúlt években valahogy lassabban nőtt. Aztán piacra dobták a terméket, először külföldről szereztem be és valódi csoda. A család bármely tagjáról van szó, az illatuk isteni! A sampon nálam is kevésbé habzik, de jól tisztít és könnyen kimosható. Balzsamot csak a törölköző száraz végekre szoktam tenni, viszont a maszkot van, hogy egy óráig a hajamon hagyom. Az elixirje is megér egy misét, mert nem hagy zsíros-ragacsos foltot a hajamon mint más terméknél és isteni az illata! Mélyen a zsebbe kell nyúlni az embernek, de praktikus kiszerelésű, több használat után szinte teli a flakon, na és a hatása! 3 hónap alatt majdnem 6,5 centit nőtt a hajam! Elég látványos mikor nem göndör állapotban van a hajam, hanem vasalva :) Nálam maximálisan bevált termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Scara

2019. február 5.

Szuper sampon! Ahogy parfümökhöz sem, úgy samponokhoz sem tudok hűséges maradni. Mindig kísérletezem velük, hátha valamelyiktől bokáig érő, dús, hercegnő hajam lesz :) :) Ez a sampon pontosan ugyanazt a hatást produkálja, mint a KM Angel sampon, amit sajnos le kellett váltanom az irritációt okozó sok illatanyag miatt.
Pozitívumok:
- nincs lelapító csúszós érzet hajmosáskor.
- érezhetően erősebb a haj már 2-3 használat után.
- tartós volument ad a hajnak, de mégis puha és selymes tőle.
- nem okoz semmi féle irritációt.
- kellemes, enyhe illat.
- sapka hordás sem lapítja le a hajam, amióta ezt használom.
Összesen egy negatívumot találtam: picit száll tőle a hajam, pedig a hozzá tartozó balzsammal együtt használom. Ezt a problémát viszont kezelni lehet 2-3 fújás TBS kifésülő spray-vel (ezt bőven elég csak a levegőbe fújni hajszárítás után és megrázni kicsit a hajat. Így épp csak annyi jut mindenhova belőle, hogy megakadályozza a szálldosó és fésülhetetlen haj problémáját).
2-3 hét használat után még nem tudom, hogy mennyire növeszti gyorsabban a hajat, de összességében már így is megnyert magának.

Upd.: Sajnos nagyon száll tőle a hajam, ezért az utóbbi időben nem nagyon nyúltam érte. Eladósorba került a kondícionálóval együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Pozitívumok:
- nincs lelapító csúszós érzet hajmosáskor.
- érezhetően erősebb a haj már 2-3 használat után.
- tartós volument ad a hajnak, de mégis puha és selymes tőle.
- nem okoz semmi féle irritációt.
- kellemes, enyhe illat.
- sapka hordás sem lapítja le a hajam, amióta ezt használom.

flora880912

2019. január 14.

Szettben vettem meg a maszkkal és a szérummal. Szintelen és nagyon jol illatú sampon, kevésbé habzik de jól tisztit, két mosásra de remekül kiszedi a ricinusolajat amivel mindig bőkezően bekenem a hajam hajmosások előtt. Szerintem sokáig elég, egy hónapja használom és még a 2/3a benne van. Egyelőre semmi pluszt nem ad, csak hogy jól tisztit és puhitja a hajat. Meglátjuk.....tartok tőle hogy túlhypeolt termék ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Alicece

2019. január 7.

Nagyon jo a komplett termékcsalád én maszkal meg a fejbőrápoloval használom utánna a L’incroyable Blowdry Helyreállító Gél és a végén az elixir olaj és a hajam mintha a fodrásztol jönnék.
Puha illatos nem szöszös nedvesen is sikamlos eszméletlen jol ápol szerintem fél év mulva hosszu es fényes egészsédes hajam lesz...vagyis már most is az ezekkel a termékekkel de csak félhosszu méretben
Ez a termékcsalád szerintem jobb mint a másik a roncsolt hajra valo

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Ez a termékcsalád szerintem jobb mint a másik a roncsolt hajra valo

beautyaddictberni

2019. január 6.

Hatalmas reményeket fűztem ehhez a márkához márcsak a borsos ára illetve a tökéletesen felépített marketingje miatt.
Gyorsan meg is rendeltem ezt a sampont, illetve a hozzátartozó kondícionálót és pakolást, majd vártam a csodát amit ígértek.
Néhány hetes használat után azt kell mondjam, óriási pénzkidobás volt több mint 30 ezer forintot áldozni rá.
A hajam azóta folyamatosan száll, fejbőröm viszket tőle, az addig normál hajtípusom, most drasztikusan hamar zsírosodik. Szinte egyetlen napot sem bír ki, már az esti hajmosast követő másnap olyan a hajam, mintha egy bödön zsírral kenegettem volna a tövét. Hatalmas csalódás!
Az 1-2 ezer forintos drogériában fellelhető samponok és pakolások ár-értek arányban magasan verik ezt a túl hype-olt termékcsaládot!
Egyetlen pozitívumként az illatát tudom megemlíteni, valóban nagyon kellemes, bejárja az egész fürdőszobát, de ez nem meglepő, hiszen tele van parfümmel. Én sajnálom a legjobban, hogy nem vált be a termék, mert nagyon szerettem volna szeretni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 6.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.