Kérastase

Ár:   10 800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: herakut, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 20.

Ár:   10 800 Ft
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

A Masque Extentioniste hajnövesztő pakolás egy mélyreható hajpakolás, amely rendkívül ellenállóvá teszi a hajszálakat, és elősegíti a haj egészséges növekedését. Amellett, hogy serkenti a hajhagymákat, még a hajvégek megfelelő ápolásáról is gondoskodik.

Ár: 9500 , Eladó: Alexanemeth
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, Keszthely, fizetés: foxpost,posta,személyes átvétel előre egyeztetve

KisCsi

2022. november 22.

Szőkítéstől száraz és roncsolt hajamra próbálkozom Kérastase termékekkel. Heti egyszer-kétszer szoktam ezt a pakolást felkenni a hajam hosszára (hajtőre nem) és így alszok, hogy éjjel "áthidratálódjon" a hajam, reggel pedig rendesen hajat mosok. Ingadozó a teljesítménye, néha szép puha lesz tőle a hajam néha pedig mintha semmit nem csináltam volna.
Az illata nagyon finom gyümölcsös-citrusos, az állaga is jó. Elhasználom, de szerintem nem veszem újra, ahhoz túl drága, hogy csak ennyit nyújtson.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 22.

betty23

2022. március 9.

Egy használatra elég mintát kaptam belőle, az alapján szól a véleményem. Nekem elég száraz hajam van, szóval tudtam, hogy nem fog frizz mentesíteni és nem fog annyira nagyon ápolni, ez be is igazolódott. Fényes, puhácska lett a hajam, de lehetne egy picit jobb. A Maleic Acid lenne itt elvileg ami az ígért hatást hozza, de értelemszerűen 1 használatból adódóan nem tudom mennyire tesz csodát erősítés terén. Viszont nagy előnye, hogy egyáltalán nem nehezítette el a hajam, van bőven volumene. Én ezt olyan hajon tudom jobban elképzelni, ami nem túl száraz. Az illata szerintem jó, ahogy a samponjáé is. :) Sokan írják, hogy lecsusszan a hajról. Nekem nem volt ilyen gondom, törölközőszáraz hajra kentem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 9.

Andrea9191

2022. február 10.

Mikor a fodrász szőkítette a hajamat, akkor beszélgettünk hogy esetleg egy maszkot és olajat be kellene iktatni a hajmosás után, hogy nehogy töredezzen a vége. Ajánlott egy pár fajtát, de végül ezt választottam és én nagyon szeretem használni, tényleg látványosan puhábbak és szebbek a hajvégeim amikor használom. A maszk mellé továbbá még a márka blond haj olaját is szoktam használni, úgyhogy valószínűleg az is hozzá tesz az ápoláshoz, nem csak ez a maszk.
Általában megmosom a hajam a sima jól bevált drogériás samponommal (a fejbőröm nagyon macerás tud lenni és nem sok mindent szeret, úgyhogy gondoltam azt inkább nem cserélem le), majd törölköző száraz hajra viszem fel a maszkot és így kifésülöm hogy biztosan mindenhova jusson, egy olyan 5-10 percre hagyom rajta, attól függően, hogy épp mit csinálok közben és amikor kimosom a maszkot utánna is nagyon könnyen fésülhető és érezhetően puhább a hajam, mint amikor lusta vagyok használni.
Azt is hozzá tenném még, hogy ezzel a termékkel jöttem haza a fodrásztól és onnantól kezdve egy-két alkalmat kivéve ugyan, de minden hajmosásnál használtam, úgyhogy a hajvégeim eleve nem voltak rossz állapotban, szóval ez valószínűleg inkább egy fajta megelőzés és szinten tartás, ici-pici javítás. Amikor nem használtam, látszott hogy valóban rosszabbul festett a hajam, de nem volt semmi extrém csak itt-ott egy két töredezett és szárazabb rész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 10.

Klb

2021. december 7.

A fodrasz teljesen tonkretette az egyebkent szep egeszseges hajam, es az egesz szinte a tetejeig feltort. Mindent kiprobaltam mar… Utolso remenyeimet ehhez a termekhez fuztem. Korulbelul ket honapja hasznalom a samponjaval egyutt. Az igaz, hogy a sajat hajam(ami le van nove) puhabb lett tole, de a sulyosan roncsolt hajamon semmit se segitett, annak ellenere, hogy a termek ezt “igerte”. Igy tehat egy csillagot adok a termeknek azert, mert az illata vegulis jo, es egyet azert, mert a sajat hajamat puhitja, viszont teljesen penzkidobasnak erzem az egeszet, hiszen pontosan csak annyit tud, amennyit mindegyik, ennel a termeknel sokkal olcsobb kategorias pakolasok is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 7.

gumibogyo11

2021. november 18.

Második tégelyt használom belőle, az elsőt még tavaly ilyenkor a samponjával használtam. A sampont le is cseréltem elég hamar a discipline-re mert nekem nagyon szárította / keményítette a hajam, de ő még rendben volt. Nyáron is oké volt, nyaraláskor, nap, tenger után. Most viszont már 1 - másfél nappal korábban zsírosodik a hajam és nem nagyon tudom másra fogni mint rá, úgyis hogy a hajvégekre célzom csak. Kérdezte is a fodrász még szeptemberben, hogy hú, nem túl nehéz ő a hajamnak?! Inkább visszatérek a discipline pakolásához / balzsamjához, az nekem jobban simít és kordában tartja a szöszös hajamat. Azért 4 csillag, mert amugy teszi a dolgát, és tényleg nagyon szép egészséges a hajam, szőkített, vékonyszálú de egyáltalán nem töredezik és szépen egyben marad a vége.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

Sunny23

2021. november 11.

Egy vlogger (nem szponzorált) videója / elmondott tapasztalata alapján néztem utána a terméknek. Mivel szinte alig találtam olyan véleményt, amely negatív volt, így arra jutottam, hogy megvásárolom...Ezt sajnos nagyon rosszul tettem, csatlakozva megamelon-hoz, semmilyen pozitív, ellenben negatív tapasztalom van a termékkel. (Persze egyből a samponját is megvettem, mert ugye a kettő együtt majd "csodát" tesz a hajammal...annyit róla, hogy a festett hajam színét kifakította és iszonyú durva tapintásúvá vált a hajam tőle, na de gondoltam se'baj, most jön a "csoda" pakolás.) Elég sok terméket kipróbáltam már a hajamra (is), de teljesen őszintén mondom, hogy ezt amit ez a pakolás művelt a hajammal, még egyiknél sem tapasztaltam. Konkrétan madárfészket csinált a hajamból. Annyira gubancos lett, hogy csak a revlon hajkifésülőmtől jött szét a fészek. Összesen 3x próbálkoztam vele, mert ha ennyi embernek bejött, akkor hogy lehet az, hogy nálam ez történik?Tényleg nem tudom, de nagyon szomorú vagyok, mert 10 ezer forintot kiadtam egy hajpakolásért, vagyis a semmiért. De végül úgy döntöttem, hogy nem próbálgatom tovább, mert nem elég, hogy madárfészek lett a hajamból, de a hajamból sem akart kijönni. Végül kimostam ismét samponnal, ami lehozta nagy nehezen a pakolást. A hajam borzalmas állapotba került. Visszatérek a Schauma sampon+balzsamomhoz, mert attól szép sima és csillogó lett a hajam. Lehet, hogy drogériás és sokan azt mondják, hogy ez már gáz, de szerintem az a gáz, hogy 10 ezer forintért ezt műveli valami a hajammal. (ez az én személyes véleményem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 11.

Niki1991

2021. október 15.

Szoptatás alatt használtam, lehet ennek köszönhető, hogy a hajam végig egészséges maradt. A sampontol babahajam is nőtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 15.

szabicso

2021. szeptember 4.

Már lassan egy éve megvan és még nem fogyott el. Az ára nem vészes. Én minden második héten ezt használom..
Ez egy csodaszer! :) Már nem is használnék más terméket. Én csak ajánlani tudom mindenkinek, akinek száraz, dús, töredezett haja van. A hajam azóta rengeteget javult és sokat nőtt. Csodaszer!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

Barbus0815

2021. május 14.

Kb. 2 hónapja van meg. Mindig is nehezen nőtt a hajam, emiatt vettem ezt. Egyenlőre gyorsabb hajnövekedést nem veszek észre. Talán több lett a babahajam, de vitaminokat is szedek emellé, így nem tudom be épp ennek a terméknek.
Ami plusz pont, hogy nagyon kellemes az illata, és szerintem sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 14.

Ami plusz pont, hogy nagyon kellemes az illata, és szerintem sokáig elég lesz.

mangusztaho

2021. április 29.

Hosszú vékony szálú, viszonylag kevés, nem festett hajam van. Lelapult haj, zsírosodásra hajlamos, vízhiányos fejbőr, viszketés+sebesedéssel kísérve.
Nagyon meglepő ezt a sok pozitív visszajelzést olvasni róla. Semennyire nem jött be. Jobbakat találni nála a drogériákban. Felkeni az ember és konkrétan az én hajam szó szerint ledobta minden alkalommal. Ami nekem bevált: Egymás után kétszer kentem fel. Úgy egész jó, hozza az elvártakat.
Nem akarom többet rendelni, de a sok pozitív hatására lehet megteszem. Lehet én rontottam el valahol valamit?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Isopropyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Amodimethicone
Tisztítószerek: Behentrimonium Methosulfate, Trideceth-6, Hydroxypropyl Guar, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Limonene, Benzyl Cinnamate, Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Cetrimonium Chloride

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.