Kérastase

Ár:   10 800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: herakut, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 20.

Ár:   10 800 Ft
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

A Masque Extentioniste hajnövesztő pakolás egy mélyreható hajpakolás, amely rendkívül ellenállóvá teszi a hajszálakat, és elősegíti a haj egészséges növekedését. Amellett, hogy serkenti a hajhagymákat, még a hajvégek megfelelő ápolásáról is gondoskodik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Niki1991

2021. október 15.

Szoptatás alatt használtam, lehet ennek köszönhető, hogy a hajam végig egészséges maradt. A sampontol babahajam is nőtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 15.

szabicso

2021. szeptember 4.

Már lassan egy éve megvan és még nem fogyott el. Az ára nem vészes. Én minden második héten ezt használom..
Ez egy csodaszer! :) Már nem is használnék más terméket. Én csak ajánlani tudom mindenkinek, akinek száraz, dús, töredezett haja van. A hajam azóta rengeteget javult és sokat nőtt. Csodaszer!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

Barbus0815

2021. május 14.

Kb. 2 hónapja van meg. Mindig is nehezen nőtt a hajam, emiatt vettem ezt. Egyenlőre gyorsabb hajnövekedést nem veszek észre. Talán több lett a babahajam, de vitaminokat is szedek emellé, így nem tudom be épp ennek a terméknek.
Ami plusz pont, hogy nagyon kellemes az illata, és szerintem sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 14.

Ami plusz pont, hogy nagyon kellemes az illata, és szerintem sokáig elég lesz.

mangusztaho

2021. április 29.

Hosszú vékony szálú, viszonylag kevés, nem festett hajam van. Lelapult haj, zsírosodásra hajlamos, vízhiányos fejbőr, viszketés+sebesedéssel kísérve.
Nagyon meglepő ezt a sok pozitív visszajelzést olvasni róla. Semennyire nem jött be. Jobbakat találni nála a drogériákban. Felkeni az ember és konkrétan az én hajam szó szerint ledobta minden alkalommal. Ami nekem bevált: Egymás után kétszer kentem fel. Úgy egész jó, hozza az elvártakat.
Nem akarom többet rendelni, de a sok pozitív hatására lehet megteszem. Lehet én rontottam el valahol valamit?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

ratata

2021. március 25.

Sokkal erősebb, szebb, fényesebb a hajam tőle. Heti 1-2x használom kb 2-3 hónapja, nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Patricia18

2021. január 18.

Nekem nagyon bevált, látványosan gyorsabban nő tőle a hajam, megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 18.

Nekem nagyon bevált, látványosan gyorsabban nő tőle a hajam, megéri az árát.

Kata_218

2020. november 30.

Kb márciusban vettem meg az első ilyen tégelyemet, azóta talán a 3.at használom (3/4-e még megvan) és csak ámulok! Minden hajmosásnál használom (talán 2-3 alkalom volt mikor nem használtam). Mindig is nagyon nehezen nőtt a hajam, soha nem tudtam váll alattinál hosszabbra növeszteni, de ezzel sikerült! A shamponjával együtt használom, a hajam nagyon puha lett tőle és szemmel láthatóan elkezdett növekedni. A barátaim is megjegyezték, hogy milyen egészséges és szép hosszú lett a hajam. Nem olcsó termék de szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 30.

bereczalexandra93

2020. október 11.

Nem túl olcsó, de nagyon jó kis pakolás. Nekem egész sokáig elég egy tégely, mert annyira tömör, hogy nem kell belőle sokat használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

karet

2020. június 2.

Pakolaskent hasznaltam a samponja mellett. 1 honapig teszteltem, kb eddig volt eleg egy tegely. Minden hajmosasnal raktam a hajamra, mikor oblitettem akkor ereztem mennyire puha a hajam tole. De kb ennyi. Szerintem ezt a hatast mas, olcsobb termekkel is ellehet erni. Nem veszem ujra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

Bessym22

2020. május 31.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Én pakolás a használom és a hajam nagyon szép fényes, könnyen fésülhető lesz tőle és nem nehezül el a haj. Bármikor újra venném

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Amodimethicone
Tisztítószerek: Behentrimonium Methosulfate, Trideceth-6, Hydroxypropyl Guar, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Limonene, Benzyl Cinnamate, Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Cetrimonium Chloride

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.