Kérastase

Ár:   10 800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: herakut, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 20.

Ár:   10 800 Ft
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

A Masque Extentioniste hajnövesztő pakolás egy mélyreható hajpakolás, amely rendkívül ellenállóvá teszi a hajszálakat, és elősegíti a haj egészséges növekedését. Amellett, hogy serkenti a hajhagymákat, még a hajvégek megfelelő ápolásáról is gondoskodik.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

R2D2

2024. február 21.

Semmivel se tud többet, mint egy 1-2 ezer forintos hajpakolás! Hozzáteszem, hogy ezt akkor próbáltam, amikor még nem tudtam, hogy a hajpakolások leginkább melegben fejtik ki a hatásukat, de akkor se venném újra, inkább a jó kis Kallos pakolásoknál maradok. Viszont az ára miatt túl sokat ígér, nekem csak 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 21.

angyalka1225

2023. november 8.

Nagyon jó illatú és festett, vastag szálú, hullámos hosszú hajra is hatásos. Legalábbis amennyire egy használatból meg tudtam állapítani. De majd megveszem a nagy kiszerelést és adok még egy csillagot, ha varázsolni is tud. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 8.

Lechya

2023. június 7.

Ez volt az első Kérastase pakolásom, a szőkített roncsolt hajam állapotán valamennyit javított de ár-érték arányban annyira nem voltam tőle elájulva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 7.

Vanda234

2023. május 16.

Mélyen táplál, nagy kiszerelésű lassan fogy, isteni az illata szintén tuti újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 16.

annamus

2023. január 20.

Sérült hajamra ajánlotta a fodrászom, ő az üzletben is csak ezt használja, szeretem mert így már otthon is megkapom ugyan azt a hatást :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 20.

KisCsi

2022. december 5.

Szőkítéstől száraz és roncsolt hajamra próbálkozom Kérastase termékekkel. Heti egyszer-kétszer szoktam ezt a pakolást felkenni a hajam hosszára (hajtőre nem) és így alszok, hogy éjjel "áthidratálódjon" a hajam, reggel pedig rendesen hajat mosok. Ingadozó a teljesítménye, néha szép puha lesz tőle a hajam néha pedig mintha semmit nem csináltam volna.
Az illata nagyon finom gyümölcsös-citrusos, az állaga is jó. Elhasználom, de szerintem nem veszem újra, ahhoz túl drága, hogy csak ennyit nyújtson.

Update:
Sajnos mínusz egy csillag a termékre, mivel egyáltalán nem érzem, hogy bármit hatna a hajamon. Nem csökkenti a szálkásodást, nem hidratál, 0 lelkesedéssel elhasználgatom de inkább nyűg már inkább maszatolni vele. Befejeztem egyelőre a Kérastase hajmaszkokat, nekem nem váltak be és elképesztően drágák még akcióban is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 5.

Update:

betty23

2022. március 9.

Egy használatra elég mintát kaptam belőle, az alapján szól a véleményem. Nekem elég száraz hajam van, szóval tudtam, hogy nem fog frizz mentesíteni és nem fog annyira nagyon ápolni, ez be is igazolódott. Fényes, puhácska lett a hajam, de lehetne egy picit jobb. A Maleic Acid lenne itt elvileg ami az ígért hatást hozza, de értelemszerűen 1 használatból adódóan nem tudom mennyire tesz csodát erősítés terén. Viszont nagy előnye, hogy egyáltalán nem nehezítette el a hajam, van bőven volumene. Én ezt olyan hajon tudom jobban elképzelni, ami nem túl száraz. Az illata szerintem jó, ahogy a samponjáé is. :) Sokan írják, hogy lecsusszan a hajról. Nekem nem volt ilyen gondom, törölközőszáraz hajra kentem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 9.

Andrea9191

2022. február 10.

Mikor a fodrász szőkítette a hajamat, akkor beszélgettünk hogy esetleg egy maszkot és olajat be kellene iktatni a hajmosás után, hogy nehogy töredezzen a vége. Ajánlott egy pár fajtát, de végül ezt választottam és én nagyon szeretem használni, tényleg látványosan puhábbak és szebbek a hajvégeim amikor használom. A maszk mellé továbbá még a márka blond haj olaját is szoktam használni, úgyhogy valószínűleg az is hozzá tesz az ápoláshoz, nem csak ez a maszk.
Általában megmosom a hajam a sima jól bevált drogériás samponommal (a fejbőröm nagyon macerás tud lenni és nem sok mindent szeret, úgyhogy gondoltam azt inkább nem cserélem le), majd törölköző száraz hajra viszem fel a maszkot és így kifésülöm hogy biztosan mindenhova jusson, egy olyan 5-10 percre hagyom rajta, attól függően, hogy épp mit csinálok közben és amikor kimosom a maszkot utánna is nagyon könnyen fésülhető és érezhetően puhább a hajam, mint amikor lusta vagyok használni.
Azt is hozzá tenném még, hogy ezzel a termékkel jöttem haza a fodrásztól és onnantól kezdve egy-két alkalmat kivéve ugyan, de minden hajmosásnál használtam, úgyhogy a hajvégeim eleve nem voltak rossz állapotban, szóval ez valószínűleg inkább egy fajta megelőzés és szinten tartás, ici-pici javítás. Amikor nem használtam, látszott hogy valóban rosszabbul festett a hajam, de nem volt semmi extrém csak itt-ott egy két töredezett és szárazabb rész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 10.

Klb

2021. december 7.

A fodrasz teljesen tonkretette az egyebkent szep egeszseges hajam, es az egesz szinte a tetejeig feltort. Mindent kiprobaltam mar… Utolso remenyeimet ehhez a termekhez fuztem. Korulbelul ket honapja hasznalom a samponjaval egyutt. Az igaz, hogy a sajat hajam(ami le van nove) puhabb lett tole, de a sulyosan roncsolt hajamon semmit se segitett, annak ellenere, hogy a termek ezt “igerte”. Igy tehat egy csillagot adok a termeknek azert, mert az illata vegulis jo, es egyet azert, mert a sajat hajamat puhitja, viszont teljesen penzkidobasnak erzem az egeszet, hiszen pontosan csak annyit tud, amennyit mindegyik, ennel a termeknel sokkal olcsobb kategorias pakolasok is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 7.

gumibogyo11

2021. november 18.

Második tégelyt használom belőle, az elsőt még tavaly ilyenkor a samponjával használtam. A sampont le is cseréltem elég hamar a discipline-re mert nekem nagyon szárította / keményítette a hajam, de ő még rendben volt. Nyáron is oké volt, nyaraláskor, nap, tenger után. Most viszont már 1 - másfél nappal korábban zsírosodik a hajam és nem nagyon tudom másra fogni mint rá, úgyis hogy a hajvégekre célzom csak. Kérdezte is a fodrász még szeptemberben, hogy hú, nem túl nehéz ő a hajamnak?! Inkább visszatérek a discipline pakolásához / balzsamjához, az nekem jobban simít és kordában tartja a szöszös hajamat. Azért 4 csillag, mert amugy teszi a dolgát, és tényleg nagyon szép egészséges a hajam, szőkített, vékonyszálú de egyáltalán nem töredezik és szépen egyben marad a vége.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 18.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Isopropyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Amodimethicone
Tisztítószerek: Behentrimonium Methosulfate, Trideceth-6, Hydroxypropyl Guar, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Limonene, Benzyl Cinnamate, Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Cetrimonium Chloride

Sárgás, viaszszerű anyag, mely docosyltrimethylammonium chloride vagy BTAC-228 néven is ismert. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk vele, ahol elektromos töltődést megakadályozó anyagként, hajkondícionálóként és tartósítószerként funkcionál. 0.1%-nál kisebb mennyiségben használt. Nagyobb koncentrációban erősen irritáló lehet és allergiás bőrreakciót válthat ki.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.