Kérastase

Ár:   10 800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: herakut, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 20.

Ár:   10 800 Ft
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

A Masque Extentioniste hajnövesztő pakolás egy mélyreható hajpakolás, amely rendkívül ellenállóvá teszi a hajszálakat, és elősegíti a haj egészséges növekedését. Amellett, hogy serkenti a hajhagymákat, még a hajvégek megfelelő ápolásáról is gondoskodik.

SpaceLady

2019. október 20.

A legjobb pakolás, amit eddig használtam. Az állaga sűrű, így nem csúszik le a hajamról. Az illata finom, hosszú ideig érződik a hajamon, pedig max. 3-4 percig hagyom rajta. A hajvégeimmel pedig csodát tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

ginaaa91

2019. október 9.

Imádom! Annyira fényes, puha és jó illatú lesz a hajam tőle. :) Az árát én is sokallottam érte, de miután szőke balayage-ból újra sötétebb barnára festettem a hajam, szerettem volna rendbehozni a letört, sprőd, szőkére szívatott hajvégeimet. Hozzáteszem, hogy folyamatosan vágatok a hajam végéből, de ez a pakolás csodát művel a hajjal. Nem bírom megállni, hogy minden hajmosás után ne tegyek fel belőle.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

kgk

2019. szeptember 6.

Ez a hajpakolas minden tulzas nelkul csodakat muvel a hajjal. Lagy, puha, selymes a vegeredmeny. Sok pakolast kiprobaltam mar, de eddig magasan mindent visz ez a termek.
(No persze fontos, hogy a szep haj titka nem csak a pakolasokban rejlik, egeszseges,vitamindus taplalkozas nelkul mit sem er az egesz ;) )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

tia094

2019. augusztus 10.

Nehezen vettem rá magam, mert az ára elég húzós, de a drogériás hajpakolások már nem igazán ápoltak a derékig érő, vékonyszálú hajam, így nagy nehezen de rá beszéltem magam és nem bántam meg! Össze se lehet hasonlítani más hajmaszkokkal, ez egy csoda, gyönyörű, puha ápolt fényes hajat eredményez napokig! Én is törölköző szaraz hajon használom, rajt hagyom egy fél órát és az eredmény magáért beszél. Nagyon kevés kell belőle, tényleg és nem zsirosit bár én csak a hajam alsó felére használom.Mindenkinek bátran ajánlom! Megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 10.

viszvirag1

2019. július 17.

A fodrászom ajánlására úgy használom, hogy legalább félórát hagyom rajta törölköző száraz hajon.( Mivel drága mulatság, így csak akkor használd amikor van időd hagyni állni a hajadon. )
Viszont amikor először használtam másnap többen megkérdezték, hogy fodrásznál voltam e ? :D Olyan szépséges puhává teszi alapból elég sok szívatást megélt száraz hajamat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 17.

DrAgika

2019. május 20.

Nagyon-nagyon szeretem! Szerintem az eddig legjobb, amit kipróbáltam. Kb 3 hónapja használom, tehát friss élményeim vannak az előző pakolásaimról. Teljesen más utána a hajam. Ápolt, erős, puha, jó illatú. A fodrászom ajánlotta, ő is ezt használja és gyönyörű a haja. Én is csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Josie

2019. április 20.

Ahogy Nora85 is írja, tényleg ápolja vagy egybetartja a hajvégeket. Nekem sem olaj, sem más egyéb ápolás nem kellett már! Nagyon jó maszk és sokáig kitart a borsos ára ellenére! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

Nora85

2019. március 26.

Nagyon imádom ezt a pakolást!!! Terhesség alatt teljesen szétszáradt a hajam, nagyon el voltak töredezve a végei, ezért rendeltem ezt is, tejet is és L'oreal Professional sampont és balzsamot. Egy másik oldalon nagyon jókat írtak erről a pakolásról, volt, aki azt merte írni, hogy őt a hajvágástól mentette meg. Ezt persze igencsak kétkedve fogadtam, hisz a széttört hajszálakat nem lehet összeragasztani. ;) Hogy valójában mit csinál ez a pakolás, én nem tudom... De az én hajammal (is) csodát tett!! És valóban nem volt annyi töredezett hajvégem, mint a használata előtt, amit tényleg nem értek. Úgyhogy bizony eltelt 3/4 év, mire elmentem fodrászhoz és még meg is kaptam, hogy milyen szép a hajam. (Pedig 1 évvel korábban vágta utoljára.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

mirtillmajoros

2019. február 3.

Nagyon szépen hidratalja és ápolja a hajam. Emellett pedig tényleg gyorsabban no tőle, látványos a változás. Hasznalom heti 2-3 alkalommal és egyszer csak arra lettem figyelmes 1-1.5 hónap után, hogy hoppá alakul a frizura!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

flora880912

2019. január 14.

Puha tőle hajam és könnyebben kezelhető mint eddig, samponnal szérummal használom mert szét van szőkitve. Nem tartom csodaszernek de nyilván jobban ápol mint egy drogériás maszk. Hajmosás előtte szoktam feltenni pár órára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Amodimethicone
Tisztítószerek: Behentrimonium Methosulfate, Trideceth-6, Hydroxypropyl Guar, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Limonene, Benzyl Cinnamate, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Cetrimonium Chloride

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.