Kérastase

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LVL, Módosítva: 2013. május 16.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Kérastase Resistance öblítés nélküli kondicionáló finom és lesimuló hajra.

Monicapandaa

2019. május 30.

Megvettem..de minek? Nagyon elneheziti a zsíros hajam szóval a volumen hatás nekem nem jön át, talán annak jó lehet akinek száraz vagy normál haja van. Illata nekem semleges.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Boriskajuliska

2018. augusztus 28.

Ez a második hasztalan termék a márkától amit vettem. Illata jó, használat már kevésbé, hatása semmi viszont utáltam a hajam tapintását.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Lilien3

2018. január 11.

Tényleg drága de hatástalan viszont az illata az nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

Tényleg drága de hatástalan viszont az illata az nagyon finom.

dameliepoulain

2016. július 20.

Nagyon drágán vettem de bár ne tettem volna.Gyorsan zsírosodó hajra nem szabad használni mert másnap reggelre már bezsírosodik tőle:)Volume növelő hatását sem nagyon észleltem.Viszont száraz hajra lehet,hogy megfelelő,talán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.