Best of Beauty 2019

Kérastase

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2012. február 7.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Páratlan ragyogás és csillogás a napfénynek kitett haj számára.

Könnyű olaj pumpás kiszerelésben minden hajtípushoz. UVA és UVB szűrőt és csillogó arany mikro-részecskéket tartalmaz. Egy csodás új fényvédő termék az intenzív védelemért és gyönyörű csillogásért.

Szirisz

2014. április 7.

Elfogyott nagy kínnal egy flakonnyi.A copfomat fújogattam vele csak,de olajos tincsekbe rendezte a hajam.Hajmosások előtt használtam "pakolásként."

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

knifeofdreams

2012. január 31.

A fényvédő hatásáról csak annyit tudok mondani, hogy a használata mellett nem tapasztaltam komolyabb fény okozta károsodást, bár erről azért inkább hosszú távon lehetne konkrétumot mondani, és én eddig csak egy nyáron használtam. Mindennapi használatra nem ajánlom, mert elég olajos érzetűvé válik tőle a haj. Én napozás, strandolás és olyan programok alkalmával használom, amikor tudom, hogy sokat leszek kitéve erős napsugárzásnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isopropyl Palmitate, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Benzyl Alcohol, Citronellol, Hydroxycitronellal, Lyral, Eugenol, Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol