Kérastase

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: amyesther, az összetevőket feltöltötte: arola, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Hajhullás elleni energizáló hajápoló spray mindennapi használatra. EREDMÉNY: Serkentő hatásával támogatja a haj egészséges növekedését, és segít megelőzni a hajhullást. A haj a gyökerétől a hajvégig táplálva dúsabbá válik, a hajszálak megerősödnek, élettartamuk meghosszabbodik. Azonnali frissítő hatás, amely nem kelt ragadós, zsíros érzést. Könnyen használható spray kiszerelés, amely megkönnyíti az aktív összetevők eloszlását.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Juliette Cavill

2021. január 18.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, hátha valóban erősít a hajon, vagy babahajak nőnek tőle. Sajnos az égegyadta világon nulla hatása van, és ehhez pedig meglehetősen drága. Endokrinológus, gasztroenterológus, dietetikus, clean eating, táplálékkiegészítők, mozgás, hajgyógyász és professzionális termékek mellett próbálkoztam vele egyébként és nem csodát vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

Regi88

2021. január 10.

Egy hónapja használom a " párjával" jeunesse vel felváltva. Ezt a hajmosások között esténként / nem minden este/, a jeunesse t pedig hajmosáskor. Kb. 3-4 naponta mosok hajat.
A hajhullás majdnem teljesen " eltűnt", a hajam is rugalmasabb lett.
Ha ezt használom, nem " kell" emberek közé menni, mert zsírosítja a hajat, de egyenlőre / sapis időszak+ korlátozások/ nem is érdekel😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 10.

A hajhullás majdnem teljesen " eltűnt", a hajam is rugalmasabb lett.

edinaa225

2020. október 17.

Csoda! Konkrétan 1 flakon után már nincs kint a fejbőröm tele vagyok baba hajjal :) Már rendelem is a 2 flakont és jövök update.
Annyi étrendkiegészitő sampon kencék után végre úgy érzem megtaláltam amit mindig is kerestem. Mindenkinek ajánlom aki vékony és hajhullással küzd. Rengeteg külföldi oldalon is utána olvastam, mindenki csak dicséri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

zs001

2020. május 25.

Még csak pár hete használom, de egyelőre minden szempontból kiemelkedő termék. Naponta használom, ami feltűnő, hogy a többi hasonló hajnövesztő kencéhez képest ez nem tapasztja, ragasztja a hajat, nem zsírosít, és nem is lapítja le a hajam. Pár perc alatt megszárad, és nagyon szép, rendezett lesz a tőle a frizurám. Maximális pont. Én lényegesen olcsóbban vettem, mint az itt feltüntetett ár...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

Kissdorii

2020. február 24.

Majdnem minden nap használtam és kb 3 hónapig elég is volt. Nagyon sok babahajam nőtt tőle és nem vettem észre hogy jobban zsírosodott volna a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

_ca_

2013. július 2.

Igaz, gyakori hajmosásra kárhoztatja a használóját, viszont mintha tényleg segítene a haj megerősítésében és növesztésében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 2.

Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.