Kevyn Aucoin

Ár:   £35   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2016. augusztus 2.

Ár:   £35
Kiszerelés:   3,1 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Kontúr púder az arc formázásához. Visszafogott árnyékot ad az elmélyíteni kívánt területeknek.

3 árnyalatban kapható

zsonody

2020. február 11.

Csak azért nem adok rá 5 csillagot, mert az árához képest azért nem csodaszer, de tényleg nagyon jó termék. Nekem a light árnyalat van meg, ami szépen passzol a világos bőrömhöz. Ahogyan előttem leírták, vigyázni kell vele, mert tényleg nagyon pigmentált, már nagyon kis mennyiséggel gyönyörű és látványos, de természetes eredményt lehet elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Szlilla19

2018. május 26.

Fél karomat adtam egy picike szemhéjpúder méretű izéért, de mennyire jól tettem. A színe valami eszméletlen, és nagyon pigmentált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

dianae

2017. szeptember 21.

A limitált Mac Demónás sculpting púderem helyettesét keresve bukkantam rá. Light árnyalatban meg is vettem, színben passzol a hófehér arcomhoz de vigyázni kell vele mert ha túl sok kerül az arcodra úgy nézel ki mintha bevertek volna. Eléggé porzik úgyhoz jól le kell veregetni az ecsetet hogy az előbb említett dolgot elkerüljük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Szilikonok: Phenyl Trimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.