Kia-Charlotta

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hollieme, Módosítva: 2021. március 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

100% vegán, állatkísérlet-mentes és 15 káros anyag mentes, 100%-osan növényi alapú oldószeres körömlakk. Nem tartalmaz mikroműanyagból származó folyadékot (sztirol/akrilát kopolimereket). Az üveg a lehető legkevesebb hulladékanyag-termelés érdekében 5 ml-es.

26 árnyalatban kapható ősszesen az alap és a szezonális kollekciókban

Az INCi-ben az Abundance árnyalat összetevői találhatóak

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Barnás sárga.