Kia-Charlotta

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hollieme, Módosítva: 2021. március 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

100% vegán, állatkísérlet-mentes és 15 káros anyag mentes, 100%-osan növényi alapú oldószeres körömlakk. Nem tartalmaz mikroműanyagból származó folyadékot (sztirol/akrilát kopolimereket). Az üveg a lehető legkevesebb hulladékanyag-termelés érdekében 5 ml-es.

26 árnyalatban kapható ősszesen az alap és a szezonális kollekciókban

Az INCi-ben az Abundance árnyalat összetevői találhatóak

Ár: 2500 , Eladó: gyecse
Állapot: csak az ecseten néztem meg a színt, Helyszín: Budapest, fizetés: Megbeszélés alapján: személyesen Budapesten vagy postázás

Black Fairy

2021. július 21.

Három árnyalatom van, de még csak egyet próbáltam közülük, ami a Courageous, egy taupe szín. Ha valaki kedveli a természetesebb hatást, egy rétegben is nagyon szép, olyan "áttetszős", de szép fedése van. A teljes fedéshez kis körmökön két réteg is elég, viszont sajnos az ecsettel én csak csíkosan tudtam eloszlatni, így szükségem volt egy harmadik rétegre is. A száradási ideje viszonylag lassú, még körömlakkszárító cseppekkel is órákba telt, mire TELJESEN rászilárdult a körmeimre. A tartóssága viszont kitűnő. Én nem szoktam vigyázni a körmeimre...matricákat kaparászok levele, termékeket feszegetek szét (és szinte rendszeresen rácsapok ajtókat/csomagtartókat, amikor hosszabbak, de most pont rövidek voltak, mert az egyik körmöm félig leszakadt és lereszeltem a többit is). Hetente két-három alkalommal szoktam hajat mosni is, és most még egy nagy autómosás (dörzsöléssel, felni tisztítással, minden kellemességgel) beleesett a lakkozásba...Hát a fékport és az olajat nem szereti (megfogta a körmömet is), viszont egyáltalán nem viselte meg amúgy. Most a hatodik napomon járok vele, és az egyik körmömön a vége kopott le, a másikon kipattant egy darab belőle - négy nappal ezelőtt mostam az autót, előző nap a hajamat, szóval kétlem, hogy attól lett volna. Tulajdonképpen még vállalható, holnap este lakkozom csak át, de úgy gondoltam, az "első sérülésénél" írom meg a véleményemet...:)

Összességében szerintem nagyon jó minőségű lakkról van szó, nagyon szép, különleges színeket is lehet találni köztük, és szerintem teljesen megérik az árukat is - na meg nagyon szimpatikus a mentességük is. Ez az árnyalat az én ízlésemnek túl természetes mondjuk (a másik kettő a Sweater weather meg az Independent, azok sötét türkizek, szal azok közelebb állnak a stílusomhoz), de ezért nem vonok le csillagot...A csíkozásért és a száradási időért igen, de ha ráértek, szerintem nagyon megéri. :)

UPDATE
Az Independent (sötét, csillámos türkiz) is komoly tesztnek volt kitéve, három réteg kellett a nem csíkos, teljes fedéshez, viszont a tartóssága a másikárnyalathoz hasonlóan kifogásolhatatlan volt. Az eltávolítása meglepően egyszerű volt a sok csillámhoz képest, ha kijönnek az őszi/téli árnyalatokkal, biztosan fogok még vásárolni belőlük. (Az utolsó árnyalat, ami megvan a Sweather weather, azt még mindig nem próbáltam, de biztos vagyok benne, hogy nem fog csalódást okozni az sem.)
Egyébként levendula színű körömlakkot kerestem, mikor megláttam ezt az árnyalatot a honlapon és szerelem volt első látásra...nagyon örülök, hogy megvettem. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

UPDATE

Amidale

2021. május 12.

nagyon szuper lakkcsalád, jó az állaga, jól felvihető az ecsettel és tényleg meglepően tartós ha volt ideje tökéletesen megszáradni, úgyhogy én lakkozás napon mentesítem magam mindennemű házimunka alól :)
lassan egy hete lakkoztam ki egy baromi unalmas online meeting alatt, igy volt időm szép precizen dolgozni és egy darab lepattogzás sincs rajta azóta. az alap és fedőlakkját is használom. az alaplakkot kétszer viszem fel, mert mikor egyszer vittem fel akkor utána kicsit sárgásak lettek a körmeim, de azóta nem.
a szineket viszonylag jól be lehet lőni a honlap segítségével
a Confident a kedvencem eddig, nagyon szép málnás árnyalat hideg nyaraknak

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 12.

a szineket viszonylag jól be lehet lőni a honlap segítségével
a Confident a kedvencem eddig, nagyon szép málnás árnyalat hideg nyaraknak

Agiiiiiiiiiii

2021. április 30.

Abszolút csodatermék kategória! Szupertartós, gyönyörû színek, nekem megèrte az àrát. Mindent bír, mosogatàs, hajmosás, kertészkedés, takarítás. Életem elsô olyan lakkja, amit csak azèrt mostam le 5 nap utàn, hogy színt váltsak, hibátlan àllapotban volt. Alap és fedôlakkal együtt hasznàlom. A vegán és mentes jellemzôi miatt vettem meg, de nagyon meglepett a tartóssàga. Fantasztikus termék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 30.

hollieme

2021. április 12.

3 árnyalatban van meg: Hustle, Confident és Be Yourself. a Hustle színébe beleszerettem, számomra ez a tökéletes piros lakk, ami télen-nyáron is megy mindenhez. a Confident egy erősebb rózsaszín lakk, a Be Yourself pedig egy visszafogott krémszín. világos bőrhöz az első két szín nagyon passzol, a krémszínű lakkban nem vagyok biztos, hogy a színe jó választás volt, de jó a fedése és mindegyik lakk kibírt egy hetet a körmeimen átlagos mosogatás-házimunka mellett. bevallom, picit szkeptikus voltam, azt vártam, hogy gyengébben teljesítenek a lakkok, mert "mentesek", de kellemes csalódást okoztak, egyáltalán nem érezhető minőségben, hogy ez egy kemikáliáktól mentes körömlakk, lemosni is könnyű volt őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Barnás sárga.