Kiehl's

Ár:   9800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Scara, az összetevőket feltöltötte: gina82, Módosítva: 2016. május 25.

Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• Segít elfedni a bőr tökéletlenségeit, miközben folyamatosan ápolja a bőrt.
  • Könnyű fedést biztosít, mégis láthatóan korrigálja a hibákat, egyenetlenségeket.
  • Építhető.
  • C-vitaminban gazdag formula.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

DiamondStoni

2018. november 19.

Tényleg inkább egységesítő, de nyáron vagy az olyan időszakban, amikor nem problémás a bőröm, jó használni. Az illata nekem nagyon erős naptejes, azt nem szeretem benne, de minden mással elégedett vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

erika81

2017. augusztus 25.

A legvilágosabb Fair árnyalatból kaptam mintát. Az eladó jelezte, hogy inkább egységesíti a bőrt, nem igazán fed, ami sajnos így van. Az általam eddig használt BB krémekhez képest a fedése igen csak kevés még korrektorral is. Elsőre jónak tűnt a szín, de egy idő múlva besárgult rajtam. Mivel a minta (3 ml) elég sok alkalomra elég, így áttöltöttem egy kis tégelybe, így amikor itthon vagyok elhasználgatom, de megvenni nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Convallaria

2017. augusztus 9.

Közel három hónapja használom a terméket napi szinten és teljes mértékben meg vagyok elégedve a minőségével. Nekem a fair árnyalat van meg, ami a legvilágosabb, ha teszek rá egy kis púdert fixálni, akkor el tudom vele érni az alap fehér bőrszínemet. Nagyon szép a fedése, de közben olyan, mintha nem is viselnék semmi sminket, teljesen természetes hatású. Nyárra alap darab szerintem az 50 faktoros fényvédelem miatt. Nem teszek alá hidratálót, mert egyrészt felesleges, bőven elég hidratált lesz ezzel is a bőröm, másrészt akkor hamar átfényesedik. A dióbél illat elsőre valóban furcsa, de megszokható. Az állaga ideális, nem folyós, nem ragad, könnyű eloszlatni. Semmiféle irritációt nem okozott az amúgy nagyon érzékeny bőrömön. Az üzletben 9600 Ft a 30 ml-es kiszerelés, de napi használat mellett is legalább 4-5 hónapig elég ez a mennyiség.
Akit elrettent az ára, az tegyen vele egy próbát, mindhárom árnyalatból van minta, ami több napig elég, azalatt kiderül, hogy megéri megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

micirpicir

2017. április 8.

Egyenlőre tesztelés alatt áll. Szimpatikus a márkától,hogy viszonylag tisztességes méretű mintát /5ml/ lehet kapni, csak úgy kipróbálásra. Nekem a legvilágosabb van. Kicsit sűrű, de szépen felszívódik, nincs nyoma. Hőségben még nem viseltem,nem tudom,hogyan viselkedik majd. Az ára nem kevés, de ha melegben is működik, lehet beruházok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 8.

alulu

2016. július 29.

Nagyon jó a fedése, sűrű állagú. Van egy szokatlan illata, de én imádom, dióra emlékeztet kicsit. Világos a bőröm, és általában bb krémből a legtöbb árnyalat sötét nekem, de ennek tökéletes a színe. Egy dolog miatt vonok le egy csillagot: ha van apró seb, vagy szárazság az arcbőrömön, a száraz részt nem fedi el, hanem elég csúnyán kiemeli, ja és az ára elég borsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

vasilissa

2016. május 27.

szuper a fedése és az állaga, de picit fura az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

szuper a fedése és az állaga, de picit fura az illata :)

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag