Kiehl's

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanáskezelő kénnel és B3 vitaminnal, amely hatásosan tisztítja és csökkenti a pattanásokat.

AHA savat tartalmaz, amely napérzékenyíti a bőrt. Napközben fényvédő termék használata ajánlott.

balkri

2020. július 9.

Vásárlás mellé 3 ml mintát kaptam, ami mint minden kilhl’s termék nagyon gazdaságos.
Ritkán van 1-1 pattanásom, de azok gyulladtak, akkor szoktam ezt bevetni, kis fültisztító pálcikával csak a duzzanatra, és pár óra alatt szépen megnyugtatja.
Kamasz lányaim is dicsérik.
Ami viszont fontos, a hatóanyagok miatt csak fényvédő mellett használgató!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 9.

Kamasz lányaim is dicsérik.
Ami viszont fontos, a hatóanyagok miatt csak fényvédő mellett használgató!

piiipooo18

2019. május 28.

Legjobb pattanástalanító termék, amit valaha használtam. Gyönyörűen lehúzza a duzzanatot, viszont vigyázni kell Vele, mert az érzékeny bőrűeken meglátszódhat a nyoma. Ha vastagon keni fel az ember, reggelre ott marad a piros körvonala a krémnek. El lehet tüntetni, meg el is fog tűnni nem kell tőle megijedni. Másodjára vettem újra, mert sokáig elég. Kénes illata van, de meglehet szokni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

erika81

2019. január 2.

Mintát kaptam belőle, amit átraktam egy kis üvegbe, így még sokáig tudom majd használni.
Nagyon pici kell belőle a problémás területre. Gyorsan lehúzza a pattanásokat. Én estére használtam csak, de hamar megoldotta a problémát. Ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

Ginatural

2018. június 20.

Nem vagyok pattanásos típus de azért néhanapján előfordul egy egy az államon vagy az orrom alatti szájkörnyéken. Kaptam belőle mintát és hát nagyon jó kis krém ez! Hamar csökkenti a pattanás méretét és pirosságát a kisebbekkel pár óra alatt elbánik! Nagyon gondolkodom rajta, hogy beszerzek egyet attól függetlenül hogy havonta átlagban egy pattanásom van vagy egy sem, mert sos terméknek nagyon jó és sokáíg kitartana a kiszerelés. A minta 1,5 ml de már 2 hónapja megvan és ezzel nem spóroltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

mujerconfused

2017. november 26.

Mesébe illően büdös és hatékony :D a szagról gondolom a kén tehet, ha este felkenem, még reggel is érzem az arcomon. A pattanásokat gyönyörűen lehúzza, csúnyán begyulladt két oldalt az arcom, de ez a krém nagyon szépen javít a helyzeten. Kis tasakos mintát kaptam, eddig nagyon meggyőző, valószínűleg beszerzek egy rendes tubussal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

ursuska

2017. július 19.

Fantasztikus krém! Kis tasakos mintát kaptam belőle, de beleraktam egy icipici tégelybe, mert tudtam, hogy sokáig fogom tudni használni, mert csak kis területre kell alkalmazni. Nagyon gyorsan hat, kezdődő pattanásokat egy éjszaka alatt is képes visszaszorítani, nagyobbaknak lehet kell kettő is, de eddig nagyon hatásos volt mindig, amikor használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Buttercupcosplay

2017. július 10.

Kaptam belőle mintát, egész jó volt, de nem tudom, megvegyem e. Lehet, hogy rendszeresen használva tényleg csodát tenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Zsuszie84

2017. június 12.

Ez valami zseniális, évek óta a legjobb pattanáskezelő krém, amivel találkoztam. A kisebb, még kezdődő pattanásokat szinte egy éjszaka alatt visszaszorítja, a nagyobbak ellen kell neki pár nap, de láthatóan csökkenti reggelre a méretét. Kevés is elég belőle, ezért a tubus sokáig kitart. Én bele szoktam masszírozni a patiba, különben a fehér krém ott marad a bőrfelszínen. Tényleg nagyon jó, biztosan újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

Antioxidánsok: Phenylethyl Resorcinol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Sulfur, Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Niacinamide, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Egy újabb fajta pigmentfolt elleni hatóanyag. Még nincsen túl sok független kutatás a hatásáról. A Journal of Cosmetic Dermatology-ban egy 2013-as kutatást találtunk róla, amiben az összetevőt három másik hatóanyaggal kombinálva vizsgálják.A vizsgálat összességében viszonylag mérsékelt eredményeket mutatott (a 80 résztvevő 57%-a mutatott legalább mérsékelt javulást).