Kiehl's

Ár:   10 700 Ft, 15 600 Ft és 28 700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   28 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: axelakiss, Módosítva: 2019. május 17.

Ár:   10 700 Ft, 15 600 Ft és 28 700 Ft
Kiszerelés:   28 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

24 órás hidratációt, láthatóan egyenletesebb bőrtónust és ragyogóbb bőrt biztosító hidratáló krém. Csökkenti a kipirosodást.

galivali

2019. október 17.

Kombinált, érzékeny bőrömre nagyon jó krém. Kicsi, borsónyi mennyiség kell belőle alkalmanként. Jól hidratáló, puha, egyenletes bőrképet ad. Gyulladáscsökkentő hatású, a pattanások gyorsan eltűntek a használata mellett. Reggel este használtam, a márka más termékeivel együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

szancs92

2019. július 8.

Először kismintát próbáltam a termékből, ami körülbelül két hétig elég volt, pedig minden reggel használom. Reggelente alapozás előtt használom és nagyon kevés is elég belőle. Kellemes, selymes érzetet hagy maga után, gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzetet (nagyon kis mennyiségben érdemes felkenni). Elég száraz a bőröm, de ez a krém épp elég hidratálást nyújt neki. Most bontottam ki a teljes kiszerelést, ami valószínűleg egy évre elég lesz. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

pont

2019. május 17.

a tonikját nagyon szeretem, ebből csak mintám volt, kb 2 hétre elegendő. reggelente használtam, valahogy úgy éreztem, hogy ez nekem inkább reggeli krém, mert kicsit olyan az állaga, mintha primer lenne, jó sminkelni rá. alapvetően nem rossz termék, irritációt nem okozott, állagra tényleg könnyű, vizes, géles hatású, nincs nehéz érzete, de ennek ellenére elég jól hidratál. igazából nekem egyetlen problémám volt vele, hogy a zsírosodásra hajlamos bőröm nap közepe-vége felé már átfénylett vele (jó alapozó és púder ellenére is), pedig most még nincs az a brutális 30 fokos nyári meleg. nem volt annyira vészes, de gondolom, nyáron ez csak rosszabb lenne. kicsit sajnálom, normál-nem ennyire zsírosodó bőrre biztos jó lehet, mert egyébként tetszett. nekem így nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Ethylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

gólyaorrok nemzetségébe tartozó, Geranium Maculatum nevű növény leveleiből és szárából kivont illóolaj. Maszkoló, tonizáló anyagként használják a kozmetikumokban.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.