Kiehl's

Ár:   9950 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makranc, Módosítva: 2016. december 20.

Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Pillekönnyű, esszenciális olajokkal gazdagított arctisztító-sminklemosó, ami a legmakacsabb szennyeződéseket, sminkmaradványokat is eltávolítja. Puhává, tisztává, kiegyensúlyozottá varázsolja a bőrt és felkészíti az éjszakai regenerálódásra.

2000.-Kiehl's Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil 15ml
Ár: 2000.- , Eladó: cincur
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten átvehető vagy posta/foxpost/packeta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

jubileum

2022. október 20.

Hát, nem rossz, nagyon sűrű állaga van más olajosokhoz képest amit próbáltam, inkább hinném arcolajnak mint lemosónak. A Clinique take the day off-ját egyértelműen nem körözi le, de olajos lemosóhoz híven nem hagy maga után szétszáradt húzódó sivatagot. Nekem nem tisztított azért tökéletesen, emögé még kellhet azért egy második lemosási fázis szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 20.

enikO77

2022. augusztus 25.

Ez egy nagyon jó olajos lemosó. Egyetlen hátránya van, és az az ára (na meg az, hogy nem literes a kiszerelés:)). Közepesen sűrű, olajos folyadék, ami vízzel érintkezve tejjé alakul. A szempillaspirált maradéktalanul leszedi és a fényvédőt is. Az illatával nincs bajom, mert a levendula gyerekkorom kedvenc illata, és ebben a termékben sem szúrósan érvényesül, hanem mondhatni, hogy olyan lazán. Szépen lejön még a tiszta vízzel is, de biztos ami tuti, kell második lemosó utána, természetesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 25.

Viki_v

2021. augusztus 2.

Nekem nagyon tetszett ez a sminklemosó. Teljesen eltávolította a sminket az arcomról és miután lemostam vízzel nem hagyott semmilyen réteget az arcomon. Nekem zsíros/ kombinált bőröm van, de mégis nagyon tetszett. Igaz mivel folyékony ezért szerintem eléggé haamr elhasználódik. Nekem travel verzióban volt meg, de egy teljes méretű terméket is szeretnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

balkri

2020. november 15.

Jelenleg csak szempillaspirált használok, azt szépen leszedi, igaz micellás vízzel utána még marad egy kicsi. Szeretem az illatát és valóban puhává varázsolja az arcbőrt, de annyira nem győzött meg, hogy biztosra írjam, hogy újra venném, így most adok neki 3 csillagot és max. feljavítom. (az ára miatt vonok le -1 csillagot, mert hasonló termékek fél árban tucatjával vannak).

2020.08.02. 1 üveg nekem májustól július utolsó napjáig volt elegendő, így ár érték arányban nekem nem éri meg, nem fogom újravenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 15.

tillisilli

2019. december 4.

Eredetileg anyukámnak vettem Karácsonyra, de allergiás lett rá (mint kb mindenre) ezért lepasszolta nekem a terméket. Én főként az alapozó v BB krém és napi szutyok leszedésére használom, a szememre egy rendes kétfázusú olajos szemfestéklemosót használok.

Oké volt ez a cucc, valóban tejjé alakul és lehet vele babrálni és masszírozni, csak erre általában nincs időm. Ezért csak rákenem, meleg vízzel eloszlatom, utána lemosom a szemsminkem, és az egész retket meg olajat leszedem egy forró vízben megmártott kicsavart sminklemosó kendővel. Ha zsírosnak érzem utána a bőröm, akkor még átmegyek v egy habzó micellás géllel, v csak egy rózsavizes vattakoronggal áttörlöm.

Nem fogom újravenni, túl drága, ellenben nem nélkülözhetetlen. Legnagyobb pozitívuma az isteni levendulás illata!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 4.

pannamilla

2019. október 24.

A szemsminken még nem vetettem be, de alap leszedésére tökéletes.
Ezt a formuált - olaj majd hab - én annyira nem kedvelem, de Foreoval használva is nagyon hatásos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

A szemsminken még nem vetettem be, de alap leszedésére tökéletes.

Erika1986

2019. szeptember 13.

Kimeletesen tisztit, puha s tiszta bort hagy maga utan, szerettem hasznalni. Szaraz borre parcseppel atmasszirozni az arcot, s langyos vizzel lemosni nekem igy jott be. Szemfesteket viszont nem szedi le, illetve szemkornyeken hasznalva nalam irritaciot okozott, bar nem is tudom szemkornyekre ajanljak e. Arctisztítónak tokeletes. Szemfestekre micellas vizet hasznalok vattapamaccsal, majd ezutan jon az olajos lemosas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Blenheim

2019. szeptember 6.

2 kis kiszerelést is elhasználtam, imádtam! Az éjszakai olajjal együtt. Vízzel könnyen lejön, nem irritált. Még hidratalta is a bőröm. De sajnos a jo par illoolaj miatt, ami a termekben van, nem tudom hogy valaha be fogom-e újra szerezni :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Milendoria

2019. szeptember 2.

olajos lemosók közül nekem ez a no.1, nagyon hatékonyan tisztít, vízzel könnyen eltávolítható, nem hagy olajos érzetet és mindent lepucol. imádom, csak azt sajnálom hogy húzós áron van, de tény hogy rengeteg ideig elég. szeretném újravenni hamarost :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

toth11fanni

2019. április 5.

Imádom!
Az első véleményem nem volt a legjobb, de mikor az üzletben jártam felvilágosítottak a helyes használatáról.
Vattakorongra nyomok 2-3 pumpával, és szárazon áttörlöm vele az arcom, majd bevizezem a vattakorongot(ilyenkor tejes állaga lesz az olajnak) és leszedi a legmakacsabb sminket is.
AZÓTA A KEDVENCEM! Csoda az arcomnak, nem húzódik/feszül, nagyon puha lesz tőle :)
Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Imádom!
Csak ajánlani tudom!

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil

Squalane eo 1 0

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

gólyaorrok nemzetségébe tartozó, Geranium Maculatum nevű növény leveleiből és szárából kivont illóolaj. Maszkoló, tonizáló anyagként használják a kozmetikumokban.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.