Kiehl's

Ár:   9950 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makranc, Módosítva: 2016. december 20.

Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Pillekönnyű, esszenciális olajokkal gazdagított arctisztító-sminklemosó, ami a legmakacsabb szennyeződéseket, sminkmaradványokat is eltávolítja. Puhává, tisztává, kiegyensúlyozottá varázsolja a bőrt és felkészíti az éjszakai regenerálódásra.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nikolaj

2024. május 9.

Érzékeny, rozaceás bőröm van, de az ebben található illatanyagok nem irritálnak. Lehet azért, mert ez egy olajos lemosó, amit követ ugye a vízbázisú és így nem sokáig van kontaktban a bőrömmel. Az utazásaink során ezt a terméket viszem magammal, hiszen a kiehl'sben az üres tégelyekért cserébe választhatunk utazó méretű termékeket és ennek a kis 40 ml-s verziója pont megfelelő. Nagyon kevés elég belőle, hogy maradéktalanul eltávolítsa a sminket és a fényvédőt. Teljes áron nem venném meg, de amúgy egy nagyon jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 9.

Purnima

2023. április 18.

Maradéktalanuk levisz mindent(teszteltem vattás lemosással is utána), finom, gyógynövényes illata van és szépen hidratál. Teszi, amit ígér, igaz, nem olcsón. De ilyen-olyan kupon/kedvezményes napokon 20-30%-kal olcsóbban rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 18.

jubileum

2022. október 20.

Hát, nem rossz, nagyon sűrű állaga van más olajosokhoz képest amit próbáltam, inkább hinném arcolajnak mint lemosónak. A Clinique take the day off-ját egyértelműen nem körözi le, de olajos lemosóhoz híven nem hagy maga után szétszáradt húzódó sivatagot. Nekem nem tisztított azért tökéletesen, emögé még kellhet azért egy második lemosási fázis szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 20.

enikO77

2022. augusztus 25.

Ez egy nagyon jó olajos lemosó. Egyetlen hátránya van, és az az ára (na meg az, hogy nem literes a kiszerelés:)). Közepesen sűrű, olajos folyadék, ami vízzel érintkezve tejjé alakul. A szempillaspirált maradéktalanul leszedi és a fényvédőt is. Az illatával nincs bajom, mert a levendula gyerekkorom kedvenc illata, és ebben a termékben sem szúrósan érvényesül, hanem mondhatni, hogy olyan lazán. Szépen lejön még a tiszta vízzel is, de biztos ami tuti, kell második lemosó utána, természetesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 25.

Viki_v

2021. augusztus 2.

Nekem nagyon tetszett ez a sminklemosó. Teljesen eltávolította a sminket az arcomról és miután lemostam vízzel nem hagyott semmilyen réteget az arcomon. Nekem zsíros/ kombinált bőröm van, de mégis nagyon tetszett. Igaz mivel folyékony ezért szerintem eléggé haamr elhasználódik. Nekem travel verzióban volt meg, de egy teljes méretű terméket is szeretnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

balkri

2020. november 15.

Jelenleg csak szempillaspirált használok, azt szépen leszedi, igaz micellás vízzel utána még marad egy kicsi. Szeretem az illatát és valóban puhává varázsolja az arcbőrt, de annyira nem győzött meg, hogy biztosra írjam, hogy újra venném, így most adok neki 3 csillagot és max. feljavítom. (az ára miatt vonok le -1 csillagot, mert hasonló termékek fél árban tucatjával vannak).

2020.08.02. 1 üveg nekem májustól július utolsó napjáig volt elegendő, így ár érték arányban nekem nem éri meg, nem fogom újravenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 15.

tillisilli

2019. december 4.

Eredetileg anyukámnak vettem Karácsonyra, de allergiás lett rá (mint kb mindenre) ezért lepasszolta nekem a terméket. Én főként az alapozó v BB krém és napi szutyok leszedésére használom, a szememre egy rendes kétfázusú olajos szemfestéklemosót használok.

Oké volt ez a cucc, valóban tejjé alakul és lehet vele babrálni és masszírozni, csak erre általában nincs időm. Ezért csak rákenem, meleg vízzel eloszlatom, utána lemosom a szemsminkem, és az egész retket meg olajat leszedem egy forró vízben megmártott kicsavart sminklemosó kendővel. Ha zsírosnak érzem utána a bőröm, akkor még átmegyek v egy habzó micellás géllel, v csak egy rózsavizes vattakoronggal áttörlöm.

Nem fogom újravenni, túl drága, ellenben nem nélkülözhetetlen. Legnagyobb pozitívuma az isteni levendulás illata!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 4.

pannamilla

2019. október 24.

A szemsminken még nem vetettem be, de alap leszedésére tökéletes.
Ezt a formuált - olaj majd hab - én annyira nem kedvelem, de Foreoval használva is nagyon hatásos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

A szemsminken még nem vetettem be, de alap leszedésére tökéletes.

Erika1986

2019. szeptember 13.

Kimeletesen tisztit, puha s tiszta bort hagy maga utan, szerettem hasznalni. Szaraz borre parcseppel atmasszirozni az arcot, s langyos vizzel lemosni nekem igy jott be. Szemfesteket viszont nem szedi le, illetve szemkornyeken hasznalva nalam irritaciot okozott, bar nem is tudom szemkornyekre ajanljak e. Arctisztítónak tokeletes. Szemfestekre micellas vizet hasznalok vattapamaccsal, majd ezutan jon az olajos lemosas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Blenheim

2019. szeptember 6.

2 kis kiszerelést is elhasználtam, imádtam! Az éjszakai olajjal együtt. Vízzel könnyen lejön, nem irritált. Még hidratalta is a bőröm. De sajnos a jo par illoolaj miatt, ami a termekben van, nem tudom hogy valaha be fogom-e újra szerezni :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Bőrpuhító (emolliens), bőrjavító (skin conditioning) és oldószer. Száraz érzetet hagy maga után.

gólyaorrok nemzetségébe tartozó, Geranium Maculatum nevű növény leveleiből és szárából kivont illóolaj. Maszkoló, tonizáló anyagként használják a kozmetikumokban.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Diglicerid, melyet zsírsavakból és glicerinből állítanak elő. A kozmetikumokban bőrjavító (skin conditioning), bőrpuhító (emolliens) és emulgeálószerként (segíti a vizes és olajos fázisok összekeverését) használatos.