Kiehl's

Ár:   9950 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makranc, Módosítva: 2016. december 20.

Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Pillekönnyű, esszenciális olajokkal gazdagított arctisztító-sminklemosó, ami a legmakacsabb szennyeződéseket, sminkmaradványokat is eltávolítja. Puhává, tisztává, kiegyensúlyozottá varázsolja a bőrt és felkészíti az éjszakai regenerálódásra.

tillisilli

2019. december 4.

Eredetileg anyukámnak vettem Karácsonyra, de allergiás lett rá (mint kb mindenre) ezért lepasszolta nekem a terméket. Én főként az alapozó v BB krém és napi szutyok leszedésére használom, a szememre egy rendes kétfázusú olajos szemfestéklemosót használok.

Oké volt ez a cucc, valóban tejjé alakul és lehet vele babrálni és masszírozni, csak erre általában nincs időm. Ezért csak rákenem, meleg vízzel eloszlatom, utána lemosom a szemsminkem, és az egész retket meg olajat leszedem egy forró vízben megmártott kicsavart sminklemosó kendővel. Ha zsírosnak érzem utána a bőröm, akkor még átmegyek v egy habzó micellás géllel, v csak egy rózsavizes vattakoronggal áttörlöm.

Nem fogom újravenni, túl drága, ellenben nem nélkülözhetetlen. Legnagyobb pozitívuma az isteni levendulás illata!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 4.

pannamilla

2019. október 24.

A szemsminken még nem vetettem be, de alap leszedésére tökéletes.
Ezt a formuált - olaj majd hab - én annyira nem kedvelem, de Foreoval használva is nagyon hatásos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

A szemsminken még nem vetettem be, de alap leszedésére tökéletes.

Erika1986

2019. szeptember 13.

Kimeletesen tisztit, puha s tiszta bort hagy maga utan, szerettem hasznalni. Szaraz borre parcseppel atmasszirozni az arcot, s langyos vizzel lemosni nekem igy jott be. Szemfesteket viszont nem szedi le, illetve szemkornyeken hasznalva nalam irritaciot okozott, bar nem is tudom szemkornyekre ajanljak e. Arctisztítónak tokeletes. Szemfestekre micellas vizet hasznalok vattapamaccsal, majd ezutan jon az olajos lemosas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Blenheim

2019. szeptember 6.

2 kis kiszerelést is elhasználtam, imádtam! Az éjszakai olajjal együtt. Vízzel könnyen lejön, nem irritált. Még hidratalta is a bőröm. De sajnos a jo par illoolaj miatt, ami a termekben van, nem tudom hogy valaha be fogom-e újra szerezni :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Milendoria

2019. szeptember 2.

olajos lemosók közül nekem ez a no.1, nagyon hatékonyan tisztít, vízzel könnyen eltávolítható, nem hagy olajos érzetet és mindent lepucol. imádom, csak azt sajnálom hogy húzós áron van, de tény hogy rengeteg ideig elég. szeretném újravenni hamarost :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

toth11fanni

2019. április 5.

Imádom!
Az első véleményem nem volt a legjobb, de mikor az üzletben jártam felvilágosítottak a helyes használatáról.
Vattakorongra nyomok 2-3 pumpával, és szárazon áttörlöm vele az arcom, majd bevizezem a vattakorongot(ilyenkor tejes állaga lesz az olajnak) és leszedi a legmakacsabb sminket is.
AZÓTA A KEDVENCEM! Csoda az arcomnak, nem húzódik/feszül, nagyon puha lesz tőle :)
Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

Imádom!
Csak ajánlani tudom!

Makk Zsuzsó

2019. január 12.

Nem vagyok egy nagy olajoslemosó-párti, de volt egy mintám belőle, amit utazáskor használtam el. Nem szárította a bőrt, ami télen különösen fontos. Nagyon gyengéden leoldotta az alapozót, de nem 100%-osan, a micellás vizes vattának még volt mit leszednie. Ennek ellenére ezt a terméket jobbnak találom, mint pl. a TBS kamillás lemosóbalzsamját. Kétlépéses arclemosás első lépésének nem rossz. Mindenesetre ennyi pénzt nem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

themrsnero

2018. december 20.

Először kicsit érdekesnek találtam ezt a lemosót, mivel előtte csak habzó arctisztítókat próbáltam. Összességében nincs vele baj, én szeretem az illatát és nem húzódik tőle a bőröm, finom puha érzetet hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

Timitami

2018. február 14.

Csodálatosan megtisztítja a bőrt, ami mosakodás után rendkívül puha, sima lesz. És nem kell belőle sok. A tenyérbe kell cseppegtetni egy keveset, azt felvinni arcra, homlokra, szemre, picit dörzsögetni és végül vízzel megmosni, lemosni. Az előttem szólónak igaza van, soha nem érzett puhaságot hagy maga után, No meg persze tiszta is a bőr tőle. Nem vizes, inkább olajos állagú, különösebb illata nincs, pedig levendulaolaj is van benne, azt gondoltam, azt érezni fogom, egy picit talán érezni is. Sebaj. Használata után feltettem a szérumom, ami csodálatosan beszívódott. Kifejezetten borsos ára ellenére csak ajánlani tudom. Abszolút újravevős, annyira jó ezzel az arcot megtisztíani. 2017. március 3.

Update: a kis kiszerelés, vagyis a minta fél évig kitartott mindenapos használat során. Aztán valahogy sokalltam az árát és nem vettem meg a teljes kiszerelést, de csak akkor vettem észre, hogy hiányzik a bőrömnek, amikor az októberben szülinapi ajándékba megkaptam és újra elkezdtem használni. Továbbra is az a véleményem, hogy csodaszer, esténként szinte várom, hogy ezzel átmossam az arcom. Ezután teszek fel szérumot és hidratálót, amelyek egészen másképp szívódanak be, mint amikor ezt a lemosót nem használtam. Mindenesetre reggelente szeretek a tükörbe nézni. Amúgy írtó lassan fogy, nagyon jó az adagolója, egy pumpálással pont az elegendő mennyiség jön ki a flakonból, egy csepp sem vész kárba. Sajnálom, hogy amikor a kis kiszerelés elfogyott, nem ruháztam be rá azonnal, mert azt kell mondanom, hogy nagyon megéri az árát. Ha a kicsi kitartott fél évig, ez jó egy évig elég lesz - 10.000 ft, igen egy lemosóért borsosnak tűnik, de ez minden eddig említett pozítvum mellett valóban hatásos, pont, mint a leírása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 14.

snowy

2017. november 15.

Bár hajlamos a bőröm a kipattogásra, olajos lemosót kerestem, mert az EL Double Wear egyszerűen semmivel nem robbantható le. Erre esett a választásom, mert több véleményben olvastam, hogy problémás bőrűeknek is bevált, de sajnos nekem nem igazán működött. Kellemetlen az illata, nem mossa le rendesen a sminket (bár lehet, hogy csak az EL alapozó fogott ki rajta) és utána mindig használnom kell egy habzó arctisztítót is, hogy eltüntessem az olajos érzetet a bőrömről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil

Squalane eo 1 0

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

gólyaorrok nemzetségébe tartozó, Geranium Maculatum nevű növény leveleiből és szárából kivont illóolaj. Maszkoló, tonizáló anyagként használják a kozmetikumokban.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.