Kiehl's

Ár:   14 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rose23, Módosítva: 2019. május 12.

Ár:   14 900 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések

• regenerája, javítja, simítja a bőrt
  • segíti a bőr természetes éjszakai önjavító folyamatait
  • 99,8%-ban természetes eredetű összetevőkből készül

Leander

2021. február 17.

Jó kis arcolaj, tényleg segít simítani, javítani a bőr állapotát. Ha nem ismernék mást, tuti újravenném, mert tényleg szerette a bőröm és éreztem a hatását. Sajnos azonban hatása tekintetében elmarad Adrienne Feller Salvia arcolajától így mivel az ára sem kedvezőbb - sőt, ihangyányit talán drágább - így inkább maradok a magyar terméknél. De azért ha esetleg azt valamiért kivezetik, akkor még nem kizárt, hogy találkozunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 17.

Missglamorazzi

2021. január 10.

Imádom! Önmagában is és hidratálóhoz keverve is éjszakára használom, reggelre pihe puha és egyenletes lesz a bőröm. Nagyon régóta hallottam a termékről YouTube videokban, sok esetben az olyanok túl hype-olt termékek, de ez tényleg egy nagyon jó arcápoló. Kombinált bőrűek sem ijedjenek meg, nem zsírosítja a bőrt, sőt inkább segít helyrehozni :)
Update: Még mindig imádom, épp kifogyott, és alig várom , hogy legyen utánpótlás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

bernadettu

2020. december 1.

Egy mintát kaptam belőle, kipróbáltam arcra de az ég világon semmi változást nem láttam, legalább irritációt nem tapasztaltam.
Nagyon gyorsan beszívódik, így végül nálam körömápoló olaj vált belőle, de ahhoz túl drága lenne teljes kiszerelésben megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

blue16

2020. november 10.

Kellemes kis hidratáló olaj, de semmi olyan hatóanyag , összetevő nincsen benne amitől megérné az árát.Kb egyenlő a hatása egy the ordinarys olajjal.Egy 50milissel használtam el belőle,nagyon sokáig elég volt 1-1,5 évig ami nem teljesen jó mert Nemhiszem hogy felbontás után ennyi ideig megőrizné a kezdeti minőséget. Újravenni biztosan nem fogom,de szeretettel gondolok rá vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 10.

tszentiv

2020. november 9.

Két uveggel elhasznàltam mert kaptam. Nem nagyon értem a hype-ot. Az érzékeny borom jol toleràlta, viszont nem éreztem semmi hidratàlo hatàsàt, sot inkàbb ugy éreztem, hogy szàritja a boromet. Ar-érték arànyban nagyon rossz vàlasztàs. Sokkal jobb arcolajak vannak a piacon sokkal kesevebbért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

oandi55

2020. október 1.

Túl sok irritáló illóolaj egy dobozba összezárva. Nekem zsírosította az amúgy is zsíros bőrömet. Semmi különbséget nem éreztem, csak érzékenyebb volt utána a bőröm. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 1.

Drzsu

2020. szeptember 15.

Szerettem, ezért 4 csillag, de nem csodaszer és valószínű vannak hasonló tudású olajok ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

ZamboAnna91

2020. augusztus 12.

Ez a kedvenc Kiehl's termékem, mert tényleg szuper hatása van reggelre! Legtöbbször az Ordinary hiluronsavas szérumja felé teszem esténként, és arckrémet már nem is kell használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

pont

2020. május 25.

első ilyen olajos jellegű termékem volt és ahhoz képest pozitív csalódás, hogy kicsit tartottam tőle. szerencsére nem okozott pattanásokat és nem zsírosított, de a nagy csoda meg 'éjszakai feltöltődés' is elmaradt. viszonylag jól beszívódik és kellemes használni, sokáig kitart, de már nem venném újra ennyi pénzért. igazából olcsóbban is lehet jobb vagy ugyanilyen szintű termékeket találni ebben a kategóriában, de ha ajándékba kapnám pl. szívesen elhasználnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

CeCeDrake

2020. május 25.

Update: újravettem, elhasználtam 2x30ml-t, de nem lett a kedvencem. Jó, jó, de nem az igazi. 4*

Elfogyott az évek óta nagy kedvenc night repair szérumom és kerestem egy alternatívát és egyébként is kíváncsi voltam a termékre, vásároltam 30 ml-t.
Kellemes az illata, az állaga olajos, de szépen beszívódik. Ezután még egy éjszakai maszkot használok, aztán reggelre szép és puha a bőröm tőle.
Lassan kiürül az üveg, még az is elképzelhető, hogy újraveszem. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Lassan kiürül az üveg, még az is elképzelhető, hogy újraveszem. 5*

Antioxidánsok: Tocopherol, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Jasminum Officinale (Jasmine) Extract

Squalane eo 1 0

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.