Kiehl's

Ár:   14 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rose23, Módosítva: 2019. május 12.

Ár:   14 900 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések

• regenerája, javítja, simítja a bőrt
  • segíti a bőr természetes éjszakai önjavító folyamatait
  • 99,8%-ban természetes eredetű összetevőkből készül

Ár: 7500 , Eladó: KalozPepi
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás, személyes átvétel lehetséges,

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

jubileum

2022. május 24.

2021. november 1.
Szemkörnyékre használom leginkább, de olykor egész arcra is, de az olajokat inkább ott igényli a bőröm. Igazából még soha nem vettem belőle, online rendeléshez viszont mindig ezt kérem, meg persze 4ml-s deluxe minim is volt már, így könnyű kihúzni a kicsiken, nehéz eldönteni megvenném e, mert nagyon jó termék, de annyival nem rosszabb a squalane csak úgy magában mint amennyivel olcsóbb, és nekem a levendula illat is olyan, hogy inkább elviselem valahogy, mint szeretem. Ez persze egyéni preferencia, jó kis olajkeverék, de biztos hogy kicsit túlárazott, viszont aki rászánja az szerintem nem csalódik benne, egész egyszerűen csak vannak olcsóbb alternatívák.

UPDATE 2021. november 19.
Igaz egy szettben, de végül csak megvettem :D Így egyszerűen megérte, nagyon nagy jópont a csomagolás, ez a pumpás pipetta egyszerűen zseniális, a 4 ml-s mintának kiugrál a gumija és ezért nehéz felszívni sajnos, illetve ezt vizes, csúszós kézzel is könnyű használni, mostmár üvegem is van, amibe betölthetem a rendeléshez választott mintát ha úgy van...és mostmár intenzívebben használom, egész arcra elég 4 csepp kb, nagyon kellemes selymes hatása van, nem ragad, de nem is olyan mintha semmise lenne rajtam. Továbbra is túlárazottnak tartom, de most hogy az egész szett 16 ezer volt és több kedvencem is benne volt, ennyit viszont már megér szerintem:)

UPDATE
Sokat keresgéltem azért a helyét a rutinban, főleg ahogy szaporodtak a lépések, néha varázslat volt néha meg mintha semmit nem kentem volna. Az egyértelmű volt hogy a vizes szérumok után vana helye, de a hidratálók és az emulziós szérumok között meg kellett lelni hova való. Végül az lett a tökéletes hogy minden esetben ez az esti rutin lezárása. Miután felmegy minden, ami hidratál és vizes, ez aíz olajréteg segít benn is tartani a bőrben amit beleraktam kívülről. Reggel nagyon látványosan szebb így a bőröm tőle, feltöltött és hidratáltabb mintha olaj nélkül lenne fenn a rutin, mintha meghosszabbítaná a hidratáló összetevők hatását az éjszaka folyamán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 24.

2021. november 1.

UPDATE 2021. november 19.

UPDATE

floracska6

2022. április 26.

Never ever....Éjszakára használtam, nekem egyáltalán nem szívódott be, még reggel is éreztem az olajat az arcomon. Utána pedig jöttek rendre a patik, nem is csoda. Nagyon száraz bőrre tudom elképzelni, az én normál bőrömön több kárt csinált mint hasznot. Szerencsére csak 2 ml-t használgattam 4 napig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 26.

Jassza

2021. december 14.

Az illata nagyon jó, a hatása átlagos. Picit túl van árazva, annyi pluszt nem ad,hogy ilyen luxuskategóriás legyen szinte. Átlagos olaj,átlagos hatással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.

Vicus

2021. november 11.

Pici mintám volt belőle. Szerettem használni, mert olaj állaga ellenére nagyon jól be tudott szívódni, puha bőrrel ébredtem. Hosszútávú hatásáról nem tudok beszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

doripille

2021. október 16.

Kombinált és érzékeny bőröm miatt mindig is féltem az arcolajoktól. Szerencsére ez nem nehezíti és zsírosítja el az arcom. Reggelre ténylegesen puha arcot kapok. A helyreállító ("recovery") hatását nem tudom megerősíteni, mert nekem nem feltétlen gyorsította az arcom gyógyulását. Megfelelő arcápolási rutin mellé, kényeztető kiegészítő elemnek ideális. Az illata erősen levendula, én ezt nem kedvelem bár hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

Sunicole

2021. október 12.

TRND projekt keretein volt alkalmam kipróbálni a terméket, máskülönben nagyon borsos ára van. Viszont tényleg hatékony. Felkelés után tényleg éreztem az arcomon az olaj hatását. Elég keveset használni és így a 30 ml szerintem nagyon sokáig elég. Az illatát pedig imádom. Kicsit erőteljes, de mivel koncentrátum, ez érthető. Aki szereti a levendula illatát, annak kedvenc lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

Neira87

2021. október 12.

Őszinte leszek. Nem tudom, hogy használ-e valóban annyira és olyan sokrétűen, mint azt ígéri - bár ártani sem árt a bőrömnek, mert szép tőle amúgy -, de IMÁDOM az illatát. Annyira megnyugtató. A nagymamámra emlékeztet a levendula miatt, és ezt abszolút pozitívumként mondom. Már csak illatterápia miatt is ajánlom, és fogom is használni.
Amúgy én is TRND Projekt keretein belül kaptam a mintát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 12.

Amúgy én is TRND Projekt keretein belül kaptam a mintát.

vicedli

2021. október 11.

Mintát kaptam belőle, néhány hete használom. Összességében nagyon pozitív a tapasztalatom vele, szépen beszívódik, nem hagy olajos réteget maga után, és lefekvés előtt különösen megnyugtató a levendula illata. Korábban soha nem használtam olajat, így nagyon kíváncsi voltam erre a termékre. Amióta használom, szebb és egyenletesebb az arcbőröm. Az egyetlen negatívum talán a magas ára lehet, ugyanakkor sokáig elegendő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 11.

szabinakovacs1985

2021. október 3.

Szépen regenerálja az arcbőrt, a korábban száraz és vízhiányos arcbőröm így reggelre sokkal puhább, kisimultabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 3.

Nixe

2021. szeptember 25.

Nagyon szeretem. 1 hete használom esténként, látványosat javított a bőröm állagán. Együtt használom az avokádós szemkörnyékápolóval és az ultra facial cream arckrémmel. Vízhiányos, száraz a bőröm, kialvatlan is vagyok, most mégis kezd élettel telibbnek kinézni az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Jasminum Officinale (Jasmine) Extract

Squalane eo 1 0

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.