Kiehl's

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   10 500 Ft
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Tisztító maszk, amely segít megtisztítani a bőrt és láthatóan csökkenti a pórusokat

• Amazóniai fehér agyag: gyengéden magába szívja az olajat, piszkot és méreganyagokat, anélkül hogy eltömítené a pórusokat
  • Zabpehely és Aloe Vera: nyugtatja a bőrt

Ár: 700 Ft/10 ml vagy 1000Ft/15 ml , Eladó: ilcs89
Állapot: Új (sajátomból kimérve), Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, számlára utalás után ajánlottan postázom
Qwerty1234

2019. november 3.

Barátnőm megajandekozott vele. Nagyon gazdaságos! Nem használom minden nap. Csak mikor eszembe jut. Félek is a lejárat miatt.. 🤣🤣 Porusaim nekem annyira nem tágak vagy csúnyák. Igy a pórus össze húzó hatást nem érzékelem. Felkenve szárító érzete van. De ha le mosom szép egyenletes és egyáltalán nem száraz arc bőrt kapok. Állaga kimondottan tetszik. Venni nem vennék ilyen terméket, mivel ezt is akkor használom ha eszembe jut... De jó kis cucc😄😃🤩

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

pannamilla

2019. október 24.

A legjobb maszk amivel valaha találkoztam. Nagyszerűen összehúzza a pórusaimat, megszabadít a felesleges olajoktól, zsíroktól. Nagyszerű tiszta, sima, tökéletes alapot varázsol, feszesíti a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

svivko

2019. szeptember 25.

Hosszú idő óta keresem a tökéletes agyagmaszkot. Fontos volt, hogy az agyab bivaly erejét kombinálja egy nem mazsolára szárított arcbőrrel és érezhetően, láthatóan hasson.
Ezt sikerült még felülírni egy gyors hatóidővel és könnyű lemoshatósággal.
Biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Ezt sikerült még felülírni egy gyors hatóidővel és könnyű lemoshatósággal.
Biztosan újraveszem!

hennniii

2019. január 23.

So-so, tette a dolgát, de nagyon szárít, és csak átmeneti a hatása, nem csökkenti a pórusok méretét se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

mirtillmajoros

2019. január 2.

Tökéletesen lenyugtatja a bőrömet, rendbeteszi a pórusaimat, ugyanakkor nem szárítja ki. Természetes érzete van, nem nehéz, nem kenődik el, stb. Szép tiszta, egyenletes bőröm lesz tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

girlinpink

2018. december 4.

A legjobb amit valaha használtam. Termékmintát kaptam belőle, de már majdnem 1 évvel ezelőtt, és most vettem rá magamat, hogy kipróbáljam. Hát le vagyok nyűgözve! Kicsit sajnálom, hogy csak most próbáltam ki, de biztosan megvásárolom a nagy kiszerelést!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

DiamondStoni

2018. november 19.

Legjobb. Extra tiszta érzésű utána a bőr, tényleg csökkenti a pórusok méretét és nem szárítja ki a bőrt. Baromi gazdaságos, elméletileg 1 év a szavatossága, hát én nem tudom hogy fogom annyi idő alatt elhasználni, pedig vastagon kenem és barátnőktől se sajnálom. :D Ennek a családnak a lemosója és a tonikja is isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

reny

2018. november 11.

Az egyik legjobb maszk zsírososodásra hajlamos tág pórusú bőrre.Nagyon sok mennyiséget kapunk,szerintem évekig elég lesz,lehet,hogy előbb fog megromlani,mint elfogyni. Így az ára is elég kedvező. Szépen mattít, még másnap is kevésbé fénylik át a bőröm,ugyanakkor kíméletes is,hiszen nem szárítja ki a szárazabb részeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

LipQueen

2018. február 9.

Hetente 1-2 alkalommal használom nem egész arcra, csak a problémás részekre, illetve pattanásokra. Nagyon szépen teszi amit ígér, én vettem egy tégellyel, DE! Itt nagyon fontos a hatóidő pontos betartása, 10 perc után kötelező lemosni. Én beleszaladtam ebbe a hibába, hogy rajta felejtettem az arcomon, és 2-3 nap múlva csúnyán elkezdett hámlani. Tanultam belőle, és ettől függetlenül nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

Lili28

2018. január 12.

Termékmintát kaptam belőle.
Nem volt rossz érzés, de nem is nagy durranás. A The Body Shop-tól van egy agyagpakolásom és szerintem fényévekkel jobb. Sokkal üdébb, tisztább tőle a bőröm.
Érdekes volt kipróbálni, de nem venném újra, főleg ennyi pénzért jobbat is tud találni az ember lánya.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Termékmintát kaptam belőle.

Antioxidánsok: Tocopherol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.