Kiehl's

Ár:   5650 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makranc, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 31.

Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Samponok

Egyedülálló növényi alapú sampon mélytisztító és élénkítő hatással.

• Összehúzó és erősítő hatású, nyugtatja a fejbőrt
  • Kíméletes felületaktív anyagokat, növényi kivonatokat és B5 provitamint tartalmaz

creammaniac

2017. augusztus 24.

2016. december 30:
Csalódást okozott ez a sampon. Méregdrága volt és sajnos semmivel sem tud többet, mint akármelyik korábban használt samponom. Az eladóhölgy szerint zsíros fejbőrre tökéletes, mert ki lehet vele tolni a hajmosást, állítólag ő is ezt használja. Nekem erre a célra nem jött be, semmit sem változtatott a hajmosási gyakoriságon. Mivel hosszú hajam van, rengeteg hajvégápolót, kifésülőspray-t fújok a hajamra ez után a sampon után, különben nagyon gubancolódna. Muszáj más samponnal kevernem - először megmosomom ezzel, majd egy másikkal - különben totál lelapult lesz a hajam. Elhasználom, mert életem legdrágább samponja, de nem tudom jó szívvel ajánlani.

2017.08.24-i update:
Nemrég újra rendszeresen használni kezdtem és teljesen megváltozott róla a véleményem, érdekes módon már nem lapul le tőle a hajam, ami az egyik legnagyobb problémám volt vele. Kevésbé zsírosodik a fejbőröm/hajtövem, mikor ezzel mosok hajat, tovább marad friss, nem is értem, elsőre miért nem működött.

Balzsamot továbbra is bőven használok mellé, de így tökéletes! Komolyan elgondolkodtam az újravételén, mert az illata is finom, a hajmosást is ki lehet tolni vele, nem szárítja szét a hajam, ha a hajvégeket rendesen ápolom, szóval egészen jó. :) Kap még két csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

2016. december 30:

2017.08.24-i update:

Makranc

2016. október 11.

Viszonylag gyorsan zsírosodó hajamat mondhatni normállá változtatta, mostmár elegendő 3-4 naponta megmosnom.Az illata mennyei. Sajnálom, hogy itthon nem lehet nagyobb kiszerelést venni, tuti beruháznék rá, mert megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.