Kiehl's

Ár:   $27.50   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Argold, Módosítva: 2017. március 30.

Ár:   $27.50
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nem zsíros hidratáló friss textúrával, mely intenzíven hidratálja és kondicionálja a bőrt. Gyorsan felszívódik, azonnal hűsítő érzést nyújt. Alangfű kivonatot és Antarcticine-t tartalmaz, amik segítenek a bőrben tartani a nedvességet.

• 24 órás hidratálás és matt hatás
  • Olajmentes, könnyű textúra
  • Parabén- és illatanyagmentes
  • Nem komedogén
  • Allergiára tesztelt

Vicky99

2019. november 25.

A vízhiányos bőrömre tökéletes. Kényelmes ha felviszem és hamar beivódik, sminkelés előtt is remek. Megint csak egy Kiehl's termék ami bizonyított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 25.

themrsnero

2018. december 20.

Nekem nyári hidratálónak tökéletesen megfelelt, az alkohol miatt vonok le egy csillagot. Több tégellyel elhasználtam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

nekyra

2018. december 15.

Zsíros bőrre ajánlották, nagyon nagyon sokáig elég ez is, mert nem kell sokat használni belőle, jól eloszlatható, de sosem tudtam felvinni belőle a kellő mennyiséget, vagy túl sokat vagy túl keveset sikerült. Nem volt semmilyen matt hatása, és a hidratálása sem volt meggyőző, nem okozott pattanást, de semmit nem javított az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

DiamondStoni

2018. november 19.

Nyárra szerintem ideális választás, mert nagyon könnyen felszívódik, de mégis hidratált érzetet ad a bőrnek. Hátránya hogy gyorsan fogy, és a mattító hatásával is veszekednék. Az árát nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

flora880912

2017. október 9.

Az Ultra Facial Creammel használom, ezt nappalra, azt éjszakára.
Oil free gélkrém, teljesen jól felszivodik pár perc alatt, primer nélkül szoktam rá alapozni és nagyon jól viselkedik úgyis.Jól hidratál, természetesen. De valahogy a krém verziója jobban bejött. Ezért a 4 csillag.
Az alkoholt meg a szilikont én nem találom zavarónak. Egy kedves krémmániástól vettem át, nagyon jó döntés volt. A barátom is rákapott, hamarosan újra kell vennem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Az Ultra Facial Creammel használom, ezt nappalra, azt éjszakára.

Csobanka

2017. szeptember 26.

Vízhiányos, érzékeny és kombinált bőrömre ezt ajánlotta az eladó de vásárlás előtt adott egy kis mintát. Hazaérve láttam, hogy alkoholt és szilikont tartalmaz, amikor direkt mondtam, hogy a clinique termékeivel már befürödtem és csak szilikon mentes krémet adjon. Az alkohol pedig sehol nem fér össze az érzékeny bőrrel, a vízhiánnyal meg pláne nem. Ha pénzt adtam volna ki érte, akkor sem használnám el. Ha egy márka magas minőséget képvisel akkor ezt miért nem tükrözi minden terméke?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

GeorginaH

2017. július 4.

A szívem vérzik.Míg a krém verziója csodaszer ő sajnos egy elhanyagolható tétel. Próba nélkül fejest ugrottam a vásárlásba mondván frissít,könnyed állag stb. Nos, erre a célra inkább marad Clinique Moisture Surge. Elmaradt a wow hatás sajnos. Feltettem eladásra, hátha másnak nagy kedvenc.
Update 2017.07.04
Jöttem egy kicsit felpontozni:
Elővettem a fennt említett másik termékemet.Háát, mit ne mondjak jó kis szilikonos réteget képez. Engem ez nagyon zavar ezt viszont ennél a terméknél nem tapasztaltam annak ellenére, hogy az összetevők között itt is szerepel.
Jöhet 1-2 csillag mellé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

Update 2017.07.04
Jöttem egy kicsit felpontozni:
Jöhet 1-2 csillag mellé.

petoandika

2017. július 4.

Kicsit sajnálom, hogy nincs róla több vélemény, mert egyszerűen nem tudom eldönteni hogy megvegyem-e nyári krém gyanánt. Mintát kaptam a boltban, és azt teszteltem, ami mondjuk elég kevés arra, hogy eldöntsem-e, szeretem vagy sem. Alapvetően nagyon jó ez a géles állag, tényleg frissít és kellemes felvinni, főleg ebben a meleg időben. Hidratálni is hidratál amennyit kell szerintem, mattítani viszont nem annyira mattít, de gyanítom nem ez az elsődleges célja. Viszont! Mikor először felkentem, annyira megcsapott az alkohol szaga, hogy hirtelen nem is tudtam hová tenni ezt a krémet, és még mindig nehezemre megy. Összességében az alkoholszag miatt csak egy négyest adok, de még bármi megtörténhet. :)

Update: hát..tutira nem veszem meg, mert hiába viszonylag tűrhetők az összetevők, hidratálásra van sokkal jobb és olcsóbb krém, és ez a "csoda" még pattanásokat is okozott, nem is keveset. Nem értem, hogy engedhetik meg maguknak ezt, de én biztos nem vásárolok meg ilyesmit és a nagy felhajtást sem igazán értem a márka körül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

biancak

2017. június 26.

Mindenre allergiás vagyok, borzasztó érzékeny az arcbőröm, és ez a krém lényegében az egyetlen, ami semmilyen irritációt nem okozott soha, nem pattogott ki tőle az arcom, minden szempontból remek. Az ára persze magas, de egy nagy kiszerelés olyan sokáig elég, hogy bőven megéri. Nagyon jól hidratál, smink alá is szuper. A matt hatással nem feltétlenül értek egyet, de ez nekem nem is releváns.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Argold

2017. június 20.

Ajándékba kaptam, magamtól semmi pénzért nem venném meg. Semmi extra, hogy őszinte legyek. Az ára egy kisebb vagyon (50 ml-8300 Ft, 125 ml-16200 Ft), ehhez képest nem sok mindent tud nyújtani. Hidratálása egy átlagos krémmel ért fel nekem, a vízhiánnyal nem igazán tudott megbirkózni. Az erős alkoholos szag pedig borzalmas, mintha alkoholt kenegetnék magamra. Nem is értem egy ilyen "komoly" márka termékében mit keres alcohol denat, holott a vízhiányt hivatott pótolni... érzékeny bőrűeknek egyáltalán nem ajánlom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment